mohito

Pre obchod mohito práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z Answear.

Zľavový kód Answear 40 % na nákup

Platí do 29.03.2023

+ 3 % naspäť z nákupu

Zľavový kód Answear 40 % platí na nákup.

O obchode mohito

Mohito

Novýprievan do šatníkukaždej ženy prináša značkaMohito. Značka štýlovej dámskej módy ponúka všetky druhydámskeho oblečenia, vrátane doplnkov, takže si každá žena dokáževyskladať celý outfit. Ako znie výzva na e-shope mohito.sk - Ukážte svoje lepšie ja s krásnymi šatami z Mohito!

Mohito šaty

Šaty robia človeka,Mohito šatyz vás urobiahviezdu. V ponuke predajní, ako aj e-shopu Mohito, si vyberietez desiatok modelovšiat, pričom každý jeden kúsok jeoriginál. Šatyromantickéšifónové,sexi trblietavé, zmyselnés výstrihom,elegantné šatyčiminimalistickémaxi šaty. S Mohito šatami zažiarite pri každej udalosti. Svoj model môžete dômyselne doplniť priamo v obchode, ku každému outfitu sú na výber štýlovéMohito kabátyaleboMohito kabelky.

Mohito predajne

Mohito módumôžu nakupovať ženy po celom Slovensku. Navštíviť je možné jednu zkamenných predajníznačky, napríkladMohito BratislavaaleboMohito Poprad. Navštívte predajňu v okolí svojho mesta a nakupujteoriginálne oblečenieadoplnky. Z obchodu si môžete odniesť aj štýlové Mohitotopánky, ktoré dopasujete ku svojim novým šatám.

Mohito.sk

Vyberať anakupovaťmôžete ajz pohodlia domovav e-shopeMohito.sk. Nakupovanie online poskytuje niekoľkovýhod. Záruka výmeny tovaru a vrátenia peňazí, je už vo väčšine e-shopov štandardom. Pri nákupe oblečenia adoplnkovna mohito.sk môžete využiť službusledovanie zásielok, kde budete mať stále prehľad o tom, kedy môžete doma čakať svoj obľúbený Mohito kúsok.

Mohito - štýlovo a so svedomím

Počínajúc kolekcioujeseň/zima 2016sa značka Mohito zaviazala, že vo svojej produkciinebude používaťprírodnékožušiny. Stala sa tak súčasťou iniciatívyFur Free predajca. Modely vyrobené skôr boli venované nacharitatívne účely. Spoločnosť Mohito je si je vedomá svojej sociálnej zodpovednosti a verí, žemódamôže byť štýlová, a zároveň vyrábaná a nosenás čistým svedomím.

 • Věděli jste, že v obchoděMohitomůžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepieReservedmożna robić zakupy także w Polsce?

mohito zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód mohito 20 % na vybrané modely

26.11.2022

Doprava zadarmo na Mohito

31.08.2019

Zľavy až 70 % na Mohito

31.07.2019

Obchody, kde vás odmeníme

O mohito

Obchod s dámskym oblečením Mohito ponúka bohatú škálu dámskych odevov. V kolekciách nájdete extravagandné a minimalistiké kúsky. Každá žena, ktorá má šarm a štýl oživí svoj outfit Mohito šatami a doplnkami.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod mohito.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa