O obchode mountfield.sk

Mountfield ponuka

Mountfield bazénynie len predáva, ale ich aj vyrába. Za výrobu bazénov, bazénového príslušenstva a záhradnej techniky zodpovedajú dcérske spoločnosti. Dôkazom toho, že Mountfield si za kvalitou stojí je7 ročná zárukana svoje produkty. Všetky Mountfield produkty súdetailne testovanéa do predaja sa zaraďujú až po absolvovaní záťažových skúšok. Aby si boli istí, že ich žiadnazáhradaneprekvapí.

Služby Mountfield

Predaj záhradnej techniky, nábytku a bazénov nie je všetko, čo na vás v Mountfielde čaká. Rad služieb, s ktorými sa v Mountfielde stretnete tvorí neoddeliteľnú a veľmi dôležitú súčasť firemnej kultúry a komunikácie so zákazníkom. Mountfield nechce len predať. Rovnako ako na predaji mu záleží naservise a základnej starostlivostio záhradné stroje. Medzi obľúbené služby patrídovoz zakúpenej technikya jej sprevádzkovanie priamo pri zákazníkovi,stavba bazénov, výkup starých strojov protiúčtom, nákup na splátky, atď.

Mountfield leták

S výhodnými cenami prichádza aj Mountfield. Vovýpredajinájdete množstvo tovaru v zvýhodnených cenách. Chcete vedieť, čo je v Mountfielde nové? Všetko vám prezradíMountfield letáka o aktuálny akciový tovar už nikdy neprídete.

Špeciálna ponuka Mountfield odmien

Verných zákazníkov Mountfield odmeníšpeciálnou ponukou odmien, ku ktorej sa dostanete, len keď vlastníteZákaznícku kartu Mountfield. Za nazbierané vernostné body môžete výhodne nakupovať celý rad produktov, ktoré nie sú len odmenou za opakované nákupy, ale aj službou. Mountfield sa snaží nízkou cenou slúžiť všade tam, kde je okolitý trh zbytočne drahý. Celú ponuku nájdete na stránkach Mountfieldu a rozhodne stojí za povšimnutie. Predtým, ako v Mountfielde nakúpite, overte siMountfield zľavy. Každý chce nakupovať výhodnejšie.

Mountfield predaj a servis

Na Slovensku má Mountfield18 predajní, ale stále sa snaží predajnú sieť optimalizovať, aby svoje produkty a služby ponúkli naozaj všetkým. Súčasťou každej predajne Mountfield je ajodborné servisné stredisko. Výnimkou nie je ani Mountfield Nitra, Mountfield Trnava a Mountfield Košice. Kvalitný servis sa zaslúžia všade, preto ho ponúkajú všetkyMountfield pobočky.

Věděli jste, že v obchoděMountfieldmůžete nakoupit i v Česku?

Podobny sklepPrzydomu.plmamy dla vas przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

O mountfield.sk

Mountfield 74 vlastných predajní najväčším špecializovaným predajcom záhradnej techniky a bazénov v Európe

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod mountfield.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.