Zľavový kód Mountfield.sk

Zľavový kód Mountfield.sk na dopravu zadarmo na matrace

 
   

Využite zľavovej ponuky a za dopravu viac neplatťe. Viac na mountfield.sk.

Mountfield výpredaj až 60 % na vianočné ozdoby a dekorácie

Platí do 20.12.2023

 

Využite zľavovú ponuku Mountfield.sk a pripravte sa na tohtoročné sviatky.

Doprava zdarma na celú objednávku

Platí do 31.12.2023

 

Platí pre objednávky dodávané kuriérom UPS v hodnote nad 40 €.

Mountfield bazény

Mountfield bazény nie len predáva, ale ich aj vyrába. Za výrobu bazénov, bazénového príslušenstva a záhradnej techniky zodpovedajú dcérske spoločnosti. Dôkazom toho, že Mountfield.sk si za kvalitou stojí je 7 ročná záruka na svoje produkty. Počas Mountfield výpredaju vás poteší nie len kvalita, ale aj cena.

História značky Mountfield sa začali písať už v roku 1991, kedy Mountfield začínal so svojou prvou predajňou v stredných Čechách. Po viac ako troch desaťročiach je táto značka pojem, ktorý pozná takmer každý milovník záhrady, či záhradníčenia nie len v Českej republike, ale aj na Slovensku. So značkou Mountfield je neodmysliteľne spojená aj postava Béďu Trávnička, ktorú nájdete takmer v každej reklame a v rôznych iných marketingových materiáloch.

Ako ušetriť s Mountfield

Ušetriť môžete jednoducho v kamenných predajniach, ale aj v internetovom obchode Mountfield.sk. V eshope môžete využiť kupón, či Mountfield výpredaj. K dispozícii je aj doprava zdarma a mnohé ďalšie výhody. Ak nechcete zmeškať žiadnu skvelú ponuku, tak sa prihláste na odber newsletteru priamo na webovej stránke obchodu. Zabezpečíte si tak prísun aktuálnych informácií priamo do vašej emailovej schránky a žiadna skvelá ponuka vám tak už neunikne.

Do pozornosti dávame aj Mountfield leták, ktorý zase predstavuje jedinečnú možnosť ako ušetriť v kamenných predajniach. Či už sa chystáte do predajne Mountfield Košice, Nitra alebo inej pobočky, rozhodne si leták pred návštevou prelistujte. Nezabudnite sledovať aj sociálne siete ako Facebook, či Instagram. Zapojiť sa tam  môžete do rôznych súťaží a dozvedieť sa rôzne zaujímavé informácie, napríklad aj o plánovaných výpredajoch. 

Ďalším zaujímavým spôsobom ako ušetriť je určite aj využitie posezónnej prehliadky strojov zadarmo. Táto ponuka platí väčšinou od októbra do januára ďalšieho roku. Po náročnom letnom období môžete priniesť svoje Mountfield kosačky, traktory, elektrobicykle či mnohé iné zariadenia do servisných stredísk na predajniach. Prípadná potrebná údržba vám bude, ako zákazníkovi Mountfield, poskytnutá za zvýhodnenú cenu.

Určite sa oplatí aj zaregistrovať do vernostného programu Mountfield a získavať tak rôzne výhodné zľavy, ponuky, akcie, či výnimočné klubové ceny a mnohé ďaľšie. 

Ako získať Mountfield zľavový kód

Mountfield zľavový kupón, či kód najjednoduchšie získate priamo na webovej stránke obchodu. Ak ho však z nejakého dôvodu neviete nájsť, alebo sa vám iba nechce hľadať, tak sa určite pozrite na Tipli. Na Tipli pre vás zhromažďujeme tie najlepšie zľavové kódy a kupóny zo stoviek internetových obchodov. Ďalšou možnosťou ako nezmeškať žiadny skvelý zľavový kód je prihlásenie sa na odber newsletteru a určite odporúčame sledovať aj sociálne siete obchodu - Mountfield je pomerne aktívny na svojom Facebooku, kde organizuje aj mnoťstvo súťaží. 

Mountfield výpredaj a leták

Mountfield výpredaj na rôzne produkty prebieha pomerne často. Ponuka produktov vo výpredaji je veľmi variabilná a istotne poteší každého milovníka záhrad. Okrem výpredajov sa však rozhodne oplatí prelistovať si aj leták obchodu. Ten obsahuje výber toho najlepšieho, čo si môžete v obchode vybrať. Navyše za dostupné ceny a s jednoduchou možnosťou ušetrenia. Prelistujte si Mountfield leták pred návštevou ktorejkoľvek predajne alebo pred nákupom v internetovom obchode a nebudete ľutovať. Za zmienku určite stojí posezónny výpredaj na Mountfielde, ktorý prebieha vždy po letneje sezóne. Môžte si tak zaobsatarať novú záhradnú techniku na ďaľšie leto a ešte aj ušetriť. 

Mountfield bazény a ďalšie produkty

Mountfield sa môže pochváliť širokým sortimentom, ktorý nájdete prehľadne zoradený do jednotlivých kategórií pre bezproblémovú orientáciu. Využiť môžete aj filtráciu a nájsť tak požadovaný produkt skutočne rýchlo. Ak by ste si predsa len nevybrali, tak sa určite pozrite aj na ďalšie obchody z kategórie Domácnosť a záhrada, ktoré pre vás máme na Tipli prichystané. 

Jeho sortiment zahŕňa širokú škálu výrobkov, ktoré uspokoja potreby a očakávania nielen záhradkárov a majiteľov rodinných domov, ale aj profesionálnych záhradných a stavebných firiem.
Ak máte záujem o úpravu svojej záhrady, Mountfield ponúka široký výber kvalitných záhradných strojov a náradia. Môžete si vybrať z rôznych typov kosačiek na trávu, vrátane elektrických, benzínových a akumulátorových variantov. Okrem toho, Mountfield poskytuje aj kvalitné motorové a elektrické reťazové píly, kresadlá, záhradné sekery, záhradné vozíky a mnoho ďalších produktov, ktoré vám uľahčia prácu v záhrade. Určite sa oplati sledovať zľavy na Mountfield.sk a získať tak tieto produkty za tú najlepšiu cenu.


Pre tých, ktorí si potrpia na krásu a pohodlie svojho exteriéru, Mountfield ponúka široký výber záhradných nábytkov a doplnkov. Môžete si vybrať z rôznych typov záhradných stolov, stoličiek, lehátok a altánkov, ktoré vám umožnia si užívať príjemné chvíle vonku. Aj záhradný gril si môžete kúpiť na Mountfield.sk a pripraviť si na ňom chutné jedlá. Ak zháňate niekoľko tipov na grilované špeciality, tak sa určite pozrite aj na špeciálny článok, ktorý sme si pre vás na Tipli pripravili. Navyše, Mountfield disponuje aj širokým sortimentom záhradných zavlažovacích systémov, bazénov, čističiek bazénov, záhradných osvetlení a mnoho ďalších produktov, ktoré vám umožnia vytvoriť si vlastný raj v záhrade.

Väčšina produktov je dostupná na sklade a môžete si ich vybrať buď v predajniach, alebo pohodlne online. Predaj záhradnej techniky, nábytku a bazénov nie je všetko, čo na vás v Mountfielde čaká. Mountfield nechce len predať. Rovnako ako na predaji mu záleží na servise a základnej starostlivosti o záhradné stroje. Medzi obľúbené služby patrí dovoz zakúpenej techniky a jej sprevádzkovanie priamo pri zákazníkovi, stavba bazénov, výkup starých strojov protiúčtom, nákup na splátky, atď.

mountfield kosačky

Prečo práve Mountfield

Nakupovanie v Mountfielde má množstvo výhod, pre ktoré by ste tento obchod mali uprednostniť pred konkurenciou. Okrem širokého sortimentu, množstva predajní, skvelých cien a odborného poradenstva sa môžete spoľahnúť aj na rôzne odmeny, ktoré má Mountfield pripravené pre verných zákazníkov.

Tých Mountfield odmení špeciálnou ponukou odmien, ku ktorej sa dostanete, len keď vlastníte Zákaznícku kartu Mountfield. Za nazbierané vernostné body môžete výhodne nakupovať celý rad produktov, ktoré nie sú len odmenou za opakované nákupy, ale aj službou. Firma sa snaží nízkou cenou slúžiť všade tam, kde je okolitý trh zbytočne drahý. Celú ponuku nájdete na stránkach Mountfield.sk a rozhodne stojí za povšimnutie. Predtým, ako v Mountfielde nakúpite, overte si zľavy, akcie či možnosti dopravy zdarma. Každý chce predsa nakupovať výhodnejšie. Dobrým využitím členstva v Mountfield vernostnom programe je napríklad získanie zľavy na náhradné diely a všetky servisné práce po predložený zákaznickej karty. 

Mountfield Košice, Mountfield Nitra a ďalšie predajne

Na Slovensku má Mountfield takmer dve desiatky predajní, ale stále sa snaží predajnú sieť optimalizovať, aby svoje produkty a služby ponúkli naozaj všetkým. Súčasťou každej predajne Mountfield je aj odborné servisné stredisko. Výnimkou nie je ani Mountfield Nitra, Trnava a Košice. Kvalitný servis si zaslúžia všade, preto ho ponúkajú všetky Mountfield pobočky. Nezabudnite si však overiť otváracie hodiny pobočiek priamo na webovej stránke obchodu tesne pred vašou návštevou. 

Názov predajneAdresa

Otváracie hodiny Mountfield

Emailová adresa na predajňu
Mountfield KošicePri prachárni 3867/7A, Košice, 040 01Pondelok až Piatok 09:00 - 18:00

Sobota 09:00 - 17:00

predajna.kosice@mountfield.sk
Mountfield NitraChrenovská 1661/30A, Nitra-Chrenová, 949 01

Pondelok až Piatok 09:00 - 18:00

Sobota 09:00 - 17:00

predajna.nitra@mountfield.sk
Mountfield BratislavaAntona Moyša čp. 7506, Bratislava - Devínska Nová Ves, 841 07

Pondelok až Piatok 09:00 - 18:00

Sobota 09:00 - 17:00

predajna.bratislavalamac@mountfield.sk
Mountfield Dunajská StredaGalantská cesta 5693/11, Dunajská Streda, 929 01

Pondelok až Piatok 09:00 - 18:00

Sobota 09:00 - 17:00

predajna.dunajskastreda@mountfield.sk
Mountfield LeviceTurecký rad 5055/9, Levice, 934 01

Pondelok až Piatok 09:00 - 18:00

Sobota 09:00 - 17:00

predajna.levice@mountfield.sk
Mountfield MartinOC Campo di Martin, Jilemnického 11453/63B, Martin, 036 01

Pondelok až Piatok 09:00 - 18:00

Sobota 09:00 - 17:00

predajna.martin@mountfield.sk
Mountfield Nové ZámkyOC Piritov, Nitrianska cesta 11075/107 A, Nové Zámky, 940 54

Pondelok až Piatok 09:00 - 18:00

Sobota 09:00 - 17:00

predajna.novezamky@mountfield.sk
Mountfield TrenčínBelá 7746, Trenčín, 911 01

Pondelok až Piatok 09:00 - 18:00

Sobota 09:00 - 17:00

predajna.trencin@mountfield.sk
Mountfield TrnavaNová 7996/9, Trnava, 917 01

Pondelok až Piatok 09:00 - 18:00

Sobota 09:00 - 17:00

predajna.trnava@mountfield.sk
Mountfield ŽilinaOC Dubeň, Vysokoškolákov 3660/23, Žilina, 010 08Pondelok až Piatok 09:00 - 18:00

Sobota 09:00 - 17:00
predajna.zilina@mountfield.sk

Mountfield reklamácie a vrátenie tovaru

Reklamácie, či vrátenie tovaru je v obchode Mountfield úplne bezproblémové. Stačí sa pozrieť na reklamačné podmienky, ktoré nájdete priamo na webovej stránke obchodu. Následné stačí postupovať podľa jednotlivých krokov a tovar reklamovať, či vrátiť naspäť. Vrátenie tovaru naspäť je možné bez udania dôvodu do 14 dní od dodania iba pri nákupe v internetovom obchode. Reklamácie môžete samozrejme vyriešiť aj priamo na jednotlivých pobočkách, ktorých zoznam nájdete vyššie a kompletne priamo na webe Mountfield.sk.

Určite sa pozrite aj na samostatný článok o vašich právach a povinnostiach, ktorý sme pre vás na Tipli nachystali. Pri riešení reklamácie, či vrátenia tovaru sa môže hodiť. Na komunikáciu s Mountfieldom neváhajte využiť telefónne číslo, či emailovú adresu na zákaznícku podporu, alebo kontaktujte priamo jednotlivé predajne ako napríklad Mountfield Košice, či Mountfield Nitra. Využiť môžete aj sociálne siete ako Facebook, či Instagram.

Mountfield.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Akcia -35% na Bosch na mountfield.sk

29.11.2023

Produkty v zľavách až -65% na Mountfield.sk

29.11.2023

Výpredaj do -50% na kosačky v Mountfield

29.11.2023

Výpredaj až do -50% v Mountfield

29.11.2023

Posezónne prehliadky zdarma

31.10.2023

Novinka na Mountfield - matrace za akciovú cenu

31.10.2023

Zľava až 45 % na bazény na Mountfield

25.10.2023

Posezónny výpredaj až 65 % na Mountfield.sk

26.10.2023

Zľava 50 % na elektrobicykle na Mountfield.sk

31.10.2023

Zľava Mountfield 15 % na záhradný nábytok

04.09.2023

Akčný leták Mountfield.sk

Prezrite si Mountfield.sk akčný leták a vyberte si z širokej ponuky. Aktuálny Mountfield.sk akčný leták nájdete na našich stránkach a už vám neunikne žiadna zaujímavá ponuka. Prezrite si vybraný sortiment tovaru za akčné ceny. Mountfield.sk vydáva letáky s veľkým výberom značiek so zaujímavými zľavami.

Ako ušetriť na Mountfield?

Využiť môžete zľavové kódy, Mountfield výpredaj, či získať doručenie zdarma. Preskúmajte všetky možnosti šetrenia na Tipli.

Kde sa nachádzajú Mountfield predajne?

Mountfield predajne nájdete vo všetkých väčších mestách ako Košice, Nitra, Trnava, Bratislava, Poprad a ďalšie.

Kedy bude akcia v Mountfield?

Akcie  v Mountfielde prebiehajú nepravidelne. Sledujte preto Tipli, aby vám žiadna skvelá ponuka neunikla.

Ako uplatniť zľavové kupóny na Mountfield.sk

Zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Mountfield. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Vyberte si najlepší Mountfield zľavový kód, ktorý by ste chceli uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Mountfield.sk. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Vložiť do košíka“. V košíku do políčka „Mám zľavový kupón“ skopírujte váš zľavový kód a kliknite na „Uplatniť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Nevybrali ste si žiadny Mountfield zľavový kód? Využite napríklad Sconto zľavové kupóny. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Niekedy sa môže stať, že zľavový kód, ktorý chcete použiť sa nedá uplatniť. Môže to mať niekoľko príčin, ako napríklad ukončená platnosť kupónu alebo jeho obmedzená platnosť na konkrétne produkty alebo značky. Vždy si preto skontrolujte podrobné informácie o zľavovom kupóne.

Obchody, kde vás odmeníme

Mountfield výpredaj

Mountfield od svojho vzniku vyrástol na najväčšieho českého a slovenského predajcu záhradnej techniky, nábytku, bazénov, po novom aj elektrobicyklov. Dnes prevádzkuje sieť predajní po Slovensku s pobočkami ako Mountfield Košice, Trnava, Nitra, Bratislava, Poprad a mnoho ďalších. Práve obsiahla ponuka, kvalitný servis či časté Mountfield sezónne a posezónne výpredaje umožňuje zákazníkom šetriť energiu, čas aj peniaze. Pozrite si Mountfield bazény v niektorej z predajní alebo priamo v internetovom obchode Mountfield.sk.

Kategórie obchodov

Mountfield.sk v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Mountfield.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa