Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 7 €.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Nay

Nay

www.nay.sk
V tomto obchode ponúkame iba zľavy a kupóny Zobraziť zľavy a kupóny »
Potrebujete nový televízor? Pokazil sa vám počítač? Milujete video hry? chcete vymeniť starý vysávač za nový? Najširší sortiment čiernej a bielej elektroniky na vás čaka v sieti predajní Nay elektrodom. Najväčší odborník na spotrebiče či elektroniku všetkého druhu, to je Nay. Okrem kamenných predajní môžete nakupovat aj v internetovej verzii obchodu Nay.sk. Nákup výdobytkov moderných technológii nebol nikdy jednoduchší.

O obchode Nay

Nay elektrodom

Spoločnosť Nay pôsobí na slovenskom trhu už od 90-tych rokov. Z pôvodnej siete malých elektropredajní sa postupom času rozrástla na najväčšieho maloobchodného predajcu elektroniky na slovenskom trhu s názvom Nay elektrodom. V roku 2014 Nay odkúpil predajne Electro World v Českej republike a tak sa firma rozšírila aj k našim západným susedom. V súčasnosti spološnosť Nay a.s. prevádzkuje 35 predajní Nay elektrodom na Slovensku a 18 predajní Electro World v Čechách.

Nay elektro

Naj elektroniku na slovenskom trhu kúpite v Nay elekto. Vyberte si nový televízor Samsung, LG či Panasonic. V portfoliu produktov Nay elektrodom nájdete práčky, sušičky, umývačky riadu, varné dosky, sporárky, mikrovlnné rúry, chladničky ale aj menšie spotrebiče ako kávovary, fény na vlasy, vysávače a mnohé ďalšie. V Nay elektordom nájdete okrem iného aj počítače, audio výbavu, fotoaparáty či herné konzoly. Je jedno či potrebujete nakúpiť novú elektorniku do domácnosti, kancelárie alebo len tak pre zábavu. V nájdete všetky najnovšie vychytývky zo sveta elektro pod jednou strechou.

Online nákupy v Nay.sk

Preferujete nákupy online? Nechce sa vám chodiť do obchodu a radšej si všetko vybavíte cez počítač? Nakupujte elektroniku na Nay.sk. V prehľadnom e-shope nájdete všetky potrebné informácie o jednotlivých produktoch spolu s cenami a skladovými zásobami. Využite Nay výpredaj a nakupujte elektroniku za zvýhodnené ceny. Vaša objednávka bude doručená v najkratšom možnom čase pohodlne až k vám domov. Nákupy elektroniky neboli ešte nikdy jednoduchšie a pohodlnejšie.

Predajne Nay elektrodom Slovensko

Nakupovať môžete aj v jednej z 35 predajní Nay elektordom, ktoré sú rozptýlené po území celej republiky. Ste z Nitry? V si môžete vyberať zo širokého sortimentu elektroniky každého druhu pod jednou strechou. Ste z Košíc? Vyberte si, do ktorej z 2 predajní Nay Košice pôjdete nakupovať. Podrobný zoznam spolu s otváracími hodinami všetkých predajní Nay nájdete na webových stránkach Nay.sk. Vzhľadom k tomu, že Nay elektrodom je najväčší maloobchodný predajca elektroniky na Slovensku, garantujeme vám, že niektorý z obchodov sa určite nachádza aj vo vašej blízkosti.

Zľavy Nay elektrodom

Nakupujte najmodernejšiu elektroniku tých najlepších značiek a kvality s výhodami. Pre zákazníkov je vždy pripravená nejaká Nay zľava, vďaka ktorej ušetríte pri nákupe nemalé peniaze. Sledujte pravidelne Nay leták a nezmeškajte ani jednu výhodnú ponuku v sieti predajní Nay elektrodom.

Podobné obchody

Články

Navštívte obchod Hej a v kuchyni vám bude…

Ani vás nebaví stáť nad hrncami dlhé minúty a čakať kým zovrie voda? Nemáte denne chuť ani čas...
12.12.2018 Zobraziť článok

Aktuálne akciové letáky #50. týždeň: Hera…

Vianočné prípravy sú v plnom prúde a letáková hliadka sa stále snaží mať pod kontrolou, v ktorých...
12.12.2018 Zobraziť článok

Top vianočné darčeky z hej.sk, ktoré…

November pomaly končí, a to znamená, že sa pomaly, ale isto blížia Vianoce. Možno si hovoríte, že...
20.11.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1356 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo