Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Nová Kabelka
5 %

Nová Kabelka

www.novakabelka.sk
Kvalitná kabelka či pánska taška patrí medzi neodmyslitelné stavebné kamene šatníka každej ženy a muža. Doprajte si dizajnové kabelky talianskej produkcie vyrobené z prémiovej kože. Okrem kabeliek v e-shope Novákabelka.sk kúpite aj štýlové módne doplnky ako opasky a peňaženky. Byť trendy za super ceny je s obchodom Nová kabelka také jednoduché.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Nová Kabelka

Kabelky od Nová kabelka

Hovorí sa, že kvalita by mala prevyšovať nad kvantitou. Platí to aj v móde a obzvlášť sa to týka módnych doplnkov. Nemusíte mať veľa topánok, kabeliek či iných módnych doplnkov. Bohate vám stačí pár kúskov, ktoré sú ľahko kombinovatelné, nadčasové a vydržia. Presne také sú kabelky z internetového obchodu Novákabelka.sk. Dizajnové kabelky ušité z prémiovej talianskej kože budú ozdobou každého vášho outfitu. Vyberajte si z desiatok typov, strihov a farieb. Nakupujte exkluzívne kabelky za výborné ceny u predajcu Nová kabelka.

E-shop Novákabelka.sk

Nebaví vás chodiť po obchodoch? Chcete si vyberať veci nerušene v pohodlí domova? Nakupujte módne doplnky kedykoľvek si zmyslíte online v e-shope Nová kabelka. Vyberať si môžete kvalitné kabelky talianskej výroby, ale aj značkové kabelky od svetoznámych dizajnérov ako Michael Kors alebo Pierre Cardin. Nová kabelka nezabúda ani na pánov. V e-shope zoženiete krásne aktovky, ktoré sú vhodné k obleku do práce, ale aj vychádzkové tašky, do ktorých zbalíte peňaženku a klúče.

Nová kabelka recenzie

Bojíte sa nakupovať cez internet? U predajcu Nová kabelka môžete zahodiť strach bokom. Stačí si pozrieť na internete Nová kabelka recenzie a zistíte, že predajca poskytuje svojim zákazníkom tie najlepšie služby. Expresné dodanie spolu s výnimočným zákazníckym servisom uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Dolaďte svoju obuv exkluzívnou kabelkou a zažiarte.

Nová kabelka zľavy

Chcete nakupovať to najlepšie zo sveta módnych doplnkov za výhodné ceny? Sledujte pravidelne Nová kabelka leták. Už nikdy vám tak neunikne žiadna super ponuka na nákup za tie najnižšie ceny. Nová kabelka navyše myslí na svojich zákazníkov. Pravidelne prináša rôzne horúce Nová kabelka zľavy, vďaka ktorým ušetríte pri nákupoch nemalé peniaze. Vyberajte si to najlepšie do svojho šatníka v e-shope Novákabelka.sk

Podobné obchody

Články

Móda, textil a dekorácie - už ste…

Široký výber módnych produktov bytového textilu a dekorácií nájdete v internetovom obchode OTTO....
6.8.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1285 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo