Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Nová Kabelka zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 5 % na všetko v obchode Nová Kabelka

Platí do 26.07.2021

 
   

Kvalitná kabelka či pánska taška patrí medzi neodmyslitelné stavebné kamene šatníka každej ženy a muža. Doprajte...

O obchode Nová Kabelka

Kabelky od Nová kabelka

Hovorí sa, žekvalitaby mala prevyšovať nadkvantitou. Platí to aj v móde a obzvlášť sa to týka módnych doplnkov. Nemusíte mať veľa topánok, kabeliek či iných módnych doplnkov. Bohate vám stačípár kúskov, ktoré sú ľahko kombinovatelné, nadčasové a vydržia. Presne také súkabelkyz internetového obchoduNovákabelka.sk. Dizajnové kabelky ušité z prémiovej talianskej kože budú ozdobou každého vášho outfitu. Vyberajte si z desiatok typov, strihov a farieb. Nakupujte exkluzívne kabelky za výborné ceny u predajcuNová kabelka.

E-shop Novákabelka.sk

Nebaví vás chodiť po obchodoch? Chcete si vyberať veci nerušene v pohodlí domova? Nakupujtemódne doplnkykedykoľvek si zmyslíte online v e-shopeNová kabelka. Vyberať si môžete kvalitné kabelky talianskej výroby, ale aj značkové kabelky od svetoznámych dizajnérov akoMichael KorsaleboPierre Cardin. Nová kabelka nezabúda ani na pánov. V e-shope zoženiete krásneaktovky, ktoré sú vhodné k obleku do práce, ale aj vychádzkové tašky, do ktorých zbalíte peňaženku a klúče.

Nová kabelka recenzie

Bojíte sa nakupovať cez internet? U predajcu Nová kabelka môžete zahodiť strach bokom. Stačí si pozrieť na interneteNová kabelka recenziea zistíte, že predajca poskytuje svojim zákazníkom tie najlepšie služby. Expresné dodanie spolu s výnimočným zákazníckym servisom uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Dolaďte svojuobuvexkluzívnou kabelkou a zažiarte.

Nová kabelka zľavy

Chcete nakupovať to najlepšie zo sveta módnych doplnkov za výhodné ceny? Sledujte pravidelneNová kabelka leták. Už nikdy vám tak neunikne žiadna super ponuka na nákup za tie najnižšie ceny. Nová kabelka navyše myslí na svojich zákazníkov. Pravidelne prináša rôzne horúceNová kabelka zľavy, vďaka ktorým ušetríte pri nákupoch nemalé peniaze. Vyberajte si to najlepšie do svojho šatníka v e-shope Novákabelka.sk

 • V tomto e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naNová kabelka.cz.
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zAnswear.pl.

Nová Kabelka zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Nová Kabelka zľavový kupon -5 % zľava

30.06.2019 - Aktuálný zľavový kupon -5 % na všetko je platný v internetovom obchode Nová Kabelka. Chcete získať…

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Nová Kabelka

Kvalitná kabelka či pánska taška patrí medzi neodmyslitelné stavebné kamene šatníka každej ženy a muža. Doprajte si dizajnové kabelky talianskej produkcie vyrobené z prémiovej kože. Okrem kabeliek v e-shope Novákabelka.sk kúpite aj štýlové módne doplnky ako opasky a peňaženky. Byť trendy za super ceny je s obchodom Nová kabelka také jednoduché.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu 5 %
Peniaze späť z nákupu 5 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 5 % späť z ceny nákupu v obchode Nová Kabelka?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.