Pepco

Pre obchod Pepco práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov Bonprix alebo Deichmann.

Zľavový kupón 15 % na nákup na Bonprix

Platí do 03.07.2022

+ 5 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 15 % platí na nákup.

Zľavový kupón 10 % na prvý nákup na Deichmann

Platí do 31.07.2022

+ 4 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 10 % platí na prvý nákup po prihlasenie do newslettera.

O obchode Pepco

Pepco eshop

Vstúpte dosveta detského oblečeniaa ďalšieho tovaru za skvelé ceny. V Pepco SK svoje deti oblečiete od hlavy po päty a za to, čonákupom v Pepcoušetrite urobíte radosť aj sebe. Tovar je prispôsobenýaktuálnemu ročnému obdobiua zameraný navýnimočné udalosti, o ktorých sa dozviete v kalendári. Deň matiek, deň detí, vysvedčenie, prázdniny, aj návrat do školských lavíc. Na Pepco eshop či kamenné predajne sa vždy môžete spoľahnúť. Aj na poslednú chvíľu tam nájdete to, čo potrebujete.

Nezabudnite na Pepco leták

Hľadáteinšpiráciu? Prelistujte sileták Pepcoa námet na darček určite nájdete. Oblečenie, doplnky do domácnosti alebo len nejaká maličkosť.Pepcovás naštartuje a návšteva jednej z89 predajnípresvedčí.Pestrý sortimentavýhodné cenysú presne to, čo potrebujete. Pepco prichádza za zákazníkmi, pretoPepco predajnenájdete aj vmenších mestách. Nie ste si istý, či je aj v tom vašom? Na stránkePepco.skvám to prezradia.

Pepco otváracie hodiny

Navštívte predajňuPepco BratislavaaleboPepco Fiľakovo. Majte však na pamň äti, že Pepcootváracie hodinynie sú vo všetkých pobočkách rovnaké. V nákupných centrách sú prispôsobenéotváracím hodinám celého komplexu, mimo centier vás väčšinou privítajúod 09:00 do 20:00 hod. Času a možností na nakupovanie máte v Pepco naozaj dosť.

Máte nejaké konkrétne otázky, pripomienky alebo nápady? Skontaktujte sa s predajcom Pepco a prispejte k skvalitneniu služieb. Na Pepco eshope vyplňte kontaktný formulár alebo jednoducho zašlite email na adresuzakaznik@pepco.sk. Predajcovi tiež môžete zatelefonovať na tel. číslo+421 233 056 067. Operátori vám radi pomôžu v pracovné dni od 9:00 do 17:00 hod.

Pepco oblečie aj dospelých

Pepco sa preslávilolacnou detskou módoua najradšej tam nakupujú mamičky. Kolekcie pre dospelých tiež stoja za to, aby ste do Pepca zamierili. V lete sa oblečietena dovolenkua v zime v oblečení z Pepca nezmrznete. Móda Pepco je inšpirovanáaktuálnymi módnymi trendmi. Nakupujte to, čo sa nosí a nemíňajte na oblečenie celý majetok. Mamičky a oteckovia sa tiež chcú páčiť.

Pepco zľavy vám nedajú spávať

Je vám jasné, že v Pepco nakúpitenaozaj výhodneaj bez toho, aby ste sa zameriavali navýpredajea napriek tomu saakciíneviete dočkať? Dobre robíte. SledujtePepco zľavya žiadna vám už neunikne. Prečo v Pepco nenakupovať ešte výhodnejšie?

 • Věděli jste, že v obchoděPepco.czmůžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepiePepco.plmożna robić zakupy także w Polsce?

Akčný leták Pepco

Prezrite si Pepco akčný leták a vyberte si z širokej ponuky.

Obchody, kde vás odmeníme

O Pepco

Európska sieť diskontných predajní Pepco ponúka produkty pre celú rodinu a domácnosť za najnižšie ceny. Na Slovensku patrí medzi najpopulárnejších predajcov detských odevov a stále sa dynamicky rozvíja. Pepco sa snaží zákazníkom zabezpečiť ľahký prístup ku veciam každodennej potreby za najlepšie ceny. Originálne dekoratívne predmety z Pepca zdobia nejednu domácnosť.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Pepco.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa