Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pepco

Pepco

pepco.sk
Európska sieť diskontných predajní Pepco ponúka produkty pre celú rodinu a domácnosť za najnižšie ceny. Na Slovensku patrí medzi najpopulárnejších predajcov detských odevov a stále sa dynamicky rozvíja. Pepco sa snaží zákazníkom zabezpečiť ľahký prístup ku veciam každodennej potreby za najlepšie ceny. Originálne dekoratívne predmety z Pepca zdobia nejednu domácnosť.

O obchode Pepco

Pepco eshop

Vstúpte do sveta detského oblečenia a ďalšieho tovaru za skvelé ceny. V Pepco svoje deti oblečiete od hlavy po päty a za to, čo nákupom v Pepco ušetrite urobíte radosť aj sebe. Tovar je prispôsobený aktuálnemu ročnému obdobiu a zameraný na výnimočné udalosti, o ktorých sa dozviete v kalendári. Deň matiek, deň detí, vysvedčenie, prázdniny, aj návrat do školských lavíc. Na Pepco sa môžete spoľahnúť. Aj na poslednú chvíľu tam nájdete to, čo potrebujete.

Nezabudnite na Pepco leták

Hľadáte inšpiráciu? Prelistujte si Pepco leták a námet na darček určite nájdete. Oblečenie, doplnky do domácnosti alebo len nejaká maličkosť. Leták Pepco vás naštartuje a návšteva jednej z 89 predajní presvedčí. Pestrý sortiment a výhodné ceny sú presne to, čo potrebujete. Pepco prichádza za zákazníkmi, preto Pepco predajne nájdete aj v menších mestách. Nie ste si istý, či je aj v tom vašom? Na stránke Pepco.sk vám to prezradia.

Pepco otváracie hodiny

Navštívte Pepco Bratislava alebo Pepco Fiľakovo. Pepco otváracie hodiny nie sú vo všetkých pobočkách rovnaké. V nákupných centrách sú prispôsobené otváracím hodinám celého komplexu, mimo centier vás väčšinou privítajú od 09:00 do 20:00 hod. Času a možností na nakupovanie máte v Pepco naozaj dosť.

Pepco oblečie aj dospelých

Pepco sa preslávilo lacnou detskou módou a najradšej tam nakupujú mamičky. Kolekcie pre dospelých tiež stoja za to, aby ste do Pepca zamierili. V lete sa oblečiete na dovolenku a v zime v oblečení z Pepca nezmrznete. Móda Pepco je inšpirovaná aktuálnymi módnymi trendmi. Nakupujte to, čo sa nosí a nemíňajte na oblečenie celý majetok. Mamičky a oteckovia sa tiež chcú páčiť.

Pepco zľavy vám nedajú spávať

Je vám jasné, že v Pepco nakúpite naozaj výhodne aj bez toho, aby ste sa zameriavali na výpredaje a napriek tomu sa akcií neviete dočkať? Dobre robíte. Sledujte Pepco zľavy a žiadna vám už neunikne. Prečo v Pepco nenakupovať ešte výhodnejšie?

 • Věděli jste, že v obchodě Pepco.cz můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie Pepco.pl można robić zakupy także w Polsce?

Podobné obchody

Články

Aktuálne akciové letáky #46. týždeň:…

Vyhnite sa záplave papierových letákov na jedno použitie a vďaka našej letákovej hliadke...
14.11.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo