Portsystem

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O obchode Portsystem

Portsystem je tu pre všetkých, ktorý potrebujú aktuálne súrne požičať peniaze. Požičať si môžete rýchlo a z pohodlia domova sumu až 500 €. Stačí využiť aukčný systém, v rámci ktorého si ľudia požičiavajú navzájom.

Hľadáte iné obchody poskytujúce služby? Nájdete ich v tejto ponuke na Tipli.sk.

Ako sa môžete dostať k pôžičke?

Jednoducho. Stačí vyplniť žiadosť, ktorá obsahuje vaše osobné údaje. Po odoslaní žiadosti nasleduje rýchle a bezpečnostné overenie, ktoré prebehne telefonicky. Po overení obdržíte požičané peniaze rýchlo a bez zbytočného papierovania. Všetky zmluvné dokumenty nájdete prehľadne vo svojom užívateľskom profile.

Vedeli ste o tom, že na Tipli.cz môžete šetriť peniaze aj v Česku?

Logo Portsystém

Zákaznícka linka

Pokiaľ máte akékoľvek otázky k pôžičkám cez Portsystem, je vám k dispozícii zákaznícka podpora každý pracovný deň, v čase od 8:00 do 17:00. Zákaznícku linku môžete kontaktovať prostredníctvom:

 • telefónneho čísla: 02/800 60 400
 • e-mailovej adresy: info@portsystem.sk
 • kontaktného formulára

Sociálne siete

Portsystem môžete sledovať aj na sociálnej sieti Facebook.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Portsystem

Internetový portál PortSystem je poskytovateľom rýchlych pôžičiek cez internet. Využite možnosť rýchlej pôžičky a získajte peniaze, ktoré práve potrebujete. Všetko bezpečne a rýchlo. Teraz navyše s odmenou!

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,5  späť z ceny nákupu v obchode Portsystem?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.