Portinvest

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Portinvest zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2 % v obchode Portinvest

Platí do 20.10.2021

 
   

Internetový portál PortInvest je príležitosťou pre rýchle investovanie. Všetko prebieha online z pohodlia vášho domova. Využite aj PortInvest...

O obchode Portinvest

Internetový portál Portinvest vám ponúka jedinečnú možnosť investovať do komunitných pôžičiek a zarábať na svojich peniazoch. Požičiavajte pre ľudí s nižším rizikom. Výber je len a len na vás. Port invest je skvelou príležitosťou ako dať svojim peniazom hodnotu.

Portinvest kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre Portinvest skutočne dôležitá. Portinvest zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Ďalej môžete využiť aj kontaktný formulár na stránke dalago.sk. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 9 do 16 hodín.  Určite sledujte aj sociálne siete. Najmä Portinvest facebook, kde nájdete skutočne veľa noviniek a zaujímavých informácií, či tipov. 

Obrázok

Portinvest skúsenosti

Práve skúsenosti od spokojných zákazníkov sú zárukou kvality, ktorú Portinvest ponúka. Množstvo kladných recenzií dokazuje, že takmer všetci zákazníci boli so službami, ktoré Portinvest ponúka maximálne spokojní. Príkladom je aj Ján, ktorý napísal: „Skvelý prístup personálu, rýchla komunikácia ako telefónom tak aj mailami.“ Ďalším, kto sa rozhodol vyjadriť svoje nadšenie so spolupráce s firmou Portinvest je Petra, ktorá napísala: „Portinvest jednoznačne odporúčam. Formulár je jednoduchý a prehľadný, o každom kroku (po uhradení a doručení dokumentov) som bola informovaná mailom, presne som vďaka nim vedela, čo sa deje. Sú veľmi rýchli, priateľskí, nápomocní, čokoľvek som potrebovala vedieť, dostala sa mi jasná odpoveď.“

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Portinvest

Internetový portál PortInvest je príležitosťou pre rýchle investovanie. Všetko prebieha online z pohodlia vášho domova. Využite aj PortInvest zľavový kupón.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2 % späť z ceny nákupu v obchode Portinvest?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.