Obchody / Revolut O Revolut -

Revolut

O obchode Revolut

Revolut je finančno-technologická spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2015. Od roku 2018 funguje dokonca ako Revolut banka. Medzi jej hlavné výhody patria skvelé debetné karty, okamžité peer to peer platby, správa, či zmena valút alebo aj kryptomien. V aplikácii navyše nájdete ďalšie skvelé možnosti, ktoré môžete využívať. Podobne ako v iných bankách, tak aj Revolut bank ponúka základný účet bezplatne. Spravovať ho môžete však iba prostredníctvom mobilnej aplikácie. Tá je k dispozícii na bezplatné stiahnutie pre zariadenia s operačným systémom Android a aj iOS.

Služba Revolut Bank funguje na území Slovenskej republiky od roku 2021. Spotrebiteľom ponúka aj ochranu vkladu ako bežné banky, ktoré na našom území fungujú. Účet funguje normálne v eurách a hlavnou výhodou je možnosť konvertovať do ďalších z 28 dostupných mien na základe reálneho kurzu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Navyše aplikácia vyzerá naozaj skvelo a bezplatne vám ponúkne aj rôzne prehľady o vašich útratách. Jednoducho si tak dokážete postrážiť a optimalizovať vaše výdavky.

Ako ušetriť s Revolut bank

Za samotným vznikom tejto spoločnosti stála myšlienka ako ušetriť pri bankovníctve. Už v roku 2015 si zakladatelia totiž uvedomovali, že multi menové účty budú v budúcnosti potrebné. Dnes je teda jednou z hlavných možností ako ušetriť pri zmene meny práve Revolut banka. Zmenu meny totiž ponúka za kurz, ktorý sa približuje medzibankovým kurzom a za celý proces si neúčtuje žiadne ďalšie poplatky. Ušetriť môžete aj keď využijete bezplatný účet Standard, ktorý je úplne bez poplatku.

Obrázok

Revolut banka navyše často poskytuje rôzne zľavy a akcie, ktoré zväčša fungujú na báze odporúčaní. Môžete tak získať napríklad 10 € ku svojmu prvému vkladu, či vyšší variant spoplatených účtov na mesiac zdarma alebo mnohé ďalšie výhody. Ak nechcete zmeškať žiadnu skvelú ponuku, tak rozhodne sledujte portál Tipli. Na Tipli pre vás zhromažďujeme tie najlepšie ponuky z viac ako 600 internetových obchodov, a samozrejme, že sa zameriavame aj na Revolut. Do pozornosti dávame aj newsletter, na ktorého odber na môžete prihlásiť priamo na webovej stránke. Určite sa oplatí sledovať aj sociálne siete ako Revolut Facebook, či Instagram, kde taktiež môžete objaviť jedinečné možnosti šetrenia. O skvelých ponukách vás môžu informovať aj notifikácie z mobilnej aplikácie.

Ako získať Revolut zľavový kód

AKo sme spomínali vyššie, Revolut banka funguje najmä na odporúčacích linkoch. Je to aj z toho dôvodu, že Revolut skúsenosti, ktoré nájdete na webe sú prevažne pozitívne. Ak k nim používateľ navyše prihodí možnosť ušetriť, rozhodne neváhajte a vytvorte si účet v mobilnej aplikácii Revolut. Aplikácia je k dispozícii na bezplatné stiahnutie a môžete ju využívať kdekoľvek na svete. Nezabúdajte, že pri prekliku na Revolut cez Tipli, môžete získať časť peňazí z vášho nákupu naspäť na Tipli účet.

Revolut banka a účty

Revolut banka poskytuje množstvo riešení pre vaše osobné, ale aj pre firemné financie. Zo širokej ponuky produktov, ale aj účtov si zaručene vyberiete. Ak by tomu predsa len tak nebolo, tak sa pozrite aj na ďalšie spoločnosti a obchody z kategórie Služby, ktoré pre vám máme na Tipli prichystané. Teraz sa však poďme bližšie pozrieť na jednotlivé ponúkané produkty a služby.

Pre vaše osobné financie ponúka Revolut bank 4 základné predplatné plány. Prvým z nich je plán Štandard, ktorý je úplne zdarma. Otvoriť účet si môžete kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí vám k tomu iba aplikácia a prístup na internet. Medzi hlavné výhody tohto programu patrí posielanie peňazí priateľom v Revolute kdekoľvek na svete úplne zdarma, získavanie peňazí naspäť od vybraných poskytovateľov, rozdeľovanie účtov a taktiež aj šikovná správa peňazí. Tú môžete vykonávať na základe vypracovaných grafov a štatistík o vašich útratách za sledované obdobie. Jednoducho sa môžete pozrieť aj na vaše pravidelne odchádzajúce platba ako predplatné pre rôzne platformy. Medzi výhody radíme aj výber z bankomatov kdekoľvek na svete bez poplatkov až do sumy 200 € mesačne.

Ďalší program má názov Plus a poskytuje všetky výhody ako program Štandard. Navyše však k nim pridáva napríklad prispôsobenie platobnej karty, bezplatné doručenie karty, zákaznícku podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, krytie v prípade krádeže a nehody, krytie vstupeniek a podujatí, ochrana vrátenia peňazí a mnoho ďalších. Opäť platí limit na bezplatné výbery vo výške 200 € mesačne a taktiež aj limit 1000 € na bezplatné zámeny meny medzi pondelkom a piatkom.

 

Lepšie služby ponúka program Premium, ktorý zachováva všetky výhody predošlých programov a pridáva ďalšie lepšie možnosti. Limit výberu z bankomatu vo výške 400 € mesačne, zvýhodnené medzinárodné prevody, expresné doručenie karty zdarma, nižšie poplatky za výmenu komodít, výmena cudzích mien medzi pondelkom a piatkom bez obmedzenia, zdravotné poistenie v zahraničí, poistenie meškania batožiny a letu, krytie zimných športov, zľava na vstup do letiskového salónika, bezplatný vstup do letiskových salónikov so SmartDelay pre držiteľa účtu a jedného priateľa a mnoho ďalších zaujímavých výhod.

Najlepším, no zároveň aj najdrahším programom je program s názvom Metal, ktorý obsahuje výhody všetkých nižších programov a pridáva ďalšie skvelé možnosti ako limit výberu z bankomatu až vo výške 800 € mesačne, exkluzívna karta Revolut Metal, cashback za platby kartou, zvýhodnené medzinárodné prevody, peniaze späť z rezervácie pobytov až do výšky 10 %, spoluúčasť pri prenájme auto v zahraničí, bezplatný vstup do salónikov so Smart Delay pre vás a ďalších 3 priateľov a mnoho ďalších výhod. Výber toho vhodného programu je teda len a len na vás.

Revolut firemné financie

Okrem osobných financií vám Revolut bank dokáže pomôcť aj s financiami firemnými. Tentokrát rozlišujeme živnostníkov a spoločnosti. V prípade, že ste živnostníkom máte na výber z 3 variant podnikateľských účtov. Prvým programom je program Free kde získavate úplne zdarma výhody ako plastové platobné karty, virtuálne firemné karty, 5 prevodov mesačne zdarma, bezplatné platby na Revolut účty, správa trvalých príkazov, prijímanie online platieb, riadenie tímu a spravovanie ich výdavkov a dodatočné funkcie ako zákaznícka podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni, prístup na webe alebo prostredníctvom aplikácie a taktiež aj prepojenie s vybranými firemnými aplikáciami.

Ďalší program pre živnostníkov s názvom Professional ponúka všetky výhody predošlého programu a pridáva navyše aj kovovú kartu Metal zadarmo, 5 medzinárodných prevodov mesačne zdarma, 20 miestnych platieb zdarma, výmena cudzej meny až do výšky 5000 € mesačne podľa medzibankového kurzu, hromadné platby, schvaľovanie prevodu a ďalšie výhody. K dispozícii je aj program Ultimate, ktorý ponúka všetky výhody predošlých programov a pridáva navyše výhody ako 10 medzinárodných prevodov zadarmo, 100 miestnych platieb zadarmo, výmena cudzej meny až do 10 000 € mesačne podľa medzibankového kurzu a mnohé iné výhody.

Pre spoločnosti sú k dispozícii až 4 rôzne programy. Samozrejmosťou je aj bezplatný program Free, kde nájdete všetky potrebné základné funkcie pre vašu firmu. Vrcholom je program Enterprise, ktorý je postavený na mieru vašej spoločnosti a funkcie, vrátane mesačne platby sú dohadované individuálne. Ak teda máte záujem o účet pre vašu spoločnosť, neváhajte sa na obrátiť na Revolut banku. O spokojnosti firemných zákazníkov svedčia Revolut skúsenosti kdekoľvek po internete.

Prečo práve Revolut

Revolut banka ponúka množstvo výhod pre osobné, ale aj firemné financie. Základnou je bankový účet zadarmo, výhodné výmeny mien, posielanie platieb medzi Revolut účtami po celom svete zadarmo a mnoho mnoho ďalších. Niet sa preto čomu čudovať, že túto službu využívajú tisícky spokojných zákazníkov po celom svete. Stačí sa pozrieť na Revolut skúsenosti od nich, ktoré nájdete kdekoľvek na webe. Určite sa pozrite bližšie aj na prehľadný web spoločnosti Revolut, kde nájdete do detailov vysvetlené všetky výhody a určite prídete aj sami na to, prečo zvoliť práve Revolut.

Revolut zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Revolut účet zadarmo

31.03.2023

Čo je Revolut?

Revolut vám dokonale pomôže s vašimi osobnými financiami. Revolut banka ponúka bežný účet, platobné karty, investovanie a ďalšie bankové produkty.

Ako funguje Revolut?

Revolut funguje ako virtuálna banka. V jednej aplikácii môžete pohodlnej spravovať vaše osobné financie.

Čo je Revolut karta?

Revolut karta funguje ako každá iná banková karta. Môžete s ňou pohodlne platiť kdekoľvek vo svete.

Obchody, kde vás odmeníme

O Revolut

Revolut banka je sprístupnená jednoducho v jednej mobilnej aplikácii. Spravujte svoje osobné financie jednoduchšie. O spokojnosti mnoho ľudí svedčia Revolut skúsenosti, ktoré nájdete kdekoľvek na webe. Vyskúšajte Revolut bank, získajte platobnú kartu a využívajte všetky výhody, ktoré Revolut ponúka.

Revolut v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Revolut.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa