Siko

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode Siko

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu Siko.

Zľavový kód Siko

Peniaze späť 2 % v obchode Siko

Platí do 15.04.2024

 
 

Obchod Siko ponúka zákazníkom všetko potrebné na zariadenie novej kuchyne aj kúpeľne. Môžete si vybrať zo...

SIKO výpredaj až 50 % na vybrané produkty

+ 2 % naspäť z nákupu

Ušetrite v skvelom výpredaji na webe Siko.sk.

Zľava až do -25% na nákupy v Siko.sk

Platí do 14.04.2024

+ 2 % naspäť z nákupu

Čím viac si v Siko.sk nakúpite, tým väčšiu zľavu na nákup získate - využite zľavu až do -25% na produkty od Siko.sk. Podmienky akcie nájdete po… viac

Siko

Siko patrí medzi najobľúbenejšie predajne sanitárnej techniky a ostatných produktov do kúpeľne i kuchyne. Ponúka širokú škálu produktov od známych značiek, ktoré sú kvalitné a najlepšie na trhu. Okrem produktov poskytuje aj služby, ktoré sa hodia každému, kto zariaďuje kúpeľňu či kuchyňu. Navyše produkty je možné objednať cez internet s dopravou priamo na adresu, alebo si ich môžete vybrať priamo na Siko predajni.

Siko vzniklo v roku 1991 v Českej republike a na Slovensku začala prvá predajňa fungovať v Bratislave v roku 2010. Odvtedy ide o jeden z najobľúbenejších obchodov so sanitárnou technikov v Čechách i na Slovensku. 

Obrázok

Ako ušetriť na Siko

Pri nákupe vybavenia do kúpeľne či kuchyne už nemusíte utrácať veľké peniaze. Na Siko môžete vždy ušetriť. Možností, akým spôsobom sa dá ušetriť, je pritom viacero, takže si každý môže vybrať ten najlepší podľa seba. Napríklad môžete nakúpiť v sekcii Outlet, kde nájdete viaceré kategórie produktov i značiek za zvýhodnené ceny. Vyberte si napríklad nový sprchový kút, Siko dlažbu či obklady, alebo nové umývadlo do kúpeľne.

Siko často organizuje aj rôzne nákupné akcie, počas ktorých môžete tiež ušetriť. Jednou z nich je aj akcia Siko Days. V tieto dni môžete nakúpiť top značky za lepšie ceny. Súčasťou sú aj Siko zľavové kódy, ktoré môžete na tieto značky a ich produkty využiť. 

Často môžete na Siko ušetriť aj na doplnkových skužbách, ktoré poskytuje. Môžete si nechať navrhnúť vašu novú kúpeľňu či kuchyňu od odborníka. Tieto služby Siko ponúka často za zvýhodnenú cenu, alebo dokonca úplne zadarmo. Možnosť ako ušetriť ponúka aj Tipli. Môžete získať určité percento z ceny nákupu späť na váš účet.

Ako získať Siko zľavový kód

Šetrenie peňazí pomocou zľavových kupónov je veľmi obľúbené a tiež jednoduché. Na Siko máte niekoľko možností kde získať Siko zľavový kód, ktorý si potom môžete uplatniť pri nákupe. 

E-shop Siko o akciách a zľavových kupónoch informuje priamo na ich stránkach, takže vždy, keď otvoríte web Siko.sk aktuálna akcia sa vám hneď zobrazí. Súčasťou týchto akcií bývajú práve zľavové kupóny - kódy si zobrazíte po kliknutí na akciu. 

Výhodou, ako získať jednoducho Siko zľavový kód, je aj prihlásenie do newslettera. Urobiť tak môžete priamo na e-shope. Na vašu e-mailovú adresu budete potom dostávať informácie o všetkých novinkách zo Siko, vrátane zľavových kupónov a iných akcií. Takisto môžete sledovať Tipli, kde sa vždy dozviete o aktuálnych Siko zľavových kódoch.

Siko zľavy - výpredaje, Black Friday

E-shop Siko organizuje pravidelne rôzne akcie a aj výpredaje. Takouto akciou sú aj Siko Days. Ide o niekoľko dní, počas ktorých môžete nakúpiť za zvýhodnené ceny tie najpredávanejšie značky a produkty. Súčasťou Siko Days sú aj zľavové kupóny.

Aj priaznivci „čierneho piatku“, teda Black Friday, si prídu na svoje pri nakupovaní na Siko. E-shop sa totiž často zapája aj do tejto celosvetovej a veľmi populárnej nákupnej akcie. Cez Siko Black Friday môžete získať veľké zľavy na rôzne produkty. Ušetríte napríklad aj 50 %. 

Pri týchto akciách máte možnosť využiť zľavové kupóny, ktoré sa často spájajú s konkrétnymi značkami, alebo môžete ušetriť na zľavnených produktoch v outlete, pretože počas akcií sú zľavy ešte vyššie.

Siko kúpeľne, Siko kuchyne a ďalší sortiment

Sanitárne vybavenie je potrebné všade a Siko je to správne miesto, kde môžete takéto produkty nakúpiť. Ponúka široký sortiment sanitárnej techniky, ale aj všetko, čo potrebujete na vytvorenie novej kúpeľne či kuchyne. Napríklad na vytvorenie vašej ideálnej Siko kúpeľne si môžete na e-shope vybrať:

 • sanitárnu keramiku,
 • vodovodné batérie, 
 • sprchové kúty,
 • vane,
 • sprchy, 
 • produkty na vykurovanie a ohrev vody,
 • doplnky do kúpeľne,
 • zrkadlá
 • kúpeľňový nábytok.

So Siko si však môžete zariadiť aj novú kuchyňu presne podľa vášho štýlu. V kategórii Siko kuchyne máte takisto široký výber. Môžete si zostaviť Siko kuchyňu na mieru - vybrať si podľa jej farby, tvaru, štýlu, môžete si vybrať aj inú pracovnú dosku. Siko kuchyňu potom môžete doplniť o štýlový obklad či dlažbu.

Siko kúpeľne a kuchyne však nie sú jedinou kategóriou produktov. Vyberte si napríklad nové Siko dvere - do interiéru i exteriéru a za prijateľné ceny. Dodajte vašej miestnosti útulnosť aj so Siko podlahami. Na e-shope sa dozviete ako klásť podlahy a takisto tam kúpite všetky potrebné nástroje. 

Siko kúpeľňu i kuchyňu si zostavíte s osvedčenými značkami, ktoré sa zaraďujú medzi tie najlepšie na trhu. 

 • Swiss Aqua Technologies - najlepšie produkty do Siko kúpeľne na úsporu či úpravu vody.
 • Laufen - umývadlá, WC, nábytok a všetko ostatné do Siko kúpeľne.
 • Bosh - kvalitné spotrebiče do Siko kuchyne.
 • Roth - značka sprchových setov a doplnkov.
 • Ravak - obľúbené kúpeľnové koncepty.
Obrázok

Prečo nakupovať na Siko

Siko ako jeden z najobľúbenejších predajcov kúpeľní a kuchyne ponúka viacero užitočných služieb, ktoré môžete ako zákazník využiť. Mnohé sú ľahko dostupné pre každého, kto si chce vytvoriť štýlovú Siko kúpeľňu či kuchyňu. Služby je možné využiť aj priamo cez e-shop.

Využite napríklad služby Siko projektového konzultanta. Pomôže vám navrhnúť najlepšie riešenia pre Siko kuchyňu i kúpeľňu a to úplne zadarmo. Poradí vám, aký materiál zvoliť a ako produkty nakombinovať, aby ste mali naozaj štýlovú a najmä funkčnú kúpeľňu či kuchyňu. Priamo cez Siko e-shop si môžete dohodnúť schôdzku. Stačí keď necháte na seba kontakt. Táto schôdzka môže prebehnúť aj cez online stretnutie, alebo osobne vo vašom okolí v čase, kedy vám to bude najviac vyhovovať.

Ak chcete vidieť, ako bude vaša kúpeľňa či Siko kuchyňa vyzerať ešte predtým, než sa položí čo i len jedna dlaždica, môžete si objednať 3D grafický návrh, ktorý vám Siko vypracuje. Riešenie tohto návrhu môže prebiehať pohdlne z domu, takže nebudete musieť nikam chodiť a presne uvidíte, ako bude vaša nová kúpeľňa či kuchyňa vyzerať.

So Siko sa môžete zbaviť všetkých starostí, ktoré so sebou prináša rekonštrukcia, a môžete len nakoniec vojsť do úplne novej kúpeľne či kuchyne až po dokončení všetkých prác. Môžete si totiž nechať urobiť Siko kuchyňu i kúpeľňu na kľúč. Takže si len dohodnete ako bude kúpeľňa vyzerať a všetko ostatné už necháte na tíme Siko.

Siko dvere so sebou tiež prinášajú užitočnú službu. Môžete si objednať zameranie i montáž vašich nových dverí. Odborní pracovníci vám dvere zamerajú a aj namontujú či upravia podľa potreby. Takto sa už nemusíte o nič starať.

V prípade, že na Siko nakupujete podlahu, môžete si tiež pomôcť Siko službami. Napríklad vám pracovníci pomôžu vytrhnúť starú podlahu a rovno položiť novú, takže nebudete mať žiadne starosti. Stačí si len dohodnúť schôdzu.

Na Siko si však môžete aj vy sami navrhnúť vašu novú Siko kúpeľňu či kuchyňu. A to veľmi jednoducho z domu. Stačí vám na to internetový prehliadač v počítači. Priamo na webe Siko nájdete online plánovače, v ktorých si môžete všetko naplánovať presne podľa vašich predstáv. Zároveň sa v prípade potreby môžete obrátiť na odborníka.

Siko Bratislava, Siko Nitra a ostatné predajne

V prípade, že si chcete pozrieť produkty naživo, môžete navštíviť niektorú zo Siko predajní na Slovensku. Navštívte napríklad Siko Bratislava, Siko Nitra či Siko Trnava. V niektorých predajniach máte k dispozícii rôzne služby, ktoré vám uľahčia nakupovanie. Pozrite si najobľúbenejšie Siko predajne nižšie v tabuľke.

Mesto

AdresaKontakt

Otváracie hodiny

Siko BratislavaGalvaniho 16B, BratislavaE-mail: bratislava@siko.skPo - Pia: 9:00 - 20:00

So: 9:00 - 19:00 

Ne: 10:00 - 18:00

Siko NitraBratislavská 31, NitraE-mail: nitra@siko.skPo - So: 9:00 - 19:00

Ne: zatvorené

Siko TrnavaNová 7966/11, TrnavaE-mail: trnava@siko.skPo - So: 9:00 - 19:00

Ne: zatvorené

Siko KošicePri Prachárni 4, KošiceE-mail: kosice@siko.skPo - So: 9:00 - 19:00

Ne: zatvorené

Siko TrenčínKu Štvrtiam 7029, TrenčínE-mail: trencin@siko.skPo - So: 9:00 - 19:00

Ne: zatvorené

Siko PrešovRusínska 15113/9, PrešovE-mail: presov@siko.skPo - So: 9:00 - 19:00

Ne: zatvorené

Siko PopradTeplická cesta V.16, PopradE-mail: trencin@siko.skPo - So: 9:00 - 19:00

Ne: zatvorené

Siko Žilina, OC DubeňVysokoškolákov 52, ŽilinaE-mail: zilina@siko.skPo - Ne: 9:00 - 19:00
Siko Banská BystricaZvolenská cesta 30A, Banská BystricaE-mail: banska.bystrica@siko.skPo - So: 9:00 - 19:00

Ne: zatvorené

Siko MartinOC Turiec 4, MartinE-mail: martin@siko.skPo - So: 9:00 - 18:00

Ne: zatvorené

Napríklad v predajni Siko Bratislava na Galvaniho ulici sú dostupné aj služby, ktoré sa vždy hodia pri nákupe. Napríklad kuchynské štúdio, detský kútik, prebaľovací pult, možnosti grafických návrhov či možnosť rozvozu tovaru. V Siko Nitra si môžete tiež dohodnúť schôdzu s projektovým konzultantom - rovnako máte túto možnosť aj v ostatných predajniach, ako napríklad Siko Trnava. V predajniach je tiež možný osobný odber tovaru objednaného cez Siko e-shop. Navyše pri všetkých predajniach na webe Siko.sk máte vypísané mestá, z ktorých je Siko predajňa najbližšie. Pri niektorých z nich si môžete pozrieť aj online prehliadku predajne.

Obrázok

Siko reklamácie

Niekedy sa môže stať, že nie ste so zakúpeným tovarom spokojní. Vtedy máte možnosť reklamácie, alebo vrátenia tovaru. Na Siko môžete vrátiť tovar bez udania dôvodu do 14 dní. Musí byť v pôvodnom obale a najmä nepoškodený. Vrátenie tovaru bez udania dôvodu sa nevzťahuje na produkty na mieru.

Reklamovať tovar môžete počas záručnej lehoty, ktorá trvá až 24 mesiacov. V prípade, že bola poškodená zásielka, reklamujte ju priamo pri dodaní u dopravcu. Ak je nejaký problém s tovarom a nebol poškodený pri doprave, môžete ho reklamovať tromi spôsobmi:

 • vyplnením reklamačného formulára,
 • nahlásením reklamácie na zákazníckej linke na čísle: +421 220260260,
 • oznámením reklamácie na Siko predajni.

Po uznaní reklamácie si môžete zvoliť ďalší postup. Ak ide o odstrániteľnú chybu, môžete si nechať tovar opraviť alebo vymeniť za nový, bezchybný, tovar. V prípade že má tovar najmenej tri chyby, môžete si vybrať buď výmenu tovaru alebo vrátenie peňazí. Ak je chyba neodstrániteľná, máte možnosť odstúpiť od zmluvy - teda vám budú vrátené peniaze alebo si môžete tovar vymeniť za bezchybný. Vybavenie reklamácie prebehne maximálne do 30 dní od uplatnenia reklamácie.

Siko zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód - 20 € zľava na nákup v eshope Siko.sk

11.04.2024

Zľavový kód - 40 € zľava na nákup v eshope Siko.sk

11.04.2024

Zľavový kód - 5% zľava na značku Grohe v eshope Siko.sk

27.03.2024

Zľavový kód - 25% zľava na obývacie steny Siko.sk

27.03.2024

Zľavový kód - 20% zľava na najúspornejšie WC na svete Siko.sk

22.03.2024

Zľavový kód - 10% zľava na úsporné sprchy, sety a systémy SAT Siko.sk

22.03.2024

SIKO zľavové kódy: až do -45% počas zimných Siko Days

25.02.2024

Sio zľavový kód: -15% na vybrané značky

25.02.2024

Siko zľavový kód: -10% na vybrané značky

25.02.2024

Siko zľavový kód: -30% na vybrané značky

25.02.2024

Ako uplatniť Siko zľavový kód

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Siko. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Vyberte si najlepší Siko zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Siko uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný priamo do obchodu. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Pridať do košíka“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Zadajte zľavový kupón“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Použiť kupón“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

V prípade, že sa vám nedarí uplatniť Siko zľavový kód, problém môže byť v časovom ohraničení kupónu, alebo v jeho presných podmienkach - mnohé kupóny sa vzťahujú na konkrétne kategórie či produkty. Preto pozorne čítajte podmienky kupónu. 

Recenzie Siko

Eva

13.12.2023 5.0

Rýchle dodanie tovaru, výborná komunikácia, kvalitný tovar

Lukasko V.

24.10.2023 4.0

Postovne by mohlo, byt aj lacnejsie. Inak spokojnosť.

Rasto Š.

16.04.2021 5.0

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Siko zľavový kód

Obchod Siko ponúka zákazníkom všetko potrebné na zariadenie novej kuchyne aj kúpeľne. Môžete si vybrať zo širokej ponuky kvalitných umývadiel, súčastí na sprchové kúty a ďalšej sanitárnej techniky, ktorá je potrebná v každej domácnosti. Všetky produkty sú od známych značiek, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na trhu. Na Siko nakúpite za skvelé ceny a môžete ušetriť aj pomcou Siko zľavových kódov. E-shop aj predajne Siko ponúkajú viacero služieb, ktoré vám pomôžu v zariaďovaní vašej vysnenej kúpeľne či kuchyne.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Siko v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2 % späť z ceny nákupu v obchode Siko?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa