Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Môj nábytok zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 1,5 % na všetko v obchode Môj nábytok

Platí do 26.07.2021

 
   

Internetový obchod Môj nábytok netreba priaznivcom kvalitného nábytku predstavovať. Od roku 2006 prináša kvalitný nábytok od...

O obchode Môj nábytok

Môj nábytok - nábytok pre každého

Ak máte plnú hlavu predstáv ako skrášliť vaše bývanie, obchodMôj nábytokpre vás bude to pravé. Určite vás zaujme široký sortimentnábytkudo obývacej a detskej izby, spálne, kuchyne či kúpelne. Môj nábytok nezabúda ani na kancelársky nábytok pre vašu domácu pracovňu. Ak hľadáte množstvo úložného priestoru za prijateľnú cenu, skúste Môj nábytok komody, ktoré vám určite zútulnia domácnosť. Získajte bližšiu predstavu o tom čo nakupujete, ak vás zaujíma, čo o produktoch hovoria iní zákazníci,Môj nábytok recenziemôžu byť vhodným nástrojom. Pod každým produktom nájdete diskusiu, v ktorej sa môžete podeliť o vaše skúsenosti s produktom, prípadne sa niečo opýtať. Ak vás pri nábytku trápi hlavne cena, sMôj nábytok zľavaminábytok určite nepreplatíte.

Môj nábytok kuchyne

Vytvorte si kuchyňu podľa svojich predstáv a vyskúšajte kombináciu komfortu a estetiky s kuchyňami v obchodoch Môj nábytok.E-shop Môj nábytokvám ponúka praktické a moderné kuchynské linky, na ktorých bude varenie relaxom. Môj nábytok nezabúda ani na jedálenské stoly a stoličky, ktoré dotvoria vašu kuchyňu či jedálenský priestor. Zo širokej ponuky kuchynských liniek rôznych farieb a štýlov si určite vyberiete. Bez ohľadu na to, či máte samostatnújedáleň, alebo len priestor v kuchyni, jedálenský set zabezpečí, že vám stôl a stoličky budú ladiť so zvyškom miestnosti. Kúpou jedálenských setov takisto ušetríte, keďže vás bude stáť menej, ako keby ste vyberali každý kus zvlášť. Okrem klasických drevených modelov ponúka Môj nábytok aj menej tradičné kovové a sklenené stoly.

Nábytok bližšie k vám

Sortiment obchodu Môj nábytok si môžete podrobne prezrieť na ich e-shope alebo v aktuálnychMôj nábytok letákoch. Pokiaľ ide o dodanie nábytku, Môj nábytok sa spolieha na vlastnú logistiku. Ak si chcete prísť po nábytok sami, budete musieť navštíviť ich odberné miestoMôj nábytok Čadca. Ak bývate v okolí Čadce, máte šťastie, Môj nábytok totiž poskytuje okolitému regiónu dopravu zdarma, tú môžete získať takisto pri objednávke nad 500 eur. Nechajte sa zlákať a nakupujte na Môj nábytok.sk

 • V podobném eshopu můžete nakupovat i v Česku, podívejte se naSconto.cz.
 • Podobny sklep4home.plmamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Môj nábytok

Internetový obchod Môj nábytok netreba priaznivcom kvalitného nábytku predstavovať. Od roku 2006 prináša kvalitný nábytok od overených výrobcov. Vďaka obchodu Môj nábytok si zariadite celú domácnosť moderným nábytkom za rozumné ceny. Nezáleží na tom, či hľadáte sedačku do obývačky, pohodlnú posteľ alebo komodu. Môj nábytok je dôkazom toho, že moderný a lacný nábytok môže byť aj kvalitný.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,5 % späť z ceny nákupu v obchode Môj nábytok?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.