Swiss

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode Swiss

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu Swiss.

O obchode Swiss

Swiss je švajčiarska letecká spoločnosť, ktorá je súčasťou skupiny Lufthansa. Rovnako ako ostatné spoločnosti z tejto skupiny, poskytuje výhodné letenky do viacerých destinácií vo svete. Cestujte pohodlne na dovolenku či pracovnú cestu so Swiss.

Lietajte so Swiss

So Swiss si môžete rýchlo a jednoducho rezervovať letenku v podstate kamkoľvek. Či už sa chystáte na dovolenku snov, cestujete za rodinou, alebo kvôli práci, Swiss má pre vás tie najlepšie letenky za skvelé ceny.

Stačí si vybrať miesto odletu - na Slovensku môžete odletieť z Košíc, alebo z neďalekej Viedne. Potom si zvolíte destináciu. Môžete cestovať do ďalekých krajín, alebo objavovať mestá v blízkych štátoch. Napríklad si môžete zaletieť do Prahy, Budapešti, Bukurešti či Krakova.

Obrázok

Rezervujte si hotel v spolupráci s Booking

Aj Swiss spolupracuje s portálom Booking.com, kde si môžete pohodlne z domu rezervovať izbu v hoteli v destinácii, do ktorej sa chystáte. Takto si môžete vašu dovolenku naplánovať presne tak, ako si prajete.

Obrázok

Swiss prenájom auta

Nie je nič lepšie ako objavovať destináciu, do ktorej ste prileteli. Môžete cestovať po pamiatkach, objavovať prírodu či užívať si v zábavných parkoch. K tomu si stačí prenajať auto so Swiss a môžete zažiť najlepšiu dovolenku. 

Obrázok

Swiss kontakty

V prípade potreby môžete spoločnosť kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla, alebo e-mailu. Na stránke máte aj možnosť kontaktovania prostredníctvom chatu. Odporúčame tiež sledovať Swiss Facebook, kde sa dozviete o rôznych novinkách a zaujímavostiach.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Swiss

Swiss je švajčiarska letecká spoločnosť, ktorá je súčasťou skupiny Lufthansa. Poskytuje výhodné letenky do mnohých destinácii na svete. Cestujte pohodlne a výhodne so Swiss. Takisto si môžete prenajať auto, či rezervovať hotel.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Swiss v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 0,525 % späť z ceny nákupu v obchode Swiss?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa