Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

UPC zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 9,5 € na všetko v obchode UPC

Platí do 20.04.2021

 
   

Chcete mať doma rýchly internet a v televízii možnosť pozerať 100 TV kanálov? Stavte na UPC.... viac

O obchode UPC

UPC internet a UPC TV

Už máte plné zuby toho, že doma vám internet ide slimačou rýchlosťou a platíte desiatky eur za TV, v ktorej máte pár kanálov? Kliknite si na web UPC.sk a vyberte si svoj balíček služieb. Za super ceny si viete nakombinovať služby presne tak, aby počítač či smartfón mohli bežať online naplno. Balíčky UPC TV sú tiež viac než kráľovské. K tomu všetkému si viete dokonca doobjednať pevné služby, kde máte k dispozícii stovky minút na telefonovanie cez pevnú linku.

UPC zákaznícka podpora

Potrpíte si na kvalitný zákaznícky servis? Pre UPC to nie je žiadny problém. Svoje služby môžete preveriť či spravovať prostredníctvom Moje UPC, kam sa môže prihlásiť každý zákazník. Technické problémy či otázky ohľadom služieb môžete tiež posielať prostredníctvom služby UPC webmail. Odborní poradcovia sa vám budú venovať v čo najkratšom možnom čase.

UPC kontakt

Ak si chcete zriadiť služby od spoločnosti UPC, zavolajte si na infolinku, ktorú nájdete na webe. Operátori preveria dostupnosť služieb na vašej adrese. Ak chcete šetriť čas, pokojne si môžete dostupnosť skontrolovať aj na webe. V zálože mapa pokrytia nájdete mestá, v ktorých UPC funguje. Ak si rozkliknete záložku dostupnosť služieb, musíte zadať adresu a zistíte či si k sebe domov služby od UPC môžete nechať zaviesť.

Obľúbené kombinácie UPC služieb

Ak si potrpíte na rýchly internet, určite stavte na ten s prenosovou rýchlosťou 500Mb/s. Tento vysokorýchlostný internet môžete dokombinovať s TV balíčkom Klasik alebo Komfort. Ak vám stačí pomalší internet, k dispozícii je tiež slabšia verzia s rýchlosťou 150Mb/s. Ak by ste si chceli vytvoriť vlasntnú kombináciu služieb, v UPC to nie je žiadny problém. Vyskladajte si služby na mieru a užite si internet a TV na maximum.

 • V podobném eshopu můžete nakupovat i v Česku, podívejte se na FastTech.com.
 • Podobny sklep Saturn.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O UPC

Chcete mať doma rýchly internet a v televízii možnosť pozerať 100 TV kanálov? Stavte na UPC. Populárny internetový poskytovateľ prináša široké spektrum balíčkov a služieb za neodoaletelné ceny. Vyberte si tie svoje. Surfujte na internete svetelnou rýchlosťou a pozerajte televíziu do sýtosti. Všetky produkty si môžete pozrieť na webe UPC.sk.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  9,5  späť z ceny nákupu v obchode UPC?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.