Zľavový kód VÚB BANKA

Zadarmo najlepšia mobilná banková aplikácia VÚB banka

 
 

Viac ako 16-tisíc Slovákov si vo veľkej čitateľskej ankete zvolilo za najlepšiu bankovú aplikáciu roka 2019 VÚB Mobil Banking.

O obchode VÚB BANKA

VÚB BANKA

VÚB BANKA poskytuje služby pre širokú verejnosť, firemným klientom a inštitúciám. Jej cieľom je byť najlepšou bankou na Slovensku v spokojnosti klientov. Vub banka vám pomôže vyriešiť vaše nové bývanie vďaka produktu hypotéka na bývanie. Chcete si splniť svoj sen a zlepšiť si život? Požičajte si peniaze na čokoľvek od vub. Vub pôžička vám bude poskytnutá rýchlo a bez dokladovania účelu. VÚB BANKA vám taktiež pomôže so sporením na budúcnosť, zhodnotí vaše peniaze a ochráni vás i vašu rodinu v každej situácii. Zoberte si poistenie od VÚB.

VÚB internet banking

Majte váš VÚB účet stále pod kontrolou. Vďaka VÚB internet banking získate rýchly prístup k vašim bankovým produktom. Okrem webového rozhrania, sa môžete pripojiť aj cez aplikáciu Mobil banking. Váš zostatok na účte zistíte jedným dotykom, za účty platíte pohodlnejšie oskenovaním QR kódu, IBANu alebo EAN kódu, a peniaze odošlete jednoducho aj na telefónne číslo. Prihláste sa do vúb internetbanking a všetko vyriešite z pohodlia domova.

VÚB BANKA pobočky

VÚB BANKA má na Slovensku 182 pobočiek, 32 firemným pobočiek, 11 hypotekárnych centier a 8 Magnifica centier. Presný zoznam pobočiek nájdete na stránke vub sk v sekcii Ľudia. Magnifica znamená individuálny prístup. Doprajte si aj vy vlastného bankára, ktorý pozná vaše finančné potreby a pomôže vám ich riešiť. Certifikovaný osobný bankár vám vypracuje efektívny finančný plán a ušetrí množstvo času. Pozrite sa aj na banka.

VÚB BANKA kontakt

Centrála pobočky vub sídli v Bratislave. VÚB BANKA kontakt: Mlynské nivy 1. V prípade potreby je vám 24 hodín dispozícii kontaktné centrum. Kontaktuje vub banku v rámci SR (0850 123 000) alebo zo zahraničia (+421 2 4855 59 70). Taktiež môžete zanechať správu prostredníctvom kontaktného formuláru na stránke vub sk alebo odoslať email: kontakt@vub.sk. Chcete mať prehľad o produktoch VÚB BANKY? Prelistujte si VÚB BANKA letáky.

Hledáte podobný obchod v Česku? Můžeme vám doporučit mBank.

Podobny sklep Zaplo mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

VÚB BANKA zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava 50 % až 100 % z poplatkov za vedenie účtu vo VÚB Banke

31.12.2023

Obchody, kde vás odmeníme

O VÚB BANKA

VÚB BANKA je druhá najväčšia banka na Slovensku. Ponúka bankové služby obyvateľom, firemným a inštitucionálnym klientom. Medzi jej ťažiskové produkty patria hypotekárne a spotrebné úvery, depozitné a platobné produkty, firemné bankovníctvo, spotrebiteľské financovanie a faktoring.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod VÚB BANKA.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa