BonPrix zľava a zľavové kupóny

Nakupujte ešte výhodnejšie na módnom eshope Bonprix. Využite Bonprix zľavové kupóny na vybraný sortiment.

V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Bonprix zľavy

Internetový obchod Bonprix ponúka krásny a kvalitný tovar a my sme stále v strehu, aby ste neprišli o bonprix zľavové kupóny. Objavte módne doplnky alebo bonprix šaty vo farbe roku 2018. Využite opakujúce sa bonprix zľavy na dopravu zadarmo.

Bonprix zľavový kupón

Pri príchode na internetový obchod Bonprix, môžete byť informovaný o módnych trendoch a novinkách, súťažiach. Máte možnosť prihlásiť sa na odber newsletter a získate jednorazovú bonprix zľavu 5 € k nákupu. Ešte sme vás nepresvedčili, že nakupovanie na Bonprix je výhodné? Využite Tipli a vrátime vám navyše až 9% z nákupu.

Zľava pre členov klubu

Každý zákazník má možnosť stať sa členom klubu bonpix a získať 10% zľavu. Zľavu si zákazník uplatňuje pri každej objednávke počas trvania členstva a môže ju spájať s inými zľavami. Poplatok na šesť mesiacov je 6,90 €.

Nakupujte ešte výhodnejšie na módnom eshope Bonprix. Využite Bonprix zľavové kupóny na vybraný sortiment.

Bonprix patrí medzi zásielkové obchody, ktorý ponúka kolekcie pre ženy, mužov, deti, ale aj doplnky do domácnosti. Bonprix sk vám môže posielať najaktuálnejší katalóg zadarmo, rovno do vašej schránky alebo si ho môžete prezrieť on-line. Tovar je zvyčajne odoslaný do 4-6 pracovných dní po odoslaní objednávky. Zákazník má možnosť vrátiť objednaný tovar a peniaze budú vrátené ako bonus na zákaznícky účet, prevodom na bankový účet alebo poštovou poukážkou. Módu v Bonprix si zamilujete aj vy. Každý tovar má podrobný popis a môžete využiť odporučenie stylistku a si skombinovať cely outfit .