Tescoma zľava a zľavové kupóny

Nakupujte ešte vhodnejšie kuchynské pomôcky od TESCOMA. Využite TESCOMA zľavy na vybraný sortiment.

TESCOMA zľavy

Zháňate kvalitné produkty do vašej kuchyne? Česká spoločnosť TESCOMA ponúka široký sortiment výrobkov z kvalitných materiálov za priaznivé ceny. TESCOMA ponúka viac ako 2 000 výrobkov pre domácu kuchyňu aj gastronomickú prevádzku. Majú produkty na varenie, pečenie, prípravu pokrmov, stolovanie aj prezentáciu jedál. A čo ponúkame my? Informujeme vás o všetkých aktuálnych TESCOMA zľavách pre výhodný nákup. Vyberte si TESCOMA zľavu na vybraný sortiment a môžete ušetriť až 50 % na vybraný sortiment.

Nový zákazníci sa môžu prihlásiť na odber newslettrov. Na uvedený email získate TESCOMA zľavový kód, ktorý môžete uplatniť pri nasledujúcom nákupe.

TESCOMA Club

Staňte sa členom TESCOMA Clubu v ich eshope a môžete získať hodnotné darčeky zadarmo, zbierajte body k nákupu výrobkov a zľavu môžete uplatniť pri nasledujúcej objednávke. Členovia Clubu dostávajú špeciálne ponuky a TESCOMA akcie na mieru. TESCOMA v spolupráci so SPHERE card poskytuje špeciálnu zľavu až 15 % pre držiteľov tejto karty. Využiť ju môžete v predajniach alebo na eshope Tescoma.

TESCOMA leták

Tipli sa vám snaží nákupy zjednodušovať, preto vám prinášame akčné Tesoma letáky na jednom mieste. Vždy prinášame aktuálnu ponuku online letáku a vy si ju môžete jednoducho prezrieť. Tipli vás vždy upozorní na výpredaje ako prvý a vy si môžete kúpiť vybrané TESCOMA hrnce v akcii.

TESCOMA doprava zadarmo

Dopravu zadarmo v eshope TESCOMA získate osobným odberom na uvedenej adresu. Doprava zásielky stojí od 2,50 €, podľa toho, akú prepravnú spoločnosť si vyberiete. Pri nákupe nad 50 € náklady za vás uhradí TESCOMA.

...a nezabudnite na cashback od Tipli ❤

Ešte sa vám to zdá málo? Tipli cashback systém vám ušetríte ešte viac eur. Za každý nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Nezabudnite sa zaregistrovať a nakupujte aj na TESCOMA výhodnejšie.

Nakupujte ešte vhodnejšie kuchynské pomôcky od TESCOMA. Využite TESCOMA zľavy na vybraný sortiment.
TESCOMA je obľúbený reťazec, so sídlom v Českej republike, na nákup sortimentu prvotriednej kvality za priaznivé ceny, s originálnym designom kuchynských potrieb. Produkty môžete nájsť vo viac ako 150 predajniach na celom území Slovenska. Tescoma má nový eshop, ktorý stúpa na popularite. Značka tescoma je registrovaná pod ochrannou známkou kuchynských potrieb pre domácnosť aj profesionálnu gastronómniu, takže dopredu viete, že kupujete skutočnú kvalitu.