Vedeli ste, že akcie v obchodoch sa často opakujú? Preto ak ste prepásli výhodnú akciu v niektorom z obchodov, nezúfajte. Na Tipli nájdete archív minulých letákov, na základe ktorých dokážete odhadnúť, kedy sa akcia na ktorú čakáte znovu objaví. Dohľadajte si, ako často sa výpredaje opakujú a pripravte sa na ten najbližší. Prezrite si neplatné letáky reťazcov ako napríklad Lidl, Kaufland, Tesco, Billa, Coop Jednota či Pepco.

Na tejto stránke Tipli nájdete archív akciových letákov. Tieto letáky už síce nie sú platné, ale môžu vám pomôcť pochopiť plánovanie zliav a výpredajov v jednotlivých obchodoch. Akcie sa totiž v reťazcoch pravidelne opakujú. Zatiaľ čo papierové letáky po prečítaní zahadzujeme, tie online nájdete uschované v našom archíve.

Prezrite si predošle akcie na vaše obľúbené potraviny či oblečenia a sortimentu do domácnosti v archíve letákov Lidl. Pomôže vám to predvídať, kedy sa opeť objaví v akcii napríklad športové oblečenie či posteľné prádlo. Pravidelné akcie na potraviny a ďalšie výrobky môžete sledovať aj v Tesco letáku či Kaufland letáku. Staré letáky vám napovedia, kedy sa akcie zopakujú.

Pochválili sa vám známi na akú akciu mali šťastie? Nezúfajte! Tematické zľavy sa určite zopakujú, len treba odsledovať kedy. Dohliadnite na to, kedy vlani začali výpredaje sezónneho oblečenia, školských potrieb či vianočných dekorácii. Zaujíma vás kedy začnú predvianočné akcie na parfumy a kozmetické sety? Jednoducho si prelistujte minulé letáky Teta drogerie a zistite, ako tomu bolo vlani. Môžete si byť istí, že podobné načasovanie obchody zvolia aj tento rok. Takýmto spôsobom môžete ušetriť omnoho viac! Napríklad za dovolenku. Pozrite si, kedy vlani cestovné kancelárie odštartovali first minute ponuky ušetrite stovky eur.

Urobte si predstavu čo konkrétne reťazce ponúkajú v jednotlivých obdobiach. Ak počkáte na zľavnené ponuky, ušetríte nemalé peniaze. A to platí nielen pre Vianocami! Prezrite si ponuku obchodov s drogériou, oblečením, hračkami, nábytkom či bytovými doplnkami, elektrom či stavebným materiálom a buďte vždy o krok pred.

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa