Tesco aktuálne letáky na budúci týždeň

Archív letákov

Informácie o letákoch Tesco

Všetky platné Tesco letáky nájdete odteraz na jednom mieste! Tesco vydáva pravidelne niekoľko druhov letákov. Letáky pre veľké hypermarkety a obchodné domy a letáky pre supermarkety vychádzajú vždy 1x do týždňa. Letáky majú platnosť väčšinou od stredy do utorka.

Okrem klasických letákov Tesco pravidelne vydáva špecializované Tesco letáky a katalógy, ktoré sú vždy tématicky zamerané a vychádzajú každý mesiac. Nemusíte už čakať na papierový leták. U nás nájdete vždy aktuálny online leták Tesco.

tesco akciové ceny

Tesco - história a vývoj obchodu

Sieť predajní Tesco patrí pod britský obchodný reťazec hypermarketov a obchodných domov Tesco public limited company. Táto spoločnosť sa v súčasnosti radí medzi najväčšie obchodné reťazce v Spojenom kráľovstve. Okrem toho Tesco pôsobí v 12 krajinách Európy a Ázie. Súčasťou Tesco ponuky je aj spotrebný tovar, pohonné hmoty, má tiež vlastné lekárne alebo finančné a telekomunikačné služby. Spoločnosť Tesco prevádzkuje niekoľko typov predajni. Tesco expres, Tesco extra, Tesco hypermarket, Tesco supermarket a obchodný dom Tesco. Každý druh obchodov má aj svoj Tesco leták. Pokiaľ sa rozhodnete navštíviť niektorú z Tesco predajní, pozrite si Tesco otváracie hodiny vo vašom meste.

Spoločnosť bola založená v roku 1919 židovským obchodníkom Jackem Cohenem vo Veľkej Británii. Už vyše 20 rokov pôsobí aj na Slovensku, konkrétne od roku 1996. Dnes sa Tesco predajne nachádzajú v každom regióne. Okrem predajní, Tesco prevádzkuje aj vlastné čerpacie stanice. V súčasnosti je druhým najväčším súkromným zamestnávateľom. V minulom roku otvorila nové distribučné centrum pri Galante, ktoré je považované za najmodernejšie a najväčšie v strednej Európe.

Sloganom spoločnosti je “Radosť z dobrých vecí”. Preto závisí sortiment Tesco vždy od predajne a jeho veľkosti. Menšie predajne sa špecializujú na potraviny a hypermarkety a obchodné domy aj na iný spotrebný tovar ako oblečenie, elektronika, športové potreby, hračky či tovar do domácnosti. Všade však nájdete čerstvú zeleninu a ovocie, chutné pečivo a mliečne výrobky. Zárukou kvality sú aj mäsové výrobky a široká ponuka nealkoholických a alkoholických nápojov. Ak si radi pochutnávate na syroch, ste opäť na správnom mieste. Drogéria a kozmetika vo výbornej kvalite sú taktiež samozrejmosťou. Určite potešia aj úžasné ceny pri sladkostiach a rôznych maškrtách. Aby ste o najlepších cenách boli vždy informovaní, nezabudnite si prelistovať leták Tesco .

Tesco - privátne značky za super cenu

Tesco zaviedlo svoju privátnu značku ako prvé. Momentálne má obchod niekoľko vlastných privátnych značiek. Napríklad Tesco Value, Tesco Finest či Tesco Organic, ktorá predstavuje biopotraviny. Tesco Value zahrňuje tovar s najnižšou cenou, naopak Tesco Finest produkty najvyššej kvality, zvyčajne delikatesy v podobe kvalitných vín a čokolád. Vlastná britská značka F&F, ktorú v obchodnej sieti Tesco môžete nájsť, ponúka kvalitné módne kúsky oblečenia, obuvi a módnych doplnkov za skvelé ceny.

Tesco - kvalitné služby pre zákazníkov

Vďaka službe Potraviny domov Tesco umožňuje pohodlný nákup aj cez internet. Po objednaní si môžete vybrať či si nákup vyzdvihnete v predajni v čase, kedy vám vyhovuje alebo si ho necháte doviesť až k vám domov. Tesco ponúka aj finančné služby na poskytovanie pôžičiek. Jednoducho si tak môžete zriadiť hotovostnú pôžičku. V rámci mobilných a telekomunikačných služieb poskytuje spoločnosť svojim zákazníkom predplatenú kartu Tesco Mobile.

Nechýba ani vernostný program pre verných zákazníkov. Tesco Clubcard predstavuje vernostnú kartu, ktorá poskytuje mnoho výhod a benefitov z každého nákupu. Môžete tak nakupovať ešte výhodnejšie. Za každé utratené euro dostanete jeden bod. Vo štvrťročnom vyúčtovaní vám body premenia na peňažné poukážky.

Nadácia Tesco

Spoločnosť Tesco sk sa snaží podnikať s ohľadom na životné prostredie. V každom regióne svojej pôsobnosti tak prispieva k jeho rozvoju. V roku 2010 vznikla Nadácia Tesco, ktorá podporuje neziskové organizácie. Medzi najväčšie projekty patrí projekt “Vy rozhodujete, my pomáhame”, Potravinová zbierka, Detská atletika a rôzne iné charitatívne zbierky. Každoročne tiež organizuje napríklad Tesco Beh pre život či Korčuľovanie pre život.

Tesco leták

Sledujete pravidelne leták Billa či leták Lidl? Nezabúdajte na to, že aj Tesco leták prináša každý týždeň nové ponuky a akcie, vďaka ktorým nakúpite špičkové produkty najvyššej kvality za fantastické ceny. Prezrieť si ho môžete v jeho online verzii, čím ušetríte kopec času. Podobne si viete pozrieť celú ponuku Tesco online a zvoliť objednanie nákupu domov. Práve Tesco online nakupovanie je jednou zo super výhod tohto supermarketu.

Podobné obchody ako Tesco s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Tesco.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa