Kaufland aktuálne letáky na budúci týždeň

Archív letákov

Informácie o letákoch Kaufland

Všetky platné Kaufland letáky na jednom mieste! Kaufland leták pre tento týždeň i Kaufland leták pre budúci týždeň. Kaufland rozosiela letáky pravidelne 1x týždenne do schránok všade, kde má predajne. Kaufland letáky platia väčšinou od štvrtka do stredy. Pre každú predajňu sú letáky špeciálne upravené. Zmeny bývajú počas štátnych sviatkov.

Okrem týždenných letákov Kaufland nepravidelne vydáva aj špeciálne tématicky ladené katalógy napríklad na vianočné produkty, začiatok školského roku či na iný nepotravinový tovar. Špeciálne katalógy majú zvyčajne dlhšiu platnosť, ktorá sa vždy mení. Nečakajte na papierový leták, u nás nájdete online leták Kaufland.

kaufland ozaj lacné

Kaufland - história a vývoj obchodu

Kaufland je obľúbený reťazec nemeckých supermarketov, hypermarketov a obchodných domov predovšetkým vďaka lacným produktom a širokému výberu. Kaufland patrí spološnosti Lidl & Schwarz-Gruppe, ktorá tiež prevádzkuje reťazec supermarketov Lidl. Okrem prevádzok v Nemecku, má spoločnosť Kaufland prevádzky aj na území Česka, Poľska, Chorvátska, Rumunska či Bulharska. Kaufland otváracie hodiny na Slovensku sú veľmi priaznivé. Nakúpiť môžete od 7:00 do 21:00 hod.

Začiatky firmy patria od roku 1930, kedy ju založil nemecký obchodník Josef Schwarz. Prvý veľký samoobslužný obchodný dom pod menom Kaufland bol otvorený v roku 1984 v Neckarsulme. V súčasnosti je v Nemecku viac než 650 týchto predajní.

Na Slovensku bol prvý otvorený obchodný dom Kaufland v roku 2000 v Poprade. Za svoj čas pôsobenia sa stal jedným z najväčších obchodných spoločností na Slovensku. Dnes má na Slovensku Kaufland 65 pobočiek, ktoré postupne redizajnuje, aby tak zaistil väčší komfort zákazníkom a lepšiu kvalitu výrobkov. Hlavným krédom spoločnosti je spokojný zákazník a zamestnanec.

Kaufland - cenovo dostupný tovar

V predajniach Kaufland väčšinou nájdete vlastné pekárne, ponuku udenín z vlastného mäsozávodu a v niektorých mestách aj pulty s čerstvými rybami. Samozrejmosťou je čerstvé ovocie a zelenina, ktoré často ponúka Kaufland leták za ešte lepšiu cenu. Jogurty a mliečne výrobky sú taktiež mimoriadne obľúbeným tovarom pre ľudí, ktorí sa rozhodnú nakupovať v Kauflande. Okrem potravín Kaufland leták ponúka aj sortiment domácich a školských potrieb, oblečenia, elektrospotrebičov, hračiek pre deti a sezónneho tovaru. Kompletnú ponuku nájdete na Kaufland.sk alebo v Kaufland letáku, podobne ako to robí konkurencia v Lidl letáku či Tesco letáku. Nezabudnite si vždy pozrieť aj Kaufland leták na budúci týždeň. Nový Kaufland leták pre vás pridávame pravidelne, aby ste neprišli o žiadnu akciu! Odporúčame sledovať aj zľavy a zľavové kupóny, kde sa občas vyskytnú aj ďalšie možnosti ako ušetriť práve v supermarkete Kaufland.

Kaufland - privátne značky za ľudové ceny

Obchod Kaufland má veľa privátnych značiek, medzi ktoré patrí napríklad K-Classic, K-Purland, K- classic baby, K- take it veggie, ktoré zahŕňa čoraz obľúbenejšie vegetariánske a vegánske produtky či K-Bio, značka pre biopotraviny pre všetkých, ktorí uprednostňujú zdravé stravovanie. Nechýba tiež exkluzívna značka EXQUISIT, ktorá predstavuje hlavne špeciality a kvalitné delikatesy. Kaufland leták obsahuje všetky tieto privátne značky za super ceny!

Kaufland a prestížne ocenenia

Kaufland svoju obľúbenosť dokázal aj získaním niekoľkých prestížnych ocenení. Ocenenie Voľba Spotrebiteľov 2017 za niektoré vybrané výrobky, Mastercard obchodník roka niekoľkokrát za sebou, Múza Merkúra, Slovak Superbrands Award a mnoho ďalších. Kvalitných domácich výrobcov podporuje svojou privátnou značkou K-Classic. Zákazníkov sa snaží motivovať ku kúpe domácich výrobkov kampaňou Z lásky k Slovensku a tiež prispievať tak k rozvoju obchodu a ekonomiky celej krajiny. Okrem toho sa niekedy koná zákazníkmi obľúbená Kaufland súťaž, v ktorej môžete získať hodnotné ceny. 

Podobné obchody ako Kaufland s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Kaufland.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa