Kaufland leták informácie

Všetky platné Kaufland letáky na jednom mieste! Kaufland leták pre tento týždeň i Kaufland leták pre budúci týždeň. Kaufland rozosiela letáky pravidelne 1x týždenne do schránok všade, kde má predajne. Kaufland letáky platia väčšinou od štvrtka do stredy. Pre každú predajňu sú letáky špeciálne upravené. Zmeny bývajú počas štátnych sviatkov.

Okrem týždenných letákov Kaufland nepravidelne vydáva aj špeciálne tématicky ladené katalógy napríklad na vianočné produkty, začiatok školského roku či na iný nepotravinový tovar. Špeciálne katalógy majú zvyčajne dlhšiu platnosť, ktorá sa vždy mení. Nečakajte na papierový leták, u nás nájdete Kaufland leták online.

Kaufland - história a vývoj obchodu

Kaufland je obľúbený reťazec nemeckých supermarketov, hypermarketov a obchodných domov predovšetkým vďaka lacným produktom a širokému výberu. Kaufland patrí spološnosti Lidl & Schwarz-Gruppe, ktorá tiež prevádzkuje reťazec supermarketov Lidl. Okrem prevádzkov v Nemecku, má spoločnosť Kaufland prevádzky aj na území Česka, Poľska, Chorvátska, Rumunska či Bulharska. Kaufland otváracie hodiny na Slovensku sú veľmi priaznivé. Nakúpiť môžete od 7:00 do 21:00 hod.

Začiatky firmy patria od roku 1930, kedy ju založil nemecký obchodník Josef Schwarz. Prvý veľký samoobslužný obchodný dom pod menom Kaufland bol otvorený v roku 1984 v Neckarsulme. V súčasnosti je v Nemecku viac než 650 týchto predajní.

Na Slovensku bol prvý otvorený obchodný dom Kaufland v roku 2000 v Poprade. Za svoj čas pôsobenia sa stal jedným z najväčších obchodných spoločností na Slovensku. Dnes má na Slovensku Kaufland 65 pobočiek, ktoré postupne redizajnuje, aby tak zaistil väčší komfort zákazníkom a lepšiu kvalitu výrobkov. Hlavným krédom spoločnosti je spokojný zákazník a zamestnanec.

Kaufland - cenovo dostupný tovar

V predajniach Kaufland väčšinou nájdete vlastné pekárne, ponuku udenín z vlastného mäsozávodu a v niektorých mestách aj pulty s čerstvými rybami. Okrem potravín leták Kaufland ponúka aj sortiment domácich a školských potrieb, oblečenia, elektrospotrebičov, hračiek a sezónneho tovaru. Kompletnú ponuku nájdete na Kaufland.sk alebo v Kaufland letáku, podobne ako to robí konkurencia v Lidl letáku či Tesco letáku. Nezabudnite si vždy pozrieť aj Kaufland leták budúci týždeň. Pravidelne pridávame pre vás Kaufland leták nový, aby ste neprišli o žiadnu akciu!

Kaufland - privátne značky za ľudové ceny

Obchod Kaufland má veľa privátnych značiek, medzi ktoré patrí napríklad K-Classic, K-Purland, K- classic baby, K- take it veggie, ktoré zahŕňa čoraz obľúbenejšie vegetariánske a vegánske produtky či K-Bio, značka pre biopotraviny pre všetkých, ktorí upredňostňujú zdravé stravovanie. Nechýba tiež exkluzívna značka EXQUISIT, ktorá predstavuje hlavne špeciality a kvalitné delikatesy.

Kaufland a prestížne ocenenia

Kaufland svoju obľúbenosť dokázal aj získaním niekoľkých prestížnych ocenení. Ocenenie Voľba Spotrebiteľov 2017 za niektoré vybrané výrobky, Mastercard obchodník roka niekoľkokrát za sebou, Múza Merkúra, Slovak Superbrands Award a mnoho ďalších. Kvalitných domácich výrobcov podporuje svojou privátnou značkou K-Classic. Zákazníkov sa snaží motiovať ku kúpe domácich výrobkov kampaňou Z lásky k Slovensku a tiež prispievať tak k rozvoju obchodu a ekonomiky celej krajiny. Okrem toho sa niekedy koná zákazníkmi obľúbená Kaufland súťaž, v ktorej môžete získať hodnotné ceny.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1810 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo