Teta drogérie leták informácie

Všetky platné Teta letáky na jednom mieste! Teta leták pre tento aj nasledujúci týždeň. Teta rozosiela letáky pravidelne 2x mesačne do schránok všade, kde má predajne. Najčastejšie leták dorazí vo štvrtok alebo piatok. Platnosť letákov je väčšinou od štvrtka do soboty nasledujúceho týždňa.

Okrem letákov predajca nepravidelne vydáva aj Teta magazín.

Teta drogérie je jedna z najväčších sietí drogérie v Slovenskej republike. Celkovo tu nájdeme 265 predajní, napríklad Teta drogérie Košice, Bratislava, Nitra, Trnava. Predajne sa ale nachádzajú aj v menších mestách. Drogérie Teta sú rozšírené aj v Českej republike.

História spoločnosti Teta sa začala písať v roku 1992, kedy šesť študentov založilo firmu Solvent, ktorá predávala zrkadlá. Neskôr sa k zrkadlám pridali aj natáčky, hrebene a gumičky do vlasov. Okrem toho sa v sortimente obchodu začali objavovať aj farby, laky a papiernictvo. Pod značkou Teta drogérie začala firma vystupovať až v roku 2000.

Do sortimentu obchodu patrí drogéria, kozmetika, parfumy, detský sortiment, papiernictvo, farby, laky a ďalšie. V Teta drogériách nájdete známe značky ako Adidas, Astor, Dermacol, Fa, Ferrari, Garnier, Playboy, Schwarzkopf, Signal a iné. Okrem toho má drogéria aj radu privátnych značiek- kozmetiku Ellie, prírodnú kozmetiku Floré, starostlivosť o telo Ameté, opaľovacie krémy Helios Herb, pánske sprchové gély 4 ward, pre bábätká a najmenšie deti Happy Mimi, pre staroslivosť o zuby Dentamax, upratovacie pomôcky Q- Clean, čistiace prostriedky Q- power a aviváže Q- soft.

Verní zákazníci môžu požiadať o členstvo v Teta klube. Po prihlásení získate klubovú kartičku, s ktorou na vás čakajú zaujímavé členské výhody. V aktuálnom Teta letáku a Teta magazíne nájdete extra klubové zľavy, kupóny a akcie až – 50 % na obľúbené značky. Na pokladniach si tiež môžete vychutnať čerstvú kávu zdarma.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1259 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.