Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň Teta drogerie

Archív letákov

Teta drogérie leták informácie

Všetky platné Teta letáky na jednom mieste! Teta leták pre tento aj nasledujúci týždeň. Teta rozosiela letáky pravidelne 2x mesačne do schránok všade, kde má predajne. Najčastejšie leták dorazí vo štvrtok alebo piatok. Platnosť letákov je väčšinou od štvrtka do soboty nasledujúceho týždňa.

Okrem letákov predajca nepravidelne vydáva aj Teta magazín.

Teta drogérie - história a vývoj obchodu

Jedna z najväčších sietí drogérie v Slovenskej republike je určite Teta drogérie. Celkovo tu nájdeme 265 predajní, napríklad Teta drogérie Košice, Teta drogérie Bratislava alebo Teta drogérie Nitra. Predajne sa ale nachádzajú aj v menších mestách. Drogérie Teta sú rozšírené aj v Českej republike. Skontrolujte si pred nákupom Teta drogérie otváracie hodiny, aby ste nemerali cestu zbytočne. Ak si k tomu stihnete pozrieť aj leták Teta drogérie, neunikne vám žiadna zľava či akcia.

História spoločnosti Teta drogérie sa začala písať v roku 1992, kedy šesť študentov založilo firmu Solvent, ktorá predávala zrkadlá. Neskôr sa k zrkadlám pridali aj natáčky, hrebene a gumičky do vlasov. Okrem toho sa v sortimente obchodu Drogérie Teta začali objavovať aj farby, laky a papiernictvo. Pod značkou Teta drogérie začala firma vystupovať až v roku 2000.

Teta drogérie - kvalitné produkty za najlepšie ceny

Do sortimentu obchodu patrí drogéria, kozmetika, parfumy, detský sortiment, papiernictvo, farby, laky a ďalšie. V Teta drogériách nájdete známe značky ako Adidas, Astor, Dermacol, Fa, Ferrari, Garnier, Playboy, Schwarzkopf, Signal a iné. Okrem toho má drogéria aj radu privátnych značiek- kozmetiku Ellie, prírodnú kozmetiku Floré, starostlivosť o telo Ameté, opaľovacie krémy Helios Herb, pánske sprchové gély 4 ward, pre bábätká a najmenšie deti Happy Mimi, pre staroslivosť o zuby Dentamax, upratovacie pomôcky Q- Clean, čistiace prostriedky Q- power a aviváže Q- soft.

Teta klub - členské výhody pre verných zákazníkov

Verní zákazníci môžu požiadať o členstvo v Teta klube. Po prihlásení získate klubovú kartičku, s ktorou na vás čakajú zaujímavé členské výhody. V aktuálnom Teta drogérie letáku a Teta magazíne nájdete extra klubové zľavy, kupóny a akcie až – 50 % na obľúbené značky. Na pokladniach si tiež môžete vychutnať čerstvú kávu zdarma. Pred nákupom je dobré prelistovať si tiež okrem Teta drogérie letáku aj leták DM drogérie a leták 101 drogérie, aby ste tak vždy nakúpili najvýhodnejšie.

Podobné obchody ako Teta drogerie s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Teta drogerie.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa