Najnovšie letáky

Archív letákov

Prinášame vám akčné ponuky, ktoré nájdete vo všetkých hypermarketoch či supermarketoch. Nazrite do aktuálnych letákov populárnych reťazcov ako Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Metro a dalších. Využite všetky platné akcie hypermarketu Tesco alebo supermarketu Billa. Na našich stránkach si pohodlne prezriete všetky letáky a vyberiete si najvýhodnejšie ponuky. Vďaka tomu ušetríte. Nakupujte čerstvé potraviny a domáce potreby za najnižšie ceny!

Chcete nakupovať potraviny či domáce potreby za tie nejlepšie ceny? U nás nájdete všetky akcie a špeciálne ponuky z hypermarketov a supermarketov s potravinami pohodlne z domu online na jednom mieste. Čerstvé potraviny, domáce potreby a kopec ďalších noviniek prináša napríklad Lidl leták a Tesco leták. Nenechate si újsť žiadne akčné letáky.

Akčné letáky hypermarketov a supermarketov

Na jednom mieste si môžete prezrieť aktuálny Billa leták, ktorý vychádza vždy raz do týždňa. Billa je garanciou kvality a čerstvosti. Práve preto sú jej predajne v našek republike dlhodobo jedny z najpopulárnejších. Kúpite v nich nielen potraviny, ale aj kvalitný drogistický tovar.

Kaufland leták vám ponúka prehľad tých najakčnejších cien čerstvých potravín. Leták vychádza vždy 1x do týždna a platí od štvrtka do stredy. Pozrite si Lidl leták a nenechajte si újsť tematické týždne, ktoré si pre vás vždy pripravujú inú ponuku čerstvých potravín. tešiť sa môžete na mexický týždeň, taliansky týždeň alebo grécky týždeň.

Prehľadnú ponuku potravín a potrieb do domácnosti za akčné ceny si môžete prezrieť v Tesco letáku. Tesco vydáva tiež špecializované Tesco letáky a katalógy, ktoré sú vždy tématicky zamerané a vychádzajú každý mesiac. Nemusíte už čakať na papierový leták. U nás nájdete vždy Tesco leták aktuálny online.

Všetky letáky na jednom mieste

naša ponuka letákov obsahuje tiež letáky nielen hypermarketov a supermarketov, ale aj diskotov a veľoobchodných predajní. Určite si prelistujte najnovší Metro leták. Ide o letáky týkajúce sa potravín, zdravého životného štýlu, gastronómie, spotrebného tovaru a mnoho ďalších. Takže nech hľadáte čokoľvek, určite si prídete na svoje.

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa