Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

JYSK

JYSK

jysk.sk

Určite poznáte známu sieť obchodov Jysk so širokým spektrom nábytku a bytových doplnkov. Dánska spoločnosť stále rozširuje svoje pôsobenie a to vďaka spokojným zákazníkov, ktorý si obľúbili nákupy za výhodné ceny. Vybavte si spálňu, obývačku alebo kanceláriu nábytok z Jysk.sk.

O obchode JYSK

Takmer 40 rokov na trhu

Určite poznáte známu sieť obchodov Jysk so širokým spektrom nábytku a bytových doplnkov. Jysk je medzinárodná spoločnosť, ktorá vznikla v Dánsku v roku 1979. Dnes spoločnosť JYSK Group pozostáva z približne 2.500 predajní v 50 krajinách sveta ako napríklad v Dánsku, Nórsku, Švédsku, Fínsku, Poľsku, Česku, Maďarsku, Holandsku, ale aj na Slovensku. Ročný obrat skupiny je približne 3,36 miliardy eur, pričom celkový počet zamestnancov sa blíži k 22 tisícom. Jysk stále rozširuje svoje pôsobenie, a to vďaka spokojným zákazníkom, ktorí si obľúbili nákupy za výhodné ceny.

Kvalita Jysk produktov

Kvalitu a bezpečnosť produktov Jysk stále kontroluje a podrobuje testovaniu. Každý produkt musí spĺňať štandardy možno aj preto sa dánska kráľovská rodina stala pravidelným zákazníkom spoločnosti. Aj vy sa môžete vyspať ako kráľovná na penovom jysk matraci Gold so zárukou až 25 rokov.

Jysk kategórie produktov

Vybavte si spálňu, obývačku alebo kanceláriu nábytok z Jysk.sk. Nakupovať môžete podľa výberu kategórií alebo podľa výberu jednotlivých značiek. Môžete si vybrať niekoľko značiek, ktoré sa nachádzaj v jysk eshope alebo rovno v predajni. Inšpirovať sa môžete Jutlandou – kvalitným záhradným nábytkom s moderným designom za atraktívne ceny, alebo kvalitným textilným produktom – Kronborg. Nachádza sa tu kategória Denne nízke ceny, kde sa nachádzajú produkty ako jysk komody, obliečky, uteráky, stoličky, hračky, domáce potreby a mnoho iných. Prezrite si všetko produkty na Jysk eshop alebo môžete navštíviť jednu zo 40 predajní na celom Slovensku.

Jysk zľava a leták

Sledujte pravidelne všetky aktuálne Jysk zľavy a nakupujte vybrané Jysk skrine alebo jysk postele za výhodné ceny. Pozrite si Jysk leták, aby vám neušla žiadna výhodná ponuka a ušetrite na objednávke online. Nájdete v ňom vždy aktuálne novinyk aj skvelé zľavy. Odteraz si môžete Jysk leták listovať aj online a nemusíte čakať, kým s avám dostane do rúk. Prečítajte si náš článok Jysk leták alebo Ako nájsť matrace a skrine najvýhodnejšie a možno sa inšpirujete ďalšími radami.

Jysk otváracie hodiny

Obchod Jysk má desiatky predajní po celom Slovensku. Nájdete ich napríklad v Bratislave, Žiline, Zvolene, Brezne, Banskej Bystrici, Lučenci, Ružomberku, Liptovskom Mikuláši či Rimavskej Sobote. Predajne otvárajú väčšinou o 9:00 hod a zatvárajú v rozmedzí od 18:00 až 21:00 v závislosti od mesta, v ktorom sa nachádzajú. Pokiaľ chcete zistiť, kde sa nachádza vám najbližšia predajňa a v akom čase je otvorená, zavítajte na web Jysku. Tam podľa vašej aktuálnej polohy či vami zadaného miesta jednoducho nájdete najbližšie predajne aj s otváracími hodinami. Stačí len kliknúť. Máte na predajcu nejaké konkrétne otázky? Neváhajte a napíšte mu ich na email zakaznik@jysk.com alebo zavolajte na číslo +421 800 100 800. Ak máte otázku o tovare zakúpenom online, nezabudnite si pripraviť aj číslo objednávky.

 • V tomto eshopu můžeš nakoupit i v Česku, podívejse na Jysk.
 • Możesz również kupić ten e-sklep w Polsce, spójrz na Jysk

Podobné obchody

Články

Ako objednať radosť online? Stavte na ZOOT

Ak hľadáte raj s oblečením, práve ste ho našli! ZOOT je malý e-shopový zázrak, na ktorom nájdete...
6.6.2017 Zobraziť článok

Avon pre krajšie ženy a lepšiu spoločnosť

Avon je kozmetická spoločnosť, ktorá sa stará nielen o krásu všetkých žien, ale aj o ich lepšie...
21.8.2018 Zobraziť článok

Viete ako vybrať správnu autobatériu a…

Najmä majitelia starších áut dôverne poznajú ten nepríjemný pocit, keď si v mrazivé ráno sadnú do...
17.8.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1347 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo