Obchody, kde vás odmeníme

O obchode JYSK

Takmer 40 rokov na trhu

Určite poznáte známu sieť obchodovJyskso širokým spektromnábytku a bytových doplnkov. Jysk je medzinárodná spoločnosť, ktorá vznikla v Dánsku v roku 1979. Dnes spoločnosť JYSK Group pozostáva z približne 2.500 predajní v50 krajinách svetaako napríklad v Dánsku, Nórsku, Švédsku, Fínsku, Poľsku, Česku, Maďarsku, Holandsku, ale aj na Slovensku. Ročný obrat skupiny je približne 3,36 miliardy eur, pričom celkový počet zamestnancov sa blíži k 22 tisícom. Jysk stále rozširuje svoje pôsobenie, a to vďaka spokojným zákazníkom, ktorí si obľúbilinákupy za výhodné ceny.

Kvalita Jysk produktov

Kvalitu a bezpečnosť produktov Jysk stále kontroluje a podrobuje testovaniu. Každý produkt musíspĺňať štandardymožno aj preto sadánska kráľovskárodina stala pravidelným zákazníkom spoločnosti. Aj vy sa môžete vyspať ako kráľovná na penovomjysk matraci Goldso zárukou až 25 rokov.

Jysk kategórie produktov

Vybavte si spálňu, obývačku alebo kanceláriu nábytok z Jysk.sk. Nakupovať môžete podľa výberu kategórií alebo podľa výberujednotlivých značiek. Môžete si vybrať niekoľko značiek, ktoré sa nachádzaj v jysk eshope alebo rovno v predajni. Inšpirovať sa môžete Jutlandou – kvalitným záhradným nábytkom s moderným designom zaatraktívne ceny, alebo kvalitným textilným produktom – Kronborg. Nachádza sa tu kategóriaDenne nízke ceny, kde sa nachádzajú produkty akojysk komody, obliečky, uteráky, stoličky, hračky,domáce potrebya mnoho iných. Prezrite si všetko produkty na Jysk eshop alebo môžete navštíviť jednu zo 40 predajní na celom Slovensku.

Jysk zľava a leták

Sledujte pravidelne všetky aktuálneJysk zľavya nakupujte vybranéJysk skrinealebo jysk postele za výhodné ceny. Pozrite siJysk leták, aby vám neušla žiadna výhodná ponuka a ušetrite na objednávke online. Nájdete v ňom vždy aktuálne novinyk aj skvelé zľavy. Odteraz si môžeteJysk letáklistovať aj online a nemusíte čakať, kým s avám dostane do rúk. Prečítajte si náš článok Jysk leták aleboAko nájsť matrace a skrine najvýhodnejšiea možno sa inšpirujete ďalšími radami.

Jysk otváracie hodiny

Obchod Jysk má desiatky predajní po celomSlovensku. Nájdete ich napríklad v Bratislave, Žiline, Zvolene, Brezne, Banskej Bystrici, Lučenci, Ružomberku, Liptovskom Mikuláši či Rimavskej Sobote. Predajne otvárajú väčšinou o9:00 hoda zatvárajú v rozmedzí od 18:00 až 21:00 v závislosti od mesta, v ktorom sa nachádzajú. Pokiaľ chcete zistiť, kde sa nachádza vám najbližšia predajňa a v akom čase je otvorená, zavítajte naweb Jysku. Tam podľa vašej aktuálnej polohy či vami zadaného miesta jednoducho nájdete najbližšie predajne aj s otváracími hodinami. Stačí len kliknúť. Máte na predajcu nejaké konkrétne otázky? Neváhajte a napíšte mu ich na email zakaznik@jysk.com alebo zavolajte na číslo+421 800 100 800. Ak máte otázku o tovare zakúpenom online, nezabudnite si pripraviť aj číslo objednávky.

 • V tomto eshopu můžeš nakoupit i v Česku, podívejse naJysk.
 • Możesz również kupić ten e-sklep w Polsce, spójrz naJysk

O JYSK

Určite poznáte známu sieť obchodov Jysk so širokým spektrom nábytku a bytových doplnkov. Dánska spoločnosť stále rozširuje svoje pôsobenie a to vďaka spokojným zákazníkov, ktorý si obľúbili nákupy za výhodné ceny. Vybavte si spálňu, obývačku alebo kanceláriu nábytok z Jysk.sk.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod JYSK.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.