Pre obchod JYSK práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavy z ASKO NÁBYTOK.

Zľava 59 % na sedačku Madeira na ASKO Nábytok

Platí do 31.01.2023

+ 3 % naspäť z nákupu

Vyberte si novú sedačku Madeira teraz v skvelej zľave na ASKO Nábytok.

O obchode JYSK

Internetový, ale aj kamenný obchod Jysk je už rokmi overený predajca nábytku a doplnkov do domácnosti, ktoré rozhodne oceníte. Zo širokej ponuky si jednoducho vyberiete nové Jysk matrace, postele, Jysk záhradný nábytok, komody, taburetky, doplnky do domácnosti, či nové Jysk stoličky. Jysk eshop, ale aj kamenné predajne ako napríklad Jysk Bratislava sú tu iba pre vás. Navyše pri nákupe v internetovom obchode Jysk.sk môžete zvoliť aj možnosť osobného odberu a tovar si tak vyzdvihnúť bez čakania. Jysk je skutočne rokmi overená kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Nie nadarmo má po celom svete viac ako 3200 predajní v 48 krajinách. Pravidelne pribúdajú ďalšie a ďalšie. O vaše pohodlie sa stará viac ako 30 000 stabilných zamestnancov spoločnosti. Tá pôvodom pochádza z Dánska a stále je v rukách rodiny pôvodného zakladateľa Larsa Larsena. Samotné slovo Jysk predstavuje v dánskom jazyku čokoľvek alebo kohokoľvek z Jutského polostrova a je zvyčajne spájané so skromnosťou, čestnosťou a dôkladnosťou. Tieto vlastnosti dokonale vystihujú aj Jysk. Pozrite sa napríklad na Jysk leták a presvedčte sa sami.

Ako ušetriť s Jysk

Ak hľadáte možnosti ako ušetriť s Jysk eshop alebo aj priamo v kamennej predajni Jysk, tak ste na správnom mieste. Jednou z možností ako ušetriť je Jysk leták. Ten vám pravidelne ponúka množstvo produktov, ktoré sú aktuálne v akcii, prípadne majú dlhodobo nízku cenu. Ďalšou možnosťou je navštíviť internetový obchod Jysk.sk a pozrieť sa na sekciu outlet, kde nájdete výpredajové kúsky za skvelé ceny. Odporúčame sa prihlásiť aj na odber newslettera, kde môžete získať skvelé ceny. Tie sú k dispozícii pre vyžrebovaných zákazníkov. Jednou z nich je aj Jysk darčeková poukážka, ktorá obsahuje Jysk zľavový kód, ktorý môžete následne využiť v košíku.

Ako získať Jysk zľavový kód

Jysk zľavový kód môžete vo forme darčekovej poukážky získať napríklad za odber newsletteru, či ak ste šťastlivcom pri jednej zo súťaží, ktoré Jysk.sk pravidelne organizuje. Ak je k dispozícii nejaký Jysk zľavový kód, zistíte to vždy aj priamo na portáli Tipli.sk. Všetky zľavy, zľavové kódy a iné možnosti ako ušetriť tu nájdete prehľadne zoradené. Taktiež si tu môžete jednoducho online prelistovať aktuálny akčný Jysk leták plný zliav.

Obrázok

Jysk leták - výpredaj, Black Friday

Obľúbenou možnosťou ako ušetriť či už v kamennom obchode alebo na Jysk.sk je Jysk leták. Ten vychádza pravidelne a môžete v ňom objaviť akciové produkty, tovar s dlhodobo nízkou cenou ako Jysk matrace, či outletové produkty ako Jysk záhradný nábytok. Práve outletové a výpredajové produkty sú skvelou možnosťou ako ušetriť na Jysk.sk ešte viac. Ďalšou populárnou možnosťou je celosvetovo známy nákupný sviatok Black Friday. Ten každoročne pripadá na prvý piatok po Dni vďakyvzdania v Spojených štátoch amerických. Počas tohto novodobého nákupného sviatku môžete ušetriť často až do výšky 90 %. Zľavy dosahujú naozaj enormné čísla a pre mnoho ľudí ide o najobľúbenejší nákupný sviatok roka. O tom, ako ušetriť počas Black Friday sme sa pozreli aj v samostatnom článku Black Friday na Tipli.

Jysk matrace, stoličky, záhradný nábytok, komody

Jysk sa skutočne môže pochváliť mimoriadne širokým spektrom produktov od výmyslu sveta. Pohodlne tu nájdete nábytok a doplnky do každej izby vo vašej domácnosti. Či už hľadáte Jysk matrace alebo aktuálne potrebujete skôr nové Jysk stoličky, tak ste na správnom mieste. Ak potrebujete dokúpiť nový Jysk záhradný nábytok, tak neváhajte. Skrášlite svoju záhradu ešte dnes. Vyberať si môžete zo širokej ponuky v kamenných predajniach ako napríklad Jysk Bratislava, ale aj prostredníctvom internetového obchodu Jysk.sk.

V kategórie spálňa nájdete skvelé boxspring postele ako z amerického filmu, či skvelé Jysk komody, ale aj paplóny, vankúše, či zrkadlá, ktoré opticky zväčšia priestor vašej spálne. Kategória kúpeľňa zase ponúka Jysk závesy do sprchy, uteráky, podložky, ale aj Jysk zrkadlá vhodné do kúpeľne. Samozrejme nemôžu chýbať ani štýlové zrkadlové skrinky, ktoré sú stále mimoriadne populárne. Kategória pracovňa ponúka všetko, čo potrebujete k vašemu pracovnému životu ako Jysk stoličky, kreslá, písacie stoly, či kancelárske potreby. Ak sa prekliknete do časti obývacia izba, tak tu nájdete napríklad dokonalé Jysk kreslo, knižnice, pohovky, Jysk koberce, či zaujímavé Jysk rolety. Určite sa pozrite aj do časti jedáleň, kde nechýbajú príborníky, barové stoličky, klasické Jysk stoličky, či obrovské jedálenské stoly. Pri tých sa naozaj s kľudom navečeria aj početnejšia rodina. Aj ďalšie kategórie, ktoré nájdete v internetovom obchode Jysk.sk ponúkajú zaujímavé kúsky. Za zmienku stoja napríklad Jysk záclony, lavice podušky, garniže Jysk a ešte omnoho viac. Určite si prezrite aj Jysk leták, aby vám žiadna výhodná ponuka neunikla.

Prečo nakupovať na Jysk.sk

Jysk má množstvo spokojných zákazníkov v 48 krajinách po celom svete. Každý z nich sa rozhodol prečo nakupovať na Jysk z rozličných dôvodov. Medzi spoločné dôvody pre množstvo ľudí určite patrí široké spektrum produktov, ktoré sú navyše dostupné za výhodnú cenu. Navyše ak si prelistujete Jysk leták a zistíte, že je nejaký produkt v akcii, tak s kúpou dlho neváhajte. Môže sa totiž jednoducho vypredať. Jysk síce disponuje s veľkými skladovými zásobami, no záujem o produkty vo výpredaju ako Jysk záhradný nábytok, či Jysk matrace je často skutočne enormný. Ak to máte do najbližšej predajne ďaleko, tak objednávajte prostredníctvom webu Jysk.sk. Pri nákupe cez Jysk eshop, ale aj pri nákupe v predajni sa naozaj nemusíte obávať. Jysk je tak presvedčený o kvalite svojich produktov, že vám ponúka možnosť nekvalitný výrobok kedykoľvek vrátiť alebo vymeniť. Nie do 14 dní, nie iba v záruke. Jednoducho kedykoľvek. Aj toto je rozhodne jeden z hlavných dôvodov, prečo je nakupovanie na Jysk.sk také výhodné.

Jysk otváracie hodiny - Jysk Bratislava, Trnava, Nitra, Prievidza

Jysk sa snaží byť svojim zákazníkom čo najbližšie, a tak má po celom Slovensku otvorených množstvo predajní. Výhodou každej z nich sú veľké skladové zásoby, ktoré vám umožnia vziať si takmer každý kúsok z ponuky Jysk.sk ihneď domov. Pozrite sa na Jysk otváracie hodiny a rozhodne navštívte najbližšiu predajňu Jysk. Či už je to Jysk Bratislava, Trnava, Jysk Nitra, či Prievidza. Pozrite sa na tabuľku nižšie, kde vám prinášame výber predajní Jysk z celého Slovenska. Okrem názvu predajne a adresy nájdete pri každej predajni aj Jysk otváracie hodiny. Tie sa môžu ale meniť vplyvom sviatku, či iných faktorov, a tak sa pred návštevou vami vybranej predajne vždy najskôr pozrite na webovú stránku Jysk.sk a overte si vždy aktuálne Jysk otváracie hodiny.

Názov predajneAdresaJysk otváracie hodiny
Jysk Bratislava RužinovPestovatel'ská 13821 04 BratislavaPon - Pia 09:00 -19:00

Sob 09:00 - 19:00

Ned 10:00 - 18:00

Jysk Bratislava Zlaté pieskyCesta na Senec 2821 04 BratislavaPon - Ned 09:00 - 20:00
Jysk TrnavaNová ul. 9917 01 TrnavaPon - Ned 09:00 - 19:00
Jysk Košice CassoviaPri prachárni 4040 11 Cassovia, KošicePon - Ned 09:00 - 20:00
Jysk Košice ShopboxHerlianska 60040 14 KošicePon - Pia 09:00 - 19:00

Sob 09:00 - 19:00

Ned 10:00 - 18:00

Jysk NitraAkademická 1A949 01 NitraPon - Ned 09:00 - 20:00
Jysk PrievidzaHornonitrianska cesta 1281/1971 01 PrievidzaPon - Pia 09:00 - 19:00

Sob - Ne 09:00 -  18:00

Jysk Žilina

Prielohy 979/10010 01 ŽilinaPon - Ne 09:00 - 20:00
Jysk PopradSvitská cesta 3058 01 Poprad

Pon - Pia 09:00 - 19:00

Sob 09:00 - 18:00

Ned 10:00 - 18:00

Jysk ZvolenHronská 2960 01 ZvolenPon - Pia 09:00 - 19:00

Sob 09:00 - 18:00

Ned 10:00 - 18:00

Jysk reklamácie a vrátenie tovaru

Reklamácia, či vrátenie tovaru je pri nákupe na Jysk.sk, ale aj pri nákupe v kamennej predajni naozaj bezproblémové. V prípade, že sa z nejakého dôvodu rozhodne tovar vrátiť, môžete tak urobiť na ktorejkoľvek predajni Jysk po celom Slovensku. Potrebujete k tomu iba doklad o kúpe daného produktu. V Jysku vám následne ponúknu možnú výmenu za iný produkt, či vrátenie peňazí v hotovosti alebo vo forme darčekovej poukážky, ktorú môžete využiť na ďalší nákup v predajniach Jysk. Služby ako montáž, či výnos tovaru sa vrátiť nedajú. Samozrejmosťou je, že tovar ako Jysk matrace, ktorý používaním stráca na kvalite, nemôže vrátiť a očakávať navrátenie plnej ceny za daný produkt. Prozákaznícky prístup je však pre Jysk typický, a tak sa nemusíte obávať, že sa nedohodnete. 

V prípade, že potrebujete tovar reklamovať, tak odporúčame opäť postupovať osobne a zastaviť sa na najbližšej pobočke s dokladom o kúpe. Určite budete musieť vyplniť reklamačný formulár a vysvetliť, prečo chcete tovar reklamovať. V prípade akýchkoľvek problémov neváhajte kontaktovať Jysk zákaznícke centrum telefonicky na telefónnom čísle +421 233 006 901, mailom prostredníctvom kontaktného formuláru, ktorý je dostupný na webe Jysk.sk, či prostredníctvom sociálnych sietí ako Jysk Facebook a Jysk Instagram. Odkaz na sociálne siete nájdete aj priamo na Tipli.

Jysk.sk - vankúše, postele, obliečky, deky a ďalšie inšpirácie

Ak hľadáte inšpiráciu na prerábku ľubovoľnej izby, či potrebujete dekoráciu, tak práve na Jysk.sk ste zaručene na správnom mieste. Niekedy je práve hľadanie inšpirácie ten najväčší problém. Ak sa však pozriete na Jysk.sk, prípadne si dôkladne prelistujete Jysk leták, tak o inšpiráciu určite nebudete mať núdzu. Ak by tomu predsa len tak bolo, pozrite sa aj na samostatný článok na Tipli, ktorý sme pre vás pripravili. Po prezretí sa dozviete ako nájsť matrace a skrine lacnejšie. Jysk matrace a skrine však ani zďaleka nie sú všetko, čo v tomto internetovom obchode nájdete. Ak hľadáte darček na poslednú chvíľu, tak je k dispozícii Jysk darčeková poukážka. Tú môžete zakúpiť v ľubovoľnej hodnote a použiť ju ako darček na poslednú chvíľu, ktorý zaručene poteší. Obdarovaný si totiž bude môcť vybrať zo širokej ponuky internetového obchodu Jysk.sk, či v kamennej predajni presne podľa svojho vkusu. Nezáleží na tom, či to budú nové Jysk vankúše, postele, obliečky, Jysk deky, či čokoľvek iné. Navyše si vždy pri pohľade na nový dekoratívny kúsok v jeho domácnosti spomenie na vás. 

JYSK zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Jysk zľavy až 60 % počas festivalu cien

02.01.2023

Jysk zľavy až 74 % v outlete

02.01.2023

Jysk zľavy až 65 % na nábytok a doplnky

02.01.2023

Zľavy až 60 % v e-shope JYSK

31.07.2019

Akčný leták JYSK

Prezrite si JYSK akčný leták a vyberte si z širokej ponuky. Aktuálny JYSK akčný leták nájdete na našich stránkach a už vám neunikne žiadna zaujímavá ponuka. Prezrite si vybraný sortiment tovaru za akčné ceny. JYSK vydáva letáky s veľkým výberom značiek so zaujímavými zľavami.

Ako uplatniť zľavové kupóny na JYSK

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Jysk. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Vyberte si najlepší Jysk zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Jysk uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Jysk. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Pridať“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Použiť darčekovú kartu“ skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na tlačidlo „Zaplatiť darčekovou kartou“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Ak ste si nevybrali žiadny zľavový kód Jysk, tak zbystrite pozornosť na zľavové kódy Sconto nábytok alebo eshopy 4home a Asko nábytok. V prípade, že sa vám nedarí uplatniť zľavový kód Jysk, problém môže byť v jeho exspirácii, alebo sa kupón vzťahuje len na určitú značku či kolekciu. Preto si pozorne prečítajte podmienky uplatnenia zľavového kódu.

Obchody, kde vás odmeníme

O JYSK

Internetový, ale aj kamenný obchod Jysk sa zaoberá predajom nábytku a doplnkov do domácnosti. Prezrite si Jysk leták a jednoducho si vyberte nové Jysk matrace, Jysk stoličky, či Jysk komody. Objednávajte pohodlne online na Jysk.sk. Jysk eshop je otvorený nonstop K dispozícii je aj osobný odber na jednej z predajní ako napríklad Jysk Bratislava. Pred návštevou si overte Jysk otváracie hodiny.

Kategórie obchodov

JYSK v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod JYSK.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa