Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Sportisimo leták informácie

Všetky platné Sportisimo letáky na jednom mieste! Sportisimo leták pre tento aj ďalší týždeň. Sportisimo rozosiela letáky pravidelne 1x za dva týždne do schránok všade, kde má predejne. Sportisimo letáky platia väčšinou na viac než dva týždne.

Okrem pravidelných letákov, Sportisimo nepravidelne vydává aj tématické letáky na akčný tovar alebo napríklad black friday a rôzne akčné Sportisimo kupóny k nákupu. Na papierový leták sa môžete vykašľať, pretože u nás nájdete Sportisimo leták online.

Spoločnosť SPORTISIMO s.r.o. vznikla v roku 1999 v Českej republike, kde má dnes viac než 90 predajní. Koncom roka 2008 otvorilo SPORTISIMO svoje prvé dve pobočky aj na Slovensku, a to v Nitre a druhú v Poprade. Je sesterskou spoločnosťou SPORTISIMO s.r.o. v Českej republike.

V súčasnosti sa na Slovensku nachádza 35 kamenných predajní a tiež online e-shop. Vybrať si tú najbližšiu predajňu pri vás si môžete na ich webovej stránke sportisimo.sk. Navštíviť môžete napríklad SPORTISIMO predajňu Bratislava, Košice, Nitra či Zvolen.

Svojim zákazníkom ponúka príjemný pocit z nakupovania v moderných a klimatizovaných predajniach s ochotným personálom a širokým sortimentom z celého sveta. Medzi ponúkané značky v sortimente patria svetovo známe značky ako Nike, Adidas, Umbro, Reebok, Head, Salomon, Columbia, Atomic, Klimatex, Alpine Pro alebo Helly Hanson, Klimatex a mnoho ďalších.

Do sortimentu SPORTISIMA patrí hlavne široký výber športového oblečenia a vybavenia. Vyberať si môžete z kompletnej ponuky lyžiarskej výbavy, cyklistickej výbavy, bežeckej výbavy alebo fitness výbavy. Nájdete tu tiež všetko na in-line, turistiku, rôzne vodné športy, posilňovacie stroje, oblečenie a obuv na voľný čas a to za každého počasia, ale aj mnoho ďalšieho. Z ponuky si určite vyberú aj tí najmenší. Ak by ste sipredsa nevybrali, pozrite si leták BonPrix, KiK leták alebo leták Pepco.

Dlhá otváracia doba predajní, víkendový predaj a možnosť parkovania je pre spoločnosť SPORTISIMO samozrejmosťou. Určite vás príjemne poteší aj široká ponuka produktov priamo na sklade. Je to viac než 2,5 milióna produktov. Ak nakupujete pre kolektív, nejaký klub, školu alebo firmu vo väčšom množstve, využiť môžete sportisimopro.cz, kde dostanete originálne kúsky pre váš športový tím za skvelé ceny. Ak si neviete rady so svojou objednávkou alebo jednoducho potrebujete poradiť pri výbere oblečenia, využiť môžete online alebo telefónnu zákaznícku podporu.

Ak patrí obchod SPORTISIMO medzi vaše obľúbené obchody, môžete sa stať členom ich vernostného Klubu Sportisimo. Môžete tak nakupovať za lepšie ceny či využívať špeciálne akcie len pre členov Klubu Sportisimo, napríklad rôzne výpredajové ponuky, na ktoré budete mať ako člen prednostné právo.

Podobné obchody ako Sportisimo s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o  3,5 % späť z ceny nákupu v obchode Sportisimo?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa