Be Lenka

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Be Lenka zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3 % v obchode Be Lenka

Platí do 21.10.2021

 
   

Internetový obchod Be Lenka ponúka široký sortiment tovaru, ktorý je zameraný najmä na mamičky a deti. Ergonomické nosiče,...

O obchode Be Lenka

Be Lenka

Internetový obchod Be Lenka ponúka široký sortiment tovaru, ktorý je zameraný najmä na mamičky a deti. Ergonomické nosiče, šatky na nosenie detí, barefoot obuv pre dámy aj pánov a kojenecké oblečenie. Na belenka.sk nájdete skrátka všetko, čo zlepší vašu starostlivosť o dieťa. Mamičky s deťmi sú veľmi náročná cieľová skupina, a tak v eshope Be Lenka veľmi dobre vedia, že musia dbať na každý detail. Ich produkty sú aj preto veľmi kvalitné a dostupné za mimoriadnu cenu. Nosenie detí v šatkách odporúčajú aj viacerí odborníci ako pediatri a neurológovia. Doprajte svojej ratolesti to najlepšie! To najlepšie z Be Lenka!

Be Lenka ponuka

Kto je Lenka?

Určite si kladiete otázku, kto vlastne Lenka je? Aký je jej životný príbeh? A prečo by som jej vlastne mala dôverovať? V jednoduchosti. Lenka je mamina, Žilinčanka, manželka a žena, ktorá sa nerada nudí a vždy musí niečo vymýšlať. Svoje nápady rada premieňa na skutočnosť. Hoci jej dal osud do vienka handicap, vysporiadala sa s ním naozaj dobre a plní si vlastné sny. Jeden z nich je aj internetový obchod Be Lenka. Ako matka troch detí, veľmi dobre vie, čo je dobré. Už pri prvom sa jej zapáčilo nosenie detí v šatkách, a tak sa tomu začala venovať viacej. Do každého jedného nápadu vkladá niečo vlastné a svoje srdce. To je práve ten hlavný dôvod, prečo sú produkty v eshope Be Lenka také výnimočné!

Be Lenka rodina

Be Lenka doprava a platba

Internetový obchod Be Lenka ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Na doručenie si môžete vybrať medzi Be Lenka zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zdarma a množstvo iných zliav a akcií.

Be Lenka kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre internetový obchod Be Lenka skutočne dôležitá. Be Lenka zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky na +421 948 191 469, alebo mailom na info@belenka.sk. Ďalšou možnosťou je využitie kontaktného formuláru na stránkach belenka.sk. Be Lenka predajňa sa nachádza v Žiline na ulici Martina Rázusa 1133/9. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Napríklad Be Lenka facebook a instagram, kde nájdete množstvo zaujímavých noviniek, tipov a odpovedí na všemožné otázky z mamičkovskej tématiky. Napríklad prečo je nosenie detí v šatke hit medzi mamičkami.

 • V tomto obchode môžete nakúpiť aj v Česku belenka.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku smyk.pl.

Be Lenka zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 10 % na nákup v obchode BeLenka.sk

31.03.2020 - Slovenský výrobca ergonomických nosičov a šatiek na nosenie detí, barefoot obuvi a štýlového…

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Be Lenka

Internetový obchod Be Lenka ponúka široký sortiment tovaru, ktorý je zameraný najmä na mamičky a deti. Ergonomické nosiče, šatky na nosenie detí, barefoot obuv pre dámy aj pánov a kojenecké oblečenie. Na belenka.sk nájdete skrátka všetko, čo zlepší vašu starostlivosť o dieťa.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode Be Lenka?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.