JohnC

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

JohnC zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3 % v obchode JohnC

Platí do 16.10.2021

 
   

Internetový obchod Johnc má v ponuke široké spektrum najnovších módnych kúskov za prijateľné ceny. Vyberte si z ponuky, pridajte Johnc zľavový...

O obchode JohnC

Internetový obchod Johnc ponúka najnovšie módne trendy za dostupné ceny. Buďte trendy a in s módou z eshopu Johnc. Využite Johnc zľavový kupón a šetrite pri každej objednávke. Navyše môžete využiť aj cashback, čiže peniaze naspäť od Tipli.

Johnc

Máte radi kvalitnú módu a najnovšie trendy? Radi nakupujte cez internet? Chcete si vyberať z čo najširšej ponuky dizajnérov v jednom obchode? Chcete záruku kvality a vynikajúci zákaznícky servis? Nakupujte na JohnC. E-shop Johnc ponúka oblečenie, šaty, doplnky či obuv a mnohé z nich čakajú len na vás. Vybrať si len jeden kúsok bude takmer nemožné!

Buďte vždy trendy s Johnc

Vykročte z davu v tom najmódnejšom a kvalitnom oblečení. V Johnc kúpite nádherné šaty, v ktorých zažiarite pri akejkoľvek príležitosti. Potrebujete nové jeansy na voľný čas, košeľu do práce, plavky na dovolenku či spodnú bielizeň? Všetko, čo na seba potrebujete, vám prináša Johnc.

Obrázok

Nastajlujte sa od hlavy po päty. A to doslova.V Johnc nekúpite len oblečenie, ale aj všetky možné doplnky a obuv. Sekcia obuv uspokojí zákazníkov každého veku a štýlu. Krásne trendové tenisky na voľný čas, elegantné lodičky do práce, či pohodlné poltopánky k obleku.

Johnc kontakty

K dispozícii vám je aj Johnc zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete telefonicky alebo mailom. Skúsení pracovníci z Johnc sú vám k dispozícii a sú pripravení zodpovedať všetky vaše otázky. Neváhajte ich preto kontaktovať. Zákaznícka linka je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 17 hodín.  Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Predovšetkým Johnc facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých odporúčaní a tipov.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku Bonprix.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku Orsay.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie JohnC

5.0

Daniela Z.

10.12.2020 5.0

S obchodom som nadmieru spokojná,kvalitný turecký tovar do domacnosti

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O JohnC

Internetový obchod Johnc má v ponuke široké spektrum najnovších módnych kúskov za prijateľné ceny. Vyberte si z ponuky, pridajte Johnc zľavový kupón a ušetrite.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode JohnC?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.