BUX.sk
3,9 %
Nemáte po večeroch čo čítať? Najväčším hororom je pre vás dočítať knihu uprostred cesty vlakom? Zásobte sa dopredu! Internetové kníhkupectvo Bux.sk vám ponúka viac ako 50 000 slovenských aj zahraničných kníh.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

  • 10 % späť Vyberte si obchod

    Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

  • 10 € Nakúpte ako obvykle

    Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

  • 1 € Získajte peniaze späť

    Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Katarína Buršíková Super stránka. Odporúčam určite využívať. Vráti sa vám aspoň malá čiastka z…
Janka Horvathova funguje to super, clovek si zriadi konto, nainstaluje prehliadac..ten vas hned…

O obchode BUX.sk

Nemáte po večeroch čo čítať? Najväčším hororom je pre vás dočítať knihu uprostred cesty vlakom? Zásobte sa dopredu! Internetové kníhkupectvo Bux.sk vám ponúka viac ako 50 000 slovenských aj zahraničných kníh.

Neviete, do čoho sa skôr pustiť? Prečítajte si recenzie kníh na stránke a nechajte si poradiť priamo od samotných čitateľov! Zháňate pekný darček k narodeninám ale dochádza vám fantázia? Páčila by sa vám nejaká spoločenská hra pre dni strávené s celou rodinou? Na bux.sk nájdete aj neknižný sortiment- od kalendárov cez dekoratívne predmety a potreby do domácnosti až po spoločenské hry alebo darčekové predmety.

Podobné obchody

Recenzie BUX.sk

Martin Úradník 10.09.2017

S nákupom som bol spokojný... Dodanie tovaru do 3 pracovných dní aj vybavenie objednávky bolo rýchle a k prvému nákupu som hneď dostal knihu zadarmo :) jediné čo mi kus vadilo bol trocha nepriehľadný web samotného obchodu bux ale inak žiadne výhrady a cashback mi bol najrýchlejšie pripísaný z doposiaľ nakúpených obchodov...

Články

5 tipov, ako nakupovať na eBay

eBay je trend, ktorý kedysi spôsobil revolúciu v nakupovaní. Dnes samozrejme mezdinárodných...
25.4.2017 Zobraziť článok

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Mesiac lásky je tu v celej svojej kráse. Aké zľavy si pre neho obchody pripravili? Poďme sa...
8.5.2017 Zobraziť článok

Ako reklamovať odmenu na Tipli?

Cashback je tak trochu internetové kúzlo – aby sa podarilo, musia všetci zúčastnení zohrať svoju...
25.5.2017 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 812 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.