Restorio

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode Restorio

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu Restorio.

Zľavový kód Restorio

Peniaze späť 2,5 % v obchode Restorio

Platí do 15.07.2024

 
 

Online-antikvariát.sk je e-shop s knihami rôznych žánrov, beletrie i odbornej literatúry. Tieto knihy sú vykupované od...

O obchode Restorio

Antikvariáty sú u mnohých čitateľov dnes veľmi obľúbené. Nielen, že im môžete predať vaše staré knihy, ktoré už neplánujete čítať, ale môžete od nich knihy kúpiť. Takto funguje aj e-shop Online-antikvariát.sk

Ak napríklad milujete čítanie, ale nechcete za knihy utrácať veľa peňazí a chcete skôr ušetriť, Online-antikvariát.sk je to pravé miesto pre vás. Rovnako vám môže skvelo poslúžiť v prípade, že dlho hľadáte knihu, ktorá je všade vypredaná. Často sa tieto knihy dajú nájsť na antikvariáte.

Od beletrie až po odbornú literatúru

Na Online-antikvariát.sk nájdete širokú škálu žánrov. Na svoje si prídu priaznivci beletrie - napríklad detektívok či vášnivých románov. Knižkou z Online-antikvariát.sk môžete potešiť aj deti. Kúpte napríklad staršie knižky pre najmenších a čítajte im. Pomôžete takto deťom v rozvoji. Samozrejmosťou je aj odborná literatúra - nájdete tu rôzne učebnice a knihy, ktoré dobre poslúžia študentom a žiakom.

Obrázok
Online-antikvariát ponuka

Nakupovanie v antikvariáte

Keďže ide o antikvariát, predávajú sa použité knihy. A môže sa stať, že niektoré sú mierne poškodené. Avšak ak milujete knihy, neodradí vás to. Takisto odporúčame byť rýchly pri nákupe, pretože niektoré knihy sú skladom len po jednom kuse. 

Výkup kníh

Online-antikvariát.sk knihy aj vykupuje, takže ak máte doma staršie, použité a nečítané knihy, ktoré len zapadajú prachom, môžete ich dať na výkup práve tomuto antikvariátu a takto si knihy nájdu nových čitateľov. 

Online-antikvariát.sk doprava

Objednávky z Online-antikvariát.sk vám doručí priamo domov kuriér PPL, ale môžete si nechať objednávku poslať aj na niektorú z pobočiek Zásielkovne. Keď si zvolíte doručenie na Zásielkovňu, pri nákupe nad 39,99 EUR, získate dopravu zadarmo.

Ak neobjednávate na Slovensku, na Online-antikvariát môžete nakúpiť aj v Česku. Navyše môžete ušetriť s Tipli.

Online-antikvariát.sk kontakty

V prípade potreby môžete e-shop kontaktovať prostredníctvom e-mailu. Zodpovedia vám všetko ohľadom objednávky či výkupu kníh. Odporúčame tiež sledovať Online-antikvariát Facebook, kde nájdete informácie o knižných novinkách v e-shope.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Restorio

Online-antikvariát.sk je e-shop s knihami rôznych žánrov, beletrie i odbornej literatúry. Tieto knihy sú vykupované od čitateľov a ďalej predávané. Kúpiť tam môžete knihy v dobrom stave. 

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa nepripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Restorio v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Restorio?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa