Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 7 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

COOP Jednota

COOP Jednota

www.coop.sk

Je kľúčovým predajcom potravín a zároveň najstarším obchodným systémom na Slovensku! COOP Jednota si dáva záležať na ponuke produktov domácej produkcie. V regáloch predajní sa nachádza množstvo tovarov vyrobených na Slovensku, čím COOP výrazne prispieva k podpore regionálneho rozvoja a tiež k podpore ekonomiky Slovenska.

O obchode COOP Jednota

Najväčší slovenský predajca potravín

COOP Jednota Slovensko vznikla v roku 2002 zlúčením slovenského zväzu spotrebných družstiev so spoločnosťou COOP CENTRUM. Postupne rástla, až sa stala najväčším predajcom potravín na Slovensku. COOP predajne sa nachádzajú takmer v každom slovenskom meste - v súčasnosti funguje 2 300 predajných miest na celom území Slovenska. Otváracie hodiny sú prispôsobené potrebám zákazníkov a svoje dvere zvyčajne otvárajú od 6:00 až do 18:00/19:00.

COOP Jednota na európskej úrovni

Jej výnimočnosť spočíva aj v tom, že iniciovala vznik medzinárodnej nákupnej aliancie COOP EURO spolu s COOP Česká republika, Maďarsko a Bulharsko. Ide o 4 národné družstvá COOP, ktoré ponúkajú 82 produktov spoločnej vlastnej značky COOP Premium na celom území ich pôsobnosti. COOP Jednota Slovensko je členom Euro COOP, pod ktorý patrí 16 národných družstiev COOP na európskom kontinente.

COOP ako silná značka

O tom, že COOP Jednota sortiment ponúka kvalitu bez kompromisov svedčí nezávislé hodnotenie značiek, v ktorom si sieť obchodných reťazcov už piaty rok odniesla významné ocenenie Superbrands. Na ocenenie môžu byť nominované len značky, ktoré prešli prísnym výberom. Je dôkazom toho, že COOP je mimoriadne silná značka, s ktorou sú zákazníci spokojní.

Ponúka kvalitné a čerstvé potraviny

COOP Jednota si dáva záležať na kvalite ponúkaných potravín. Len lokálne potraviny sú čerstvé a nestrácajú na svojej kvalite, na rozdiel od tých dovážaných, ktoré im nemôžu konkurovať. Ak chcete objaviť pôvodnú chuť a vôňu lokálnych produktov, oplatí sa nakupovať potraviny v COOP Jednote.

Služby navyše

V COOP jednote sa oplatí nakupovať. Ak chcete kvalitné potraviny, no pritom ušetriť, môžete sa vydať na nákupy s nákupnou kartou. Objem zrealizovaných nákupov vo všetkých predajniach sa sčítava a výsledok je zľava pre zákazníkov. Coop jednota zľavy si potom držitelia nákupnej karty uplatniť u externých partnerov. Nemáte záujem o papierovú či plastovú nákupnú kartu? COOP Jednota ide s dobou, preto ponúka možnosť stiahnuť si ju v mobilnej aplikácii.  Pokiaľ máte na predajcu akékoľvek otázky, môžete ich položiť buď emailom na info@coop.sk alebo zatelefonovať na bezplatnú infolinku 0800 555 567.

Špeciálne akcie v COOP Jednota letáku

Jednou z výhod reťazca je aj COOP Jednota leták, vďaka ktorému nepremeškáte žiadnu akciu. Vždy výhodnú ponuku výrobkov nájdete v COOP Jednota letáku každý týždeň. Už však nemusíte čakať, kým sa vám leták COOP Jednoty objaví v schránke. Teraz si ho na portáli Tipli môžete prelistovať online z pohodlia domov. Okrem pravidelných letákov pre vás reťazec COOP Jednota pripravuje aj magazín, v ktorom nájdete zaujímavosti z oblasti životného štýlu, zdravia, kultúry či varenia.

 • V podobném obchodě můžeš nakoupit i v Česku, podívej se na Košík.cz.
 • Podobny sklep Piotr i Paweł mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

10 rád ako si kúpiť kvalitný batoh

Pred kúpou správneho batohu by ste si mali zodpovedať najzákladnejšiu otázku. Na čo budete ruksak...
29.6.2018 Zobraziť článok

Rýchle a chutné recepty na kuracie prsia!

Znovu neviete čo pripraviť na obed či večeru a nechcete za sporákom stráviť hodiny? Máme pre vás...
12.9.2018 Zobraziť článok

Cestovanie po Dunaji: Passau, Linz,…

Nechajte sa unášať na vlnách Dunaja. Má mnoho mien a tak ako pôsobia vodné prúdy v jeho...
28.5.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1350 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo