Pre obchod COOP Jednota práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov Chef shop, Pilulka.sk, Dr.Max, Sushi time, alebo Svetnapojov.sk.

Zľava 5 % v Chefshop

Platí do 30.09.2020

+ 1,5 % naspäť z nákupu

Chefshop je e-shop, ktorý ponúka exotické potraviny, kvalitné kuchynské spotrebiče popredných svetových značiek a prvotriedne vybavenie celej… viac

Zľava 29 % na dentálnu hygienu na Pilulka.sk

+ 5 % naspäť z nákupu

Ušetrite pri nákupe produktov na dentálnu hygienu! viac

Micelárná voda Garnier ZADARMO k nákupu produktov Maybelline nad 13,99 € v Dr. Max

+ 0,5 % naspäť z nákupu
   

K nákupu produktov Maybelline nad 13,99 € získate micelárnu vodu Garnier ZADARMO iba v Dr. Max viac

Vernostný program na Sushi Time

+ 4 % naspäť z nákupu
   

Získavajte body za každý váš online nákup na Sushi Time a získavajte skvelé výhody pre verných zákazníkov. viac

Zľavy až 68 % na prezdravie.sk

+ 5 % naspäť z nákupu

Využite zľavy až 68% na prezdravie.sk viac

Akcia na alkohol na Svetnápojov.sk - Svetnapojov.sk

 
   

Skvelé akciové ceny na nápoje, ktoré nemôžete zmeškať viac

O obchode COOP Jednota

Najväčší slovenský predajca potravín

COOP Jednota Slovensko vznikla v roku 2002 zlúčením slovenského zväzu spotrebných družstiev so spoločnosťou COOP CENTRUM. Postupne rástla, až sa stala najväčším predajcom potravín na Slovensku. COOP predajne sa nachádzajú takmer v každom slovenskom meste - v súčasnosti funguje 2 300 predajných miest na celom území Slovenska. Otváracie hodiny sú prispôsobené potrebám zákazníkov a svoje dvere zvyčajne otvárajú od 6:00 až do 18:00/19:00.

COOP Jednota na európskej úrovni

Jej výnimočnosť spočíva aj v tom, že iniciovala vznik medzinárodnej nákupnej aliancie COOP EURO spolu s COOP Česká republika, Maďarsko a Bulharsko. Ide o 4 národné družstvá COOP, ktoré ponúkajú 82 produktov spoločnej vlastnej značky COOP Premium na celom území ich pôsobnosti. COOP Jednota Slovensko je členom Euro COOP, pod ktorý patrí 16 národných družstiev COOP na európskom kontinente.

COOP ako silná značka

O tom, že COOP Jednota sortiment ponúka kvalitu bez kompromisov svedčí nezávislé hodnotenie značiek, v ktorom si sieť obchodných reťazcov už piaty rok odniesla významné ocenenie Superbrands. Na ocenenie môžu byť nominované len značky, ktoré prešli prísnym výberom. Je dôkazom toho, že COOP je mimoriadne silná značka, s ktorou sú zákazníci spokojní.

Ponúka kvalitné a čerstvé potraviny

COOP Jednota si dáva záležať na kvalite ponúkaných potravín. Len lokálne potraviny sú čerstvé a nestrácajú na svojej kvalite, na rozdiel od tých dovážaných, ktoré im nemôžu konkurovať. Ak chcete objaviť pôvodnú chuť a vôňu lokálnych produktov, oplatí sa nakupovať potraviny v COOP Jednote.

Služby navyše

V COOP jednote sa oplatí nakupovať. Ak chcete kvalitné potraviny, no pritom ušetriť, môžete sa vydať na nákupy s nákupnou kartou. Objem zrealizovaných nákupov vo všetkých predajniach sa sčítava a výsledok je zľava pre zákazníkov. Coop jednota zľavy si potom držitelia nákupnej karty uplatniť u externých partnerov. Nemáte záujem o papierovú či plastovú nákupnú kartu? COOP Jednota ide s dobou, preto ponúka možnosť stiahnuť si ju v mobilnej aplikácii.  Pokiaľ máte na predajcu akékoľvek otázky, môžete ich položiť buď emailom na info@coop.sk alebo zatelefonovať na bezplatnú infolinku 0800 555 567.

Špeciálne akcie v COOP Jednota letáku

Jednou z výhod reťazca je aj COOP Jednota leták, vďaka ktorému nepremeškáte žiadnu akciu. Vždy výhodnú ponuku výrobkov nájdete v COOP Jednota letáku každý týždeň. Už však nemusíte čakať, kým sa vám leták COOP Jednoty objaví v schránke. Teraz si ho na portáli Tipli môžete prelistovať online z pohodlia domov. Okrem pravidelných letákov pre vás reťazec COOP Jednota pripravuje aj magazín, v ktorom nájdete zaujímavosti z oblasti životného štýlu, zdravia, kultúry či varenia.

 • V podobném obchodě můžeš nakoupit i v Česku, podívej se na Košík.cz.
 • Podobny sklep Piotr i Paweł mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

O COOP Jednota

Je kľúčovým predajcom potravín a zároveň najstarším obchodným systémom na Slovensku! COOP Jednota si dáva záležať na ponuke produktov domácej produkcie. V regáloch predajní sa nachádza množstvo tovarov vyrobených na Slovensku, čím COOP výrazne prispieva k podpore regionálneho rozvoja a tiež k podpore ekonomiky Slovenska.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod COOP Jednota.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.