COOP Jednota leták informácie

Nepremeškajte výhodnú ponuku z letáku COOP jednota. Spoločnosť si pre vás pripravuje špeciálnu ponuku každý týždeň a nájdete ju v COOP letáku. Leták si odteraz môžete prezerať online vždy na jednom mieste.

Okrem letákov pre vás spoločnosť COOP Jednota pripravuje magazín, v ktorom nájdete zaujímavosti z oblasti životného štýlu, zdravia, kultúry či varenia.

Najnovšie letáky

Archív letákov

Spoločnosť COOP Jednota Slovensko je jednou z najstarších obchodných systémov na slovenskom trhu. Jej história siaha do roku 1869 kedy bol v Revúcej založený prvý Potravný spolok- predchodca družstevného maloobchodu. Spoločnosť počas svojho vývoja prešla mnohými zmenami až sa vyprofilovala na tradičný maloobchod tak ako ho poznáme dnes- COOP Jednotu.

Na začiatku spotrebné družstvá pôsobili prevažne na vidieku. Postupne sa ich pôsobnosť rozšírila aj do väčších miest a od roku 2002 COOP Jednota funguje ako spotrebné družstvo, ktorého vzťahy sú založené na franšíze. Spoločnosť chce zabezpečovať, aby si skupina COOP Jednota ako najväčší domáci obchodný reťazec udržala svoju pozíciu na trhu a naďalej pôsobila ako kľúčový predajca potravín.

Medzi ich hlavné ciele patrí zjednotiť nákup, distribúciu a predaj ovocia a zeleniny, modernizovať maloobchodnú sieť, rozširovať pôsobnosť a funkcionalitu logistických centier. Popredným zámerom je najmä podporiť predaj domácej produkcie. COOP Jednota je jednou z najväčších predajcov potravín na domácom trhu, ale aj najväčším podporovateľom domácej produkcie. Takmer 74 % produktov pochádza od domácich producentov, čím spoločnosť výrazne prispieva a podporuje regionálny rozvoj a ekonomickú aktivitu štátu.

Máte už nákupnú kartu spoločnosti? Nákupy s ňou sa vám vyplatia. Na karte sa vám sčítajú body za všetky vaše nákupy a na konci každého sledovaného obdobia získate zľavu 1 % a viac. Finálna výška zľavy záleží na výške vašich predchádzajúcich nákupov. Ako držiteľovi nákupnej karty sú vám pravidelne poskytnuté rôzne výhodné ponuky a taktiež si môžete uplatniť zľavu pri nákupe u externých partnerov. Zoznam týchto partnerov nájdete na stránke spoločnosti. Na stránke okrem iného nájdete ponuku klasického akčného letáku a taktiež COOP Jednota víkendového akčného letáku.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1255 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.