Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň COOP Jednota

Archív letákov

COOP Jednota leták informácie

Nepremeškajte výhodnú ponuku z letáku COOP jednota. Spoločnosť si pre vás pripravuje špeciálnu ponuku každý týždeň a nájdete ju v COOP letáku. Leták si odteraz môžete prezerať online vždy na jednom mieste.

Okrem letákov pre vás spoločnosť COOP Jednota pripravuje magazín, v ktorom nájdete zaujímavosti z oblasti životného štýlu, zdravia, kultúry či varenia.

COOP Jednota - história a vývoj obchodu

Spoločnosť COOP Jednota Slovensko je jednou z najstarších obchodných systémov na slovenskom trhu. Možno ho poznáte pod názvom COOP alebo Jednota COOP. Jej história siaha do roku 1869 kedy bol v Revúcej založený prvý Potravný spolok- predchodca družstevného maloobchodu. Spoločnosť počas svojho vývoja prešla mnohými zmenami až sa vyprofilovala na tradičný maloobchod tak ako ho poznáme dnes- COOP Jednotu. Na domovskej stránke COOP si môžete prehľadne pozrieť COOP otváracie hodiny vo vašej najbližšej predajni. V COOP Jednota si môžete okrem bežného nákupu tovaru zakúpiť aj darčekové poukážky alebo zariadiť dobitie kreditu Štvorka prípadne iného operátora .

Na začiatku spotrebné družstvá pôsobili prevažne na vidieku. Postupne sa ich pôsobnosť rozšírila aj do väčších miest a od roku 2002 COOP Jednota funguje ako spotrebné družstvo, ktorého vzťahy sú založené na franšíze. Spoločnosť chce zabezpečovať, aby si skupina COOP Jednota ako najväčší domáci obchodný reťazec udržala svoju pozíciu na trhu a naďalej pôsobila ako kľúčový predajca potravín.

Zameranie na domácu produkciu

Medzi ich hlavné ciele patrí zjednotiť nákup, distribúciu a predaj ovocia a zeleniny, modernizovať maloobchodnú sieť, rozširovať pôsobnosť a funkcionalitu logistických centier. Popredným zámerom je najmä podporiť predaj domácej produkcie. COOP Jednota je jednou z najväčších predajcov potravín na domácom trhu, ale aj najväčším podporovateľom domácej produkcie. Takmer 74 % produktov pochádza od domácich producentov, čím spoločnosť výrazne prispieva a podporuje regionálny rozvoj a ekonomickú aktivitu štátu.

Výhody pre zákazníkov

Máte už nákupnú kartu spoločnosti? Nákupy s ňou sa vám vyplatia. Na karte sa vám sčítajú body za všetky vaše nákupy a na konci každého sledovaného obdobia získate zľavu 1 % a viac. Finálna výška zľavy záleží na výške vašich predchádzajúcich nákupov. Ako držiteľovi nákupnej karty sú vám pravidelne poskytnuté rôzne výhodné ponuky a taktiež si môžete uplatniť zľavu pri nákupe u externých partnerov. Zoznam týchto partnerov nájdete na stránke spoločnosti. Na stránke okrem iného nájdete ponuku klasického COOP Jednota letáku a taktiež víkendového akčného COOP Jednota letáku. Prelistujte si leták COOP Jednota v jeho online verzii podobne ako Lidl leták či Kaufland leták a nakupujte výhodne. Okrem aktuálneho si môžete prelistovať aj COOP Jednota leták budúci, aby ste sa na tie najväčšie zľavy a akcie mohli vopred pripraviť. Okrem iného sa môžete často zapájať do COOP Jednota súťaže a vyhrať hodnotné ceny!

Podobné obchody ako COOP Jednota s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod COOP Jednota.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa