crocs
2,5 %

crocs

www.crocs.eu
Len čo sa objavili, dobili svet!! V pohodlných Crocskách si dnes vykračuje každý sem a tam. Vy ešte nie? Práve teraz to môžete napraviť na Crocs.eu! Nájdete tu nielen ich naslávnejšie modely, ale aj žabky, alebo tenisky. Všetko navrhnuté práve tak, aby sa vám chodilo ľahko a mäkko!

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

  • 10 % späť Vyberte si obchod

    Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

  • 10 € Nakúpte ako obvykle

    Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

  • 1 € Získajte peniaze späť

    Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka Chynoradska Talajkova PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina Kútna Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode crocs

Len čo sa objavili, dobili svet!! V pohodlných Crocskách si dnes vykračuje každý sem a tam. Vy ešte nie? Práve teraz to môžete napraviť na Crocs.eu! Nájdete tu nielen ich naslávnejšie modely, ale aj žabky, alebo tenisky. Všetko navrhnuté práve tak, aby sa vám chodilo ľahko a mäkko!

Trávite v práci na nohách celé dni a hľadáte obuv, ktorá vám za dlhú pracovnú dobu nezničí chodidlá? Na crocs.eu nájdete sekciu s topánkami určenými presne pre vás! Vhodné pre vašu prácu, kde musíte počas dňa neustále niekde odbiehať. Máte tendeciu si svoje rozhodnutia časom premyslieť? Žiaden strach, na vrátenie tovaru máte až 90 dní.

  • U tohoto partnera můžeš nakoupit i v Česku, podívej se na Crocs.cz.

Podobné obchody

Články

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Zľava tu, zľava tam...žlté nálepky na nás útočia z každej strany. Nie každý vábivý dizajn však...
13.3.2017 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1133 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.