O obchode e-pneumatiky

E-pneumatiky.sk

Potrebujete nové pnemaiky? Na E-pneumatiky si môžete vybrať užitkové, offroad alebo aj motociklové pneumatiky presne podľa toho, čo potrebujete. Okrem toho si môžete prezrieť ponuku plechových diskov, poklíc, reťazí a ďalšieho príslušenstva, ktorým je možné vaše auto vybaviť.

E-pneumatiky

Doprava a platba

Možnosti platby:

 • platba na dobierku
 • platba vopred prevodom na účet

Váš tovar e-shop obvykle expeduje v ten istý deň a dodá vám ho od 24h do 4 dní od potvrdenia objednávky (platí pre objednávky prijaté do 15.h). V prípade, že ide o neštandardný typ tovaru, vyškolený pracovník vás vždy kontaktuje kvôli spresneniu termínu dodania, prípadne vám navrhne vhodné alternatívy.

auto

Bezpečne zabalený tovar je dopravovaný prostredníctvom renomovanej prepravnej firmy GEIS/DHL/PPL/D­PD/TT/Slovenská pošta. Obvyklý čas rozvozu pri tejto doprave je od 8 do 18 hodín, každý všedný deň. Záleží len na vás, kde si objednaný tovar želáte doručiť.

Kontaktné údaje

E-mail: info@e-pneumatiky.sk

Tel.č.: 0 220 862 189

Adresa:

ONIO s.r.o.

PROLOGIS – DC2

Syrovice 689

PSČ 664 67

V prípade potreby môžete e-shop kontaktovať aj prostredníctvom online chatu priamo na stránke obchodu.

Reklamačný poriadok

Reklamácia bude vybavená najneskôr do 30 dní od jej uplatnenia, pokiaľ sa s vami e-shop nedohodne na dlhšej lehote. E-shop E-pneumatiky vám zodpovedá za to, že predávaná vec je pri prevzatí v zhode s kúpnou zmluvou, najmä, že je bez vád. Pokiaľ nie je vec pri prevzatí v zhode s kúpnou zmluvou, máte právo na to, aby e-shop bezplatne a bez zbytočného odkladu vec uviedol do stavu zodpovedajúcej kúpnej zmluve. A to podľa toho či si vyžiadate výmenu tovaru alebo jeho opravu. Ak nebude ani jeden postup možný máte právo si nárokovať na primeranú zľavu alebo vrátenie peňazí.

Podobné obchody

O e-pneumatiky

Vyberte si z ponuky pneumatík pre každú príležitosť. Osobné, úžitkové, offroad či motocyklové pneumatiky nájdete na E-pneumatiky.sk. Okrem toho si môžete prezrieť aj plechové disky, poklice, reťaze a ďalšie príslešenstvo, ktorým je možné vaše auto vybaviť.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod e-pneumatiky.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.