e-pneumatiky

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

e-pneumatiky zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 0,7 % v obchode e-pneumatiky

Platí do 23.10.2021

 
   

Vyberte si z ponuky pneumatík pre každú príležitosť. Osobné, úžitkové, offroad či motocyklové pneumatiky nájdete na E-pneumatiky.sk

O obchode e-pneumatiky

E-pneumatiky.sk

Potrebujete nové pnemaiky? Na E-pneumatiky si môžete vybrať užitkové, offroad alebo aj motociklové pneumatiky presne podľa toho, čo potrebujete. Okrem toho si môžete prezrieť ponuku plechových diskov, poklíc, reťazí a ďalšieho príslušenstva, ktorým je možné vaše auto vybaviť.

E-pneumatiky

Doprava a platba

Možnosti platby:

 • platba na dobierku
 • platba vopred prevodom na účet

Váš tovar e-shop obvykle expeduje v ten istý deň a dodá vám ho od 24h do 4 dní od potvrdenia objednávky (platí pre objednávky prijaté do 15.h). V prípade, že ide o neštandardný typ tovaru, vyškolený pracovník vás vždy kontaktuje kvôli spresneniu termínu dodania, prípadne vám navrhne vhodné alternatívy.

auto

Bezpečne zabalený tovar je dopravovaný prostredníctvom renomovanej prepravnej firmy GEIS/DHL/PPL/D­PD/TT/Slovenská pošta. Obvyklý čas rozvozu pri tejto doprave je od 8 do 18 hodín, každý všedný deň. Záleží len na vás, kde si objednaný tovar želáte doručiť.

Kontaktné údaje

E-mail: info@e-pneumatiky.sk

Tel.č.: 0 220 862 189

Adresa:

ONIO s.r.o.

PROLOGIS – DC2

Syrovice 689

PSČ 664 67

V prípade potreby môžete e-shop kontaktovať aj prostredníctvom online chatu priamo na stránke obchodu.

Reklamačný poriadok

Reklamácia bude vybavená najneskôr do 30 dní od jej uplatnenia, pokiaľ sa s vami e-shop nedohodne na dlhšej lehote. E-shop E-pneumatiky vám zodpovedá za to, že predávaná vec je pri prevzatí v zhode s kúpnou zmluvou, najmä, že je bez vád. Pokiaľ nie je vec pri prevzatí v zhode s kúpnou zmluvou, máte právo na to, aby e-shop bezplatne a bez zbytočného odkladu vec uviedol do stavu zodpovedajúcej kúpnej zmluve. A to podľa toho či si vyžiadate výmenu tovaru alebo jeho opravu. Ak nebude ani jeden postup možný máte právo si nárokovať na primeranú zľavu alebo vrátenie peňazí.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O e-pneumatiky

Vyberte si z ponuky pneumatík pre každú príležitosť. Osobné, úžitkové, offroad či motocyklové pneumatiky nájdete na E-pneumatiky.sk. Okrem toho si môžete prezrieť aj plechové disky, poklice, reťaze a ďalšie príslešenstvo, ktorým je možné vaše auto vybaviť.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 0,7 % späť z ceny nákupu v obchode e-pneumatiky?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.