PNEU.sk

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

PNEU.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 1 % v obchode PNEU.sk

Platí do 28.10.2021

 
   

Internetový obchod Pneu.sk ponúka špičkové pneumatiky rôznych druhov a navyše aj široké spektrum doplnkov do vášho štvorkolesového tátoša....

Darček v hodnote 60 € zadarmo k vybraným pneumatikám na PNEU.sk

+ 1 % naspäť z nákupu
   

Axa Assistance v hodnote 60 € zadarmo! viac

O obchode PNEU.sk

Eshop Pneu.sk ponúka široký výber letných, zimných a aj prechodných pneumatík pre vaše vozidlá. Rýchle doručenie a skvelé ceny sú spolu s fungujúcim zákazníckym servisom hlavnými výhodami Pneu internetového obchodu. K dispozícii sú aj off road pneumatiky, ktoré v poslednej dobe mimoriadne naberajú na obľube. Konečný výber je len na vás. Jedna vec, je však istá. V eshope Pneu.sk si zaručene vyberiete kvalitu.

Čo všetko nájdete v ponuke eshopu Pneu?

Na stránke pneu.sk máte na výber z nasledovných kategórií:

 • osobné letné pneu
 • osobné zimné pneu
 • osobné celoročné pneu
 • nákladné letné pneu
 • nákladné zimné pneu
 • nákladné celoročné pneu
 • Offroad letné pneu
 • Offroad zimné pneu
 • moto pneu
 • Alu kolesá
 • plechové disky
 • agro a industrial
 • športové a závodné pneu
 • a mnoho ďalšieho...
pneu.sk pneumatiky


Pneu.sk recenzie

Ako spoznať kvalitný obchod? Jednoducho! Stačí sa pozrieť na recenzie. Príkladom dobrej Pneu.sk recenzie je napríklad tá od Petra, ktorý napísal:„Prehľadný eshop, dobrý výber, dobré ceny, gumy mi vždy prišli čerstvé! Maximálne polročné, čo hodnotím ako veľké plus. Žiadne ročné a viac skladovky, a to som už od nich kupoval minimálne 6 sád gúm. Zatiaľ vždy spokojnosť. Prvý krát som teraz kupoval aj disky dezent. Prišli krásne zabalené aj s vymedzovacími krúžkami na moje auto. Čo som nečakal, tak prišla aj sada skrutiek k tomu v cene. Nakupujem tu pravidelne a plánujem aj v budúcnosti.“

Pneu.sk kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je jedna zo skvelých vlastností eshopu pneu.sk. Pneu zákaznícky servis môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. V prípade reklamácie sa taktiež obráťte na centrum pre zákazníkov. Ochotní zamestnanci vám určite radi poradia a poskytnú presné pokyny, ako postupovať ďalej. Svedčia o tom aj už vyššie spomínané Pneu recenzie, ktoré tento eshop vo veľkej väčšine chvália. Doprajte svojmu autu iba to najlepšie, zvoľte Pneu.sk.

Nakúpte v eshope Pneu.sk cez Tipli a získajte cashback až 1 % z vášho nákupu.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Pneumatiky.cz.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Inter Cars.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O PNEU.sk

Internetový obchod Pneu.sk ponúka špičkové pneumatiky rôznych druhov a navyše aj široké spektrum doplnkov do vášho štvorkolesového tátoša. Rýchla doprava a skvelé ceny sú niečím, s čím môžete počítať. Avšak ak chcete ušetriť ešte viac, využite Pneu.sk zľavové kupóny.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1 % späť z ceny nákupu v obchode PNEU.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.