NejvýhodnějšíPneu

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

NejvýhodnějšíPneu zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 1 % v obchode NejvýhodnějšíPneu

Platí do 24.10.2021

 
   

Internetový obchod Nejvýhodnejšípneu sk sa zameriava na predaj pneumatík tej najvyššej kvality za super cenu. Chcete ušetriť čo najviac? Využite…

O obchode NejvýhodnějšíPneu

Internetový obchod Nejvýhodnějšípneu je rajom pre milovníkom áut. Okrem pneumatík tu nájdete aj rôzne doplnky a vymoženosti do auta. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte nejvýhodnějšípneu zľavový kód a šetrite. K dispozícii je aj nejvýhodnějšípneu doprava zdarma!

nejvýhodnejší pneu

Nejvýhodnějšípneu

Viac ako 30 renomovaných značiek pneumatík. Je jedno, či máte osobné, úžitkové alebo off-road vozidlo. Nejvýhodnějšípneu tu je pre vás! Nájdete tu tiež hliníkové disky a príslušenstvo.  Nejvýhodnějšípneu články vám prinesú množstvo informácie. Príkladom je článok Diaľničná známka 2020 - ako nato, kde a za koľko, alebo tipy na najlepšiu autokameru. Nejvýhodnějšípneu je skutočný špecialista v starostlivosti o vášho štvorkolesového tátoša!

Nejvýhodnějšípneu recenzie

Ako spoznať kvalitný obchod? Jednoducho! Stačí sa pozrieť na recenzie. Príkladom dobrej recenzie na nejvýhodnějšípneu je napríklad tá od Mateja, ktorý napísal:„Prehľadný eshop, dobrý výber, dobré ceny, gumy mi vždy prišli čerstvé! Maximálne polročné, čo hodnotím ako veľké plus. Žiadne ročné a viac skladovky, a to som už od nich kupoval minimálne 6 sád gúm. Zatiaľ vždy spokojnosť. Prvý krát som teraz kupoval aj disky dezent. Prišli krásne zabalené aj s vymedzovacími krúžkami na moje auto. Čo som nečakal, tak prišla aj sada skrutiek k tomu v cene. Nakupujem tu pravidelne a plánujem aj v budúcnosti.“

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Pneushop.cz
 • Podobný eshop Ucando.pl nájdete aj v Poľsku.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O NejvýhodnějšíPneu

Internetový obchod Nejvýhodnejšípneu sk sa zameriava na predaj pneumatík tej najvyššej kvality za super cenu. Chcete ušetriť čo najviac? Využite Nejvýhodnejší pneu zľavový kód.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1 % späť z ceny nákupu v obchode NejvýhodnějšíPneu?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.