Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod Pelikan práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavy z Booking.

O obchode Pelikan

Letenkový a dovolenkový portál Pelikan.sk

Spoločnosť Pelikan vznikla v roku 2004 a bola prvým online predajcom leteniek na Slovensku. Za svoje krátke obdobie existencie sa zaradila medzi najpopulárnejšie a najvyužívanejšie cestovateľské portály u nás. Výhodou je, že Pelikan letenky sú vždy tie najlepšie a za najvýhodnejšie ceny v danom termíne. Super teda je, že cestovanie vás tak výjde lacnejšie.

Letenky Pelikan za super ceny

Chcete vyraziť na predĺžený víkend a neviete kam? Kliknite si na Pelikan.sk a vyberajte si z ponuky desiatok akciových leteniek za nízke ceny. Za pár eur kúpite spiatočné letenky a môžete vycestovať. Ak hľadáte konkrétne letenky, portál Pelikan vám vygeneruje zoznam leteniek v termíne zoradený podľa cien. Na stránke so zoznamom si viete pozrieť leteckú spoločnosť aj dĺžku cesty, takže sa nemôže stať, že zažijete nepríjemné prekvapenie.

Exotické Pelikan dovolenky

Láka vás exotika, ale nemôžete si ju dovoliť? Na stránke Pelikan.sk pravidelne nájdete zoznam pobytov v exotických destináciách za super ceny. Užite si dva týždne na Bali či Srí Lanke za zlomok sumy, ktorý by vás stála dovolenka cez normálnu cestovku. Cestovať s Pelikanom sa jednoducho vyplatí. Vyrazte na výlet čím skôr.

Pelikan predĺžený víkend

Doprajte sebe a svojej polovičke predĺžený víkedn v niektorej z európskych metropol. Na Pelikan.sk v sekcii predĺžené víkendové pobyty nájdete zoznam všemožných miest, kam môžete so svojou drahou polovičkou či partiou kamošov vycestovať. V cene je zahrnutá letenka aj ubytovanie, takže sa nemusíte o nič starať. Nezabudnite však nikdy na cestovné poistenie. Človek nikdy nevie, čo sa môže stať a s poriadnym poistením predídete zbytočným problémom a komplikáciám. Vydajte sa za dobrodružstvom spolu s letenkovým a pobytovým portálom Pelikan.sk.

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na Pelikan.cz.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce ? Możemy ci polecić Qatar Airways.

O Pelikan

Chcete cestovať, ale odrádzajú vás vysoké ceny za letenky? Nezúfajte. Vyskúšajte najobľúbenejší slovenský letenkový portál Pelikan. Vygeneruje vám najlacnejšie letenky v danom termíne a tiež má vždy v ponuke parádnu dávku akciových leteniek do rôznych destinácii. Za zváženie stojí aj Pelikan dovolenka do svetových destinácii za najnižšie ceny. Kliknite si na Pelikan.sk a cestujte výhodne.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Pelikan.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa