Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O obchode Expedia

Expedia je tu pre vás! Vyberte si najlacnejšie letenky, ubytovanie, či prenájom vozidla. Zvoľte Expedia zľavový kód a šetrite ešte viac. K dispozícii je aj cashback, čiže peniaze naspäť z každej objednávky.

Expedia

Ste dobrodruh a rozhodli ste sa spoznávať svet? Potom určite využite internetový portál Expedia. Obrovské množstvo destinácií naprieč celým svetom a výborná úroveň komfortu. Prijateľné ceny a časté super akciové ponuky. Na vyhľadanie lacných ponúk sa dá využiť napríklad aj Kiwi vyhľadávač leteniek. Navyše k dispozícii sú aj odlety z Viedne, či Bratislavy. Hlavné mesto Rakúska je od slovenských hraníc vzdialené naozaj iba pár desiatok minút jazdy autom. Využite možnosť spoznávať svet. Dnes je to dostupnejšie ako kedykoľvek predtým.

Expedia - cestuj po celom svete

Tipy a triky ako kúpiť lacné letenky už pozná veľké množstvo ľudí. Tí aj radi cestujú, spoznávajú svet, nové kultúry či v neposlednom rade nových ľudí. Práve otvorenosť a možnosť vycestovať do sveta, je niečo, čo naši predkovia dlho nemali. Nebojte sa a zvoľte Expedia. na vašu celoživotnú cestu spoznávania. Nezabudnuteľné zážitky za super ceny! Chcete ušetriť ešte viac? Sledujte Expedia zľavy, kde nájdete množstvo super ponúk!

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku airmalta.com.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku lufthansa.com.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Expedia

Expedia vám pomôže so všetkým pri plánovaní vášho výletu snov. Ubytovanie, letenky, požičanie auto a ešte omnoho viac. To všetko za naj ceny a navyše aj s možnosťou použitia Expedia zľavového kódu.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Balíček letenky s ubytovaním 1,75 %
Peniaze späť z nákupu  5 %
Letenky 0,5 %
Požičanie auta 2,75 %
Ubytovanie 3 %
Aktivity 5 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,75 % späť z ceny nákupu v obchode Expedia?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.