O obchode Flixbus

Cestujte autobusom po Európe

Ak chcete spoznávať nové miesta v Európe a zároveň cestovať trochu ekologicky, FlixBus je pre vás ten pravý prostriedok. FlixBus ponúka viacero spojov do mnohých oblastí Európy ako napríklad Anglicko, Francúzsko, Španielsko, Turecko, severské štáty ako Dánsko či Nórsko. Tento ekologický prepravca vznikol v roku 2013 v Nemecku.


Obrázok
FlixBus mapa destinácií

Pohodlné cestovanie

Diaľkové autobusy FlixBus disponujú službami, ktoré vám zabezpečia pohodlné ceestovanie. V každom autobuse je k dispozícii bezplatná Wi-Fi sieť, toaleta, občerstvenie, zásuvky a dostatok priestoru na nohy. To všetko vám FlixBus zabezpečí, keď si rezervujete lístok.

Obrázok
FlixBus

Praktické vyhľadávanie spojov a aplikácia

Na stránke FlixBus si môžete vyhľadať svoje spojenie veľmi jednoducho. Avšak FlixBus má k dispozícii aj aplikáciu pre Android i iOS. S ňou bude vyhľadávanie spojov a plánovanie cesty ešte jednoduchšie. 

Pomoc pre cestujúcich a kontakty

FlixBus ponúka veľkú podporu pre zákazníkov. Na ich stránke sa dočítate ako postupovať v prípade batožiny, bicykla či cesty zdravotne postihnutého cestujúceho. Navyše ich môžete sledovať na sociálnych sieťach - na Facebooku či Instagrame a iných.

Vedeli ste...

FlixBus je tu pre vás aj v Českej republike, v Poľsku a v Maďarsku

Flixbus zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Výnimočné cenové ponuky na Flixbus.sk

10.08.2020

Ako uplatniť zľavové kupóny na Flixbus

Aj na cestovaní FlixBusom môžete ušetriť s pomocou zľavových kupónov. Ak neviete, ako uplatniť zľaový kupón, prečítajte si tento návod a ušetríte. 

1. Vyberte si kupón

Vyberte si na Tipli kupón, ktorý vás najviac láka a pomôže vám ušetriť. Aktuálnu ponuku nájdete vyššie. 

2. Skopírujte kód

Pri každom kupóne máte symbol nožníc a pri ňom daný kód. Kliknutím na nožnice sa vám kód skopíruje. Keď kliknete na oranžové políčko „Použiť kupón", presmeruje vás to do obchodu FlixBus. 

3. Vyberte si spojenie

Na stránke FlixBus si vyberte spojenie, ktorým chcete cestovať a keď vyplníte všetky potrebné údaje, na konci stránky nájdete políčko pre vloženie zľavového kódu. Kód vložte a uplatnite. Potom môžete pokračovať k platobnej metóde.

Obrázok
FlixBus vloženie kódu

4. A máte hotovo

Keď si vyberiete spôsob platby, dokončíte objednávku a máte hotovo. Takéto jednoduché je uplatniť si kupón na cestovanie ekologickým FlixBusom. 

Obchody, kde vás odmeníme

O Flixbus

Cestujte diaľkovými ekologickými autobusmi Flixbus už od 5 eur do rôznych destinácií na Slovensku a po celej Európe. Vydajte sa na výlet alebo dovolenku pohodlnou dopravou za neprekonateľné ceny, s wifi pripojením na palube, toaletou a elektrickými zásuvkami na nabíjanie mobilu alebo notebooku.

Flixbus v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Flixbus.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa