Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Flixbus zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3 % na všetko v obchode Flixbus

Platí do 25.07.2021

 
   

Cestujte diaľkovými ekologickými autobusmi Flixbus už od 5 eur do rôznych destinácií na Slovensku a po celej Európe

O obchode Flixbus

Flixbus lístky

Chcete preskúmať Európu s batohom na chrbte alebo ísť na dovolenku s rodinou a priateľmi? Flixbus na svojej stránke flixbus sk ponúka možnosť zakúpiť si lístkydo 1700 destinácií vo vyše 27 európskych krajinách Európy. Zabezpečí vám pohodlnú a ekologickú cestu. Aj na poslednú chvíľu si môžete zakúpiť lístky, kam len chcete. Slovensko, Česko,Rakúsko, Maďarsko, Chorvátsko, Slovinsko, Taliansko, Francúzsko, Nemecko, Holandsko, či Švédsko. Tieto destinácie nájdete v ponuke Flixbus, ako aj mnoho ďalších. Neváhajte pritom využiťFlixbus zľavy.

Flixbus zastávky

Do Flixbusu môžete nastúpiť na viacerých zastávkach na Slovensku:Flixbus Bratislava, Banská Bystrica, Čadca, Dolný Kubín, Donovaly,Flixbus Košice, Kysak, Liptovský Mikuláš, Poprad-Tatry, Považská Bystrica, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Štrba, Trenčín, Vrútky, Žilina a Zvolen. Láka vásdovolenka na Slovensku? Nastúpte do zeleného autobusu v Bratislave a vydajte sasmer Poprad-Tatry, Liptovský Mikuláš alebo Banská Bystrica.

Flixbus recenzie

Recenzie cestujúcich na cestu Flixbusom sú pozitívne.Autobusy premávajú načas, cestovanie je pohodlné s možnosťou využitia toalety priamo v autobusoch,pripojiť sa na wifia dokonca môžete sledovať autobus v reálnom čase vďaka GPS. Prelistujte siFlixbus letáky, aby ste mohli využiť všetky výhody cestovania.

Flixbus Viedeň letisko

Flixbus ponúka aj vynikajúcu alternatívu, ak máte zakúpenéletenkyz letiska Viedeňdo vašej vysnívanej destinácie. Niekoľkokrát denne premáva pravidelná linka zo štyroch zastávok vBratislave: Letisko, Einsteinova, Most SNP, AS. Na letisko Viedeň sa dostanete aj zKošíc. Linka premáva raz denne. Za prepravu príručnej, anicestovnej batožiny neplatíte. Všetko je zaúčtované v cene cestovného lístka.

V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se naFlixBus.

W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zFlixbus.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie Flixbus

5.0

KK

05.11.2019 5.0

Spokojnosť...

Tomas

17.10.2020 5.0

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Flixbus

Cestujte diaľkovými ekologickými autobusmi Flixbus už od 5 eur do rôznych destinácií na Slovensku a po celej Európe. Vydajte sa na výlet alebo dovolenku pohodlnou dopravou za neprekonateľné ceny, s wifi pripojením na palube, toaletou a elektrickými zásuvkami na nabíjanie mobilu alebo notebooku.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode Flixbus?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.