Kiwi.com

V súčasnej dobe sa potýkame s oneskorením pripísania odmien z obchodu Kiwi.com O odmeny sa báť nemusíte, všetky budú pripísané dodatočne. Na náprave intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode Kiwi.com

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu Kiwi.com.

Zľavový kód Kiwi.com

Peniaze späť 1,5 % v obchode Kiwi.com

Platí do 27.05.2024

 
 

Máte z ničoho nič dva týždne dovolenky a neviete, čo s nimi? Chcete jednoducho zmiznúť na druhý koniec planéty, len sa za vami...

Kiwi zľavový kód: získajte zľavu 5€

Platí do 27.05.2024

+ 1,5 % naspäť z nákupu
 

Kúpte si letenky o 5€ lacnejšie! Odoberajte newsletter Kiwi.com a získajte zľavu 5€ na svoju ďalšiu letenku.

Praha už od 12 € na Kiwi.com

+ 1,5 % naspäť z nákupu
 

Cestu do Prahy od 5 dní kúpite už od 12 € na Kiwi.com.

Londýn už od 63 € na Kiwi.com

+ 1,5 % naspäť z nákupu
 

Na Kiwi.com kúpite cestu do Londýna na 3 a viac nocí už od 63 €.

O obchode Kiwi.com

Víziou spoločnosti Kiwi.com je priniesť jednoduché cestovanie dostupné pre každého. Ak sa rozhodnete pre nákup leteniek, izby a auta, je vám k dispozícii nonstop zákaznícka podpora prostredníctvom chatu, telefónu alebo emailu. V prípade zrušenia alebo meškajúceho letu sa nemusíte ničoho obávať. Záruka spoločnosti Kiwi.com váš problém vyrieši. Ponúka vám alternatívny let alebo vrátenie peňazí, ako aj ďalšie dodatočné služby. Zabudli ste si stiahnuť do mobilu vaše letenky? Nič sa nedeje. Na stránke Kiwi.com máte offline prístup k dokladom kdekoľvek a kedykoľvek.

Kiwi.com vyhľadávač leteniek

Chcete stihnúť svadbu najlepšieho priateľa, ale bohužiaľ sa koná v najbližších dňoch v Spojených štátoch? Túžite na vlastné oči vidieť kvitnúce sakury v Japonsku, ale bojíte sa, že všetky kvety opadnú kým tam doletíte? Nebojte sa. Všetko stihnete. S vyhľadávacím portálom kúpite letenky Kiwi tak rýchlo, ako potrebujete. Ak neviete kam, naplánujte si na stránke Kiwi.com svoje dobrodružstvo a k tomu si uplatnite Kiwi.com zľavy.

kiwi letenky

Kiwi.com letenky

Ste rozhodnutí, kam najbližšie poletíte? To je výborné! Pretože prvý úspešný krok máte za sebou. Druhým krokom je nákup leteniek Kiwi. Tento krok je veľmi jednoduchý. Vyberiete si jednosmernú alebo spiatočnú letenku, smer letu, počet ľudí, miesto odletu, miesto príletu, termín, prestupy a cenové rozpätie. Vyhľadávač leteniek Kiwi vám vygeneruje viacero možností letov. Neskôr si tento výber môžete upraviť podľa vašich kritérií: doporučené, najlacnejšie, najkratšie. Teraz vás už len čaká posledný krok, ktorým je rezervácia kiwi letenky.

Kiwi.com izby a autá

Keď si vyberiete jednu z vašich preferovaných alebo top destinácií, ako je Londýn, Paríž, Palma de Mallorca, Amsterdam, Miláno, Madrid, Berlín alebo Brusel, Kiwi.com vám ponúka aj možnosť ubytovania a požičania vozidla. Ubytujte sa podľa vašich preferencií. Vyhľadávacia stránka ponúka ubytovanie od útulných vidieckych domov až po štýlové mestské apartmány. Pri prenájme auta spolupracuje so spoločnosťou Rentalcars.com, ktorá je svetovým lídrom v požičiavaní vozidiel.

 • V tomto eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Kiwi.com.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Qatar Airways.

Kiwi.com zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód - 30 $ Black Friday zľava na letenky na Kiwi.com

25.11.2023

Zľavový kód Kiwi.com na zľavu -30€

26.11.2023

Zľavový kód Kiwi.com 15 $ na letenky

30.04.2023

Zľavový kód Kiwi.com 15 EUR na nákup

31.01.2023

Zľavový kód Kiwi.com 50 EUR na nákup

28.11.2022

Zľavový kód Kiwi.com 20 EUR na nákup

28.11.2022

Zľavový kód Kiwi.com 10 €

31.10.2022

Zľavový kupón 20 € na nákup

31.08.2020

Zľavový kupón 10 % na nákup

24.06.2020

Zľavový kupón 5 € na nákup

01.01.2021

Ako uplatniť zľavové kupóny na Kiwi.com

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Kiwi.com. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Neviete ako fungujú zľavové kupóny na Kiwi? Pozrite sa na postup ako uplatniť Kiwi zľavové kupóny a začnite ihneď šetriť.

1. Výber zľavového kupónu

Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Kiwi.com uplatniť.

kiwi.com kupón

2. Skopírovanie zľavového kupónu

Kliknite na symbol nožníc (ukazuje naň oranžová šípka na obrázku), čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Kiwi.com, kde nájdete omnoho viac ako len letenky so zľavou navyše.

kiwi kupón

3. Zadanie zľavového kódu 

Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Rezervovať“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Uplatniť promo kód“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Uplatniť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

kiwi zľavový kupón

Prečo využiť zľavové kupóny na Alza?

Dôvod je pomerne jednoduchý. Ušetriť. Okrem jedinečných zľavových kupónov tu nájdete aj rôzne zľavy, a tak vždy viete, či sa váš nákup naozaj vyplatí. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu. Ak si nevyberiete žiadny Kiwi kupón, tak zbystrite pozornosť na Qatar AirwaysVueling alebo AirMalta.

Recenzie Kiwi.com

Ľuboš T.

02.02.2024 5.0

Spokojný

Monika S.

06.11.2018 5.0

Kamila

24.07.2017 5.0

S nákupom som vždy spokojná! Môžem iba odporučiť! :)

Obchody, kde vás tiež odmeníme

V súčasnej dobe sa potýkame s oneskorením pripísania odmien z obchodu Kiwi.com O odmeny sa báť nemusíte, všetky budú pripísané dodatočne. Na náprave intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Kiwi.com

Máte z ničoho nič dva týždne dovolenky a neviete, čo s nimi? Chcete jednoducho zmiznúť na druhý koniec planéty, len sa za vami zapráši? S Kiwi.com si to môžete dovoliť. Behom pár minút tu nájdete lacné letenky, vlaky, autobusy, izby a autá kdekoľvek na svete. Život je krátky, rozleťte sa do sveta, kým sa dá!

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Kiwi.com v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,5 % späť z ceny nákupu v obchode Kiwi.com?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa