Indický nábytok

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Indický nábytok zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 4 % v obchode Indický nábytok

Platí do 18.10.2021

 
   

Internetový obchod Indický nábytok má v ponuke široké spektrum nábytku, ktorý zaručene skrášli vašu domácnosť. Nábytok do...

Zľavový kupón 10 % na nákup na Indický nábytok

Platí do 31.10.2021

+ 4 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 10 % platí na nákup. viac

O obchode Indický nábytok

Internetový obchod Indický nábytok má všetko to, čo potrebuje domácnosť, ktorá chce byť moderne zariadená v indickom štýle. V ponuke nájdete nábytok do obývačky, jedálne, spálne, predsiene, kúpeľne, ale aj do vašej kancelárie. Nezáleží na tom, či hľadáte poličku, nočný stolík alebo veľkú a masívnu skriňu z dreva. Prezrite si ponuku e-shopu Indický nábytok a zaručene objavíte to, čo vašej domácnosti práve chýba. Pokiaľ by ste chceli nábytok vybrať na základe obhliadky, navštívte showroom v Bratislave!

Indický nábytok posteľ

Vedeli ste o tom, že v obchode Indický nábytek môžete nakupovať a zároveň ušetriť aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Hľadáte podobné obchody? Nájdete ich v kategórii Domácnosť a záhrada.

Doprava a platba

Objednaný indický nábytok sa do vašej domácnosti môže dostať prostredníctvom osobného odberu na adrese Stará Vajnorská 15/a alebo prepravnou spoločnosťou Toptrans. Za objednávku môžete zaplatiť na predajni pri osobnom odbere v hotovosti alebo kartou, pri preberaní zásielky (na dobierku) alebo bankovým prevodom.

Pobočky

Showroom internetového obchodu Indický nábytok nájdete v Bratislave na adrese Stará Vajnorská 15/a. Predajňa je otvorená každý pracovný deň, v čase od 10:00 do 18:00.

Zákaznícka linka

Na zákazníckej linke sú k dispozícii zamestnanci, ktorí vám radi pomôžu s výberom, kúpou aj reklamáciou. Obráťte sa na nich prostredníctvom telefónneho čísla +421 948 878 844 alebo +421 221 293 914 (Po - Pia: od 10:00 do 18:00), alebo napíšte na e-mailovú adresu info@indickynabytok.sk.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Radi by ste zakúpený tovar reklamovali alebo chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy? Postupujte podľa tohto podrobného návodu.

Indický nábytok jedálenský stôl

Sociálne siete

Internetový obchod Indický nábytok môžete sledovať na sociálnej sieti Facebook.

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl?

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Rumunsku prostredníctvom Tipli.ro?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Indický nábytok

Internetový obchod Indický nábytok má v ponuke široké spektrum nábytku, ktorý zaručene skrášli vašu domácnosť. Nábytok do spálne, obývačky, kuchyne, predsiene, či kancelárie. Nezáleží na tom, čo presne hľadáte. Zo širokej ponuky si zaručene vyberiete.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 4 % späť z ceny nákupu v obchode Indický nábytok?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.