Nábytkománia

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Nábytkománia zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3 % na všetko v obchode Nábytkománia

Platí do 20.09.2021

 
   

Mimoriadne pohodlné sedacie súpravy, kreslá, postele, elegantné skrine a komody, praktické ...

O obchode Nábytkománia

Internetový obchod Nábytkománia.sk sa zameriava na predaj nábytku rôznych typov a štýlov. V ponuke môžete nájsť komody, obývacie steny, stôl pod televízor, taburetky, sedacie súpravy, kreslá a veľa iného. V ponuke nájdete aj nábytok do kúpeľne, kuchyne a predsiene. Za povšimnutie stojí aj kategória "detské a študentské", kde nájdete všetko, čo potrebuje vaše novorodeniatko aj dospievajúci študent. Prezrite si ponuku e-shopu Nábytkománia.sk a vďaka cashbacku od Tipli.sk výrazne ušetríte! Svoj nákup nebudete ľutovať.

Nábytkománia nábytok

Doprava a platba

V súčasnosti máte v internetovom obchode Nabytkomania.sk na výber z týchto možností dopravy a platby:

Možnosti dopravy:

 • kuriérska spoločnosť

Možnosti platby:

 • na dobierku
 • bankovým prevodom
 • platobnou kartou on-line

Na vybrané kusy nábytku získate dopravu úplne zadarmo!

Zákaznícka linka

Na zákazníckej linke sú k dispozícii zamestnanci, ktorí vám radi pomôžu s výberom aj kúpou. Obráťte sa na nich prostredníctvom telefónneho čísla +420 607 400 005 alebo napíšte na e-mailovú adresu info@nabytkomania.sk.

Reklamácia a odsúpenie od kúpnej zmluvy

Ak potrebujete zakúpený tovar reklamovať alebo chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy, kontaktujte zákaznícku infolinku a na ďalšom postupe sa dohodnete s operátorom.

Sociálne siete

Novinky v e-shope Nabytkomania.sk, inšpiráciu na pohodlné sedacie súpravy, ale aj akčné ponuky môžete sledovať na sociálnej sieti Facebook.

Nábytkománia nábytok

Cashback

Pokiaľ by ste chceli svojím nákupom ušetriť, neváhajte a nakúpte v obchode Nabytkomania na Tipli.sk. Vďaka cashbacku si zaobstaráte kvalitné sedacie súpravy a ešte aj ušetríte.

Ak hľadáte podobné obchody, neprehliadnite SCONTO nábytok.

Ďalšie podobné obchody nájdete v kategórii Domácnosť a záhrada.

Nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz. To isté pre vás platí aj v prípade nakupovania v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl a nakupovania v Rumunsku prostredníctvom Tipli.ro.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Nábytkománia

Mimoriadne pohodlné sedacie súpravy, kreslá, postele, elegantné skrine a komody, praktické úložné priestory a prekrásne dekorácie. Toto a ešte oveľa viac nájdete na webovej stránke Nábytkománia.sk, ktorá vám prináša tie najlepšie kúsky nábytku, ktoré z akéhokoľvek priestoru vytvoria miesto pohody a relaxu. S cashbackom od Tipli.sk máte možnosť výrazne ušetriť!

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode Nábytkománia?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.