Kancelárské stoličky

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Kancelárské stoličky zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 2,5 % v obchode Kancelárské stoličky

Platí do 24.10.2021

 
   

Internetový obchod Kancelárske stoličky sa ako názov vypovedá venuje predaju kancelárskych stoličiek. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte...

O obchode Kancelárské stoličky

Internetový obchod Kancelárske stoličky sa ako názov vypovedá venuje predaju kancelárskych stoličiek. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte kancelárske stoličky zľavový kód a šetrite. K dispozícii je aj kancelárske stoličky doprava zdarma.

Kancelárske stoličky

V Kancelárske stoličky nájdete široký výber stoličiek najrôznejších designov, ktoré iste uspokoja aj ten najvyberanejší vkus. Zariaďte si každú miestnosť spolu s eshopom Kancelárske stoličky, ktoré zútulnia váš domov. Neviete sa rozhodnúť, čo presne potrebujete? Prelistujte si celú ponuku internetového obchodu a objednajte online.

Tovar si takisto môžete zadarmo vyzdvihnúť osobne v kamennej predajni. Využiť môžete aj kuriérsku službu, ktorá vám tovar doručí zväčša do 5 pracovných dní.

Obrázok

Kancelárske stoličky kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a poradenstvo je pre Kancelárske stoličky zákaznícky servis tá najväčšia priorita. Možný je telefonický kontakt  alebo môžete využiť emailovú komunikáciu. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 9 do 16 hodín. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Napríklad Kancelárske stoličky facebook, kde nájdete všetky novinky a zaujímavé tipy. K dispozícii sú vám aj Tipli tipy. Napríklad na ten najlepší záhradný nábytok.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku sconto.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku blackredwhite.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Kancelárské stoličky

Internetový obchod Kancelárske stoličky sa ako názov vypovedá venuje predaju kancelárskych stoličiek. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte Kancelárskestoličky zľavový kód a šetrite. K dispozícii je aj Kancelarskestolicky doprava zdarma. 

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  2,5 %
Ostatní 0,5 %
DXRACER, MERCURY, MOSH 2,5 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Kancelárské stoličky?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.