KetoDiet

V súčasnej dobe sa stretávame s oneskorením pripísania odmien z obchodu Ketodiet.sk. O odmeny sa báť nemusíte, všetky budú pripísané dodatočne. Na náprave intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Zľavový kód KetoDiet

Peniaze späť až 10 % v obchode KetoDiet

Platí do 31.05.2024

 
 

KetoDiet je česká značka, ktorá pomáha ľuďom schudnúť pomocou ketónovej diéty. V ich internetovom obchode nájdete diétne plány...

Akcie a zľavy až 50 % na KetoDiet

+ 10 % naspäť z nákupu

Chudnite s chuťou, bez pocitu hladu a navyše ušetríte. Pokiaľ hľadáte zľavu na KetoDiet proteínové jedlá, proteínové nápoje a ďalšie produkty,… viac

KetoDiet

KetoDiet je rýdzo česká značka, ktorá pomohla zdravo schudnúť už desiatkam žien a mužov. Ponúka široký sortiment proteínových produktov vhodných na chudnutie pomocou ketónovej diéty. Nájdete tu proteínové nápoje, pečivo, kaše, hotové jedlá aj výživové doplnky. Na webovej stránke obchodu máte neustále k dispozícii podporu odborníkov, aby vám pomohli pri dodržiavaní dietných plánov. KetoDiet vznikla už v roku 2011 a vďaka nej chudnú zákazníci nielen na Slovensku, ale aj v Česku. 

Obrázok

Ako ušetriť s KetoDiet

KetoDiet ponúka svojim zákazníkom viacero možností, ako počas roka ušetriť. Na svojej webovej stránke pravidelne uverejňujú zľavy a akcie na vybrané produkty aj zľavové kódy. Všetky aktuálne akcie nájdete v sekcii Akcie a zľavy. Verní zákazníci sa môžu pridať k vernostnému programu, ktorý vám umožní ušetriť ešte viac. Ak objednáte tovar v sume nad 55 €, získate navyše aj dopravu zadarmo.

Ako získať zľavový kód na KetoDiet

Zľavové kódy sú jedným z najlepších spôsobov, ako na KetoDiet ušetriť. Môžete vďaka nim nakúpiť proteínové nápoje a potraviny za lepšie ceny. Získať ich je úplne jednoduché. Stačí sledovať webové stránky KetoDiet alebo sociálne siete obchodu, kde ich pravidelne uverejňujú. Aktuálne zľavové kódy nájdete aj na Tipli. Ak chcete byť medzi prvými, kto sa o nových zľavových kupónoch dozvie, prihláste sa do newslettera a budete ich dostávať na vašu e-mailovú adresu. Použitie je veľmi jednoduché. Vložte kód do požadovanej kolónky v košíku a vaša zľava bude odrátaná z finálnej sumy. 

KetoDiet zľavové kódy a akcie

V e-shope KetoDiet.sk prebiehajú zľavy počas celého roka. Môžete využiť napríklad zľavy a akcie, počas ktorých získate zľavnené diétne plány, rôzne produkty zo sortimentu, či dokonca získate aj dopravu zadarmo. Všetky aktuálne akcie nájdete v sekcii Akcie a zľavy.

Ako väčšina obchodov, aj KetoDiet sa pravidelne zapája do zákazníkmi obľúbenej akcie Black Friday. V tomto období sú na e-shope najväčšie zľavy a naozaj sa oplatí nakúpiť si za výhodnejšie ceny produkty, ktoré vás zaujali.

Sortiment KetoDiet.sk 

Program KetoDiet je v princípe jednoduchý a sami zistíte, že správne stravovanie nie je žiadna veda. Pri tejto diéte prijímate stravu s optimálnym podielom bielkovín. Tým zhodíte nadbytočné tuky len tam, kde to potrebujete, a tak si zachováte svalovú hmotu. Princíp stojí na vyváženej strave, aktívnom pohybe a individuálnej podpore počas chudnutia. Diétne plány pozostávajú z troch krokov rýchle chudnutie, stabilizácia hmotnosti a návrat k racionálnemu stravovaniu. V ponuke obchodu KetoDiet nájdete:

 • pečivo,
 • dezerty,
 • snacky,
 • raňajky,
 • nápoje,
 • hlavné jedlá.

Vyberte si napríklad proteínové chleby, tortily, dezerty, kaše aj cestoviny alebo palacinky. Ak nemáte čas variť, v ponuke sú hotové jedlá ako polievky alebo morčacie s kapustou a iné. Na KetoDiet nájdete okrem potravín aj diétne plány, praktický magazín plný informácii o zdravom chudnutí a zaujímavé recepty.

Obrázok

Ak ste sa rozhodli pre keto diétu, na webovej stránke obchodu si môžete vybrať z troch diétnych plánov a to Basic, Medium a Intense. Na každý z nich sú zostavené diétne balíčky, s ktorými chudnete takmer úplne bez námahy, pretože nemusíte vymýšľať, čo budete jesť. Basic plán je vhodný pre nízku nadváhu a balíček je zostavený na 2 týždne. Medium je určený pre strednú nadváhu s balíčkom na 3 týždne. Intense plán pomáha ľuďom s vysokou nadváhou a balíčky má zostavené na 4 týždne.

KetoDiet predajné miesta

Ak ste netrpezlivý a chceli by ste si vyzdvihnúť svoje produkty na ketónovú diétu čo najskôr, môžete navštíviť niektoré z predajných miest. Sortiment je rovnaký ako na e-shope, avšak množstvo tovaru je obmedzené, preto sa radšej vopred informujte o jeho dostupnosti. Predajné miesta na Slovensku nájdete napríklad v Nitre, Bratislave, Žiline alebo Prešove.

PobočkaAdresaOtváracie hodinyKontakt
KetoPoint - Beauty Point s.r.o.Francúzskych partizánov 5666,
036 08, Martin
Po – Pia: 10:00 – 18:00 hodTel. číslo: 0915 639 969

E-mail: revayova@beautypoint-martin.sk

KetoPoint Žilina - Charlie centrumJ. M. Geromettu 8772, 010 01, ŽilinaPo – So: 9:00 – 19:00 hod

Tel. číslo: 0911 111 641

E-mail: petra.revayova@gmail.com

Štúdio NelaObchodná 58, 811 06, BratislavaPo – Pia: podľa objednávok

So - Ne: zatvorené

Tel. číslo: 0902 753 385

E-mail: marta.skreptacova@gmail.com

Mgr. Euridika StančíkováLúčná 3, 949 01, Nitra            -

Tel. číslo: 0905 817 708

E-mail: euridika.stancikova@gmail.com

Salón MärryEötvösa 45, 945 05, KomárnoPo - Ne: 8:00 - 20:00

Tel. číslo: 0948 583 131

E-mail: kovmar@post.sk

Lekáreň KLEBIOKováčska 13B,
08001, Prešov
Po - Pia: 8:00 - 15:30

So - Ne: zatvorené

Tel. číslo: 0903 449 777

E-mail: lekarenklebio@gmail.com

NK SLIMHviezdoslavova 48, 058 01, Poprad             -

Tel. číslo: 0917 631 682

E-mail: nikola.krotakova@zoznam.sk

Prečo nakupovať na KetoDiet.sk

Na KetoDiet sa naozaj oplatí nakupovať. Značka má dlhoročné skúsenosti a už mnohým pomohla s ich cestou za ideálnou postavou. O jej kvalite svedčia aj pozitívne recenzie KetoDiet od zákazníkov. Na KetoDiet.sk aj Heureke nájdete recenzie od známych aj neznámych ľudí. Prečítajte si skutočné príbehy tých, ktorým táto diéta zmenila život. O KetoDiet ste sa mohli dočítať aj v známych magazínoch ako Evita, Eva alebo Nový čas pre ženy.

KetoDiet neponúka len kvalitný sortiment, ale aj výživového poradcu, ktorý vám s celým procesom pomôže. Počas celého programu je vám k dispozícii online a okrem poradenstva poskytuje podporu a motiváciu. Získate tie správne návyky na chudnutie a poznatky, ktoré potraviny sú na to najlepšie. Pokiaľ sa aj vy rozhodnete pre diétu, netreba zabúdať ani pohyb. Vďaka KetoDiet a výživovému poradcovi zistíte, ktoré cvičenie by ste si mali osvojiť, aby ste boli ešte viac fit.

Pre tých z vás, ktorí neviete, ako ste na tom s hmotnosťou, je na webe dostupná aj BMI kalkulačka. Body Mass Index teda Index telesnej hmotností vám ukáže či je na váš vek, pohlavie a výšku vaša hmotnosť ideálna alebo by ste mali schudnúť. Na základe týchto údajov vám ľahšie odporučia vhodný diétny plán.

Ak si neviete vybrať ten správny diétny plán, môžete sa vopred telefonicky alebo emailom informovať a nechať si poradiť, aký sa vám hodí najviac. Svoj diétny program si môžete vyzdvihnúť na niektorom z predajných miest, ktoré sa nachádzajú po celom Slovensku. Na webe obchodu vám vždy niekto ochotne poradí s vašou objednávkou. Môžete ich kontaktovať telefonicky na čísle +421 911 834 708, e-mailom na adrese poradna@ketodiet.sk alebo v online chate.

Každý, kto začína s chudnutím určite ocení, že na stránke KetoDiet je okrem potravín aj množstvo užitočných článkov v sekcii Magazín. Nájdete tu veľa praktických tipov, informácií o produktoch a zdravom životnom štýle, ale aj skutočné príbehy klientov, ktorí už svojou premenou prešli. Nechýbajú tu ani naozaj chutné recepty, ktorými sa môžete pri varení inšpirovať. Všetky jedlá su veľmi detailne popísané aj so všetkými výživovými hodnotami a použitými produktami.

KetoDiet má pre svojich zákazníkov pripravený aj vernostný klub Moja KetoDiet, ktorý ponúka množstvo výhod. Stať sa členom je úplne jednoduché. Stačí sa zadarmo zaregistrovať na webovej stránke KetoDiet.sk a automaticky ste súčasťou klubu a môžete si užívať jeho výhody. Jednou z nich sú zaujímavé zľavy na nákupy. Za každý nákup totiž zbierate gombíky, ktoré sa následne dajú premeniť na zľavu. Čím vyššia je suma vášho nákupu, tým viac ich získate. Prvých 50 gombíkov dostanete hneď pri registrácii. Každý člen má navyše prístup k tajným akciám a zľavám, ktoré neuvidí nikto iný. O nových produktoch aj blížiacich sa akciách budete vedieť vždy skôr ako bežný zákazník. Spolu s členstvom v klube dostanete aj prístup k facebookovej skupine Moja KetoDiet, kde si aj s ostatnými môžete zdieľať zdravé recepty, tipy na chudnutie aj svoje dosiahnuté úspechy. Môžete aj pokladať otázky odborníkom, ktorí vám vždy radi poradia.

KetoDiet reklamácia

Ak ste natrafili na nejaký problém s tovarom, ktorý ste si objednali, môžete ho reklamovať. Záručná lehota trvá do uvedeného dátumu trvanlivosti. Pri ostatnom tovare je záručná doba 2 roky. Reklamácia je naozaj jednoduchá. Tovar stačí len starostlivo zabaliť a odoslať ho na adresu Ovocný trh 1096/8, 110 00 Praha 1, Česká republika. K tovaru nezabudnite priložiť doklad o kúpe, popis závady a vyplnený Reklamačný list, ktorý nájdete priamo na webovej stránke KetoDiet.sk. Reklamácie budú vybavené do 30 dní od ich uplatnenia.

KetoDiet zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Ceny vzhůru nohama - slevy 20 %

21.05.2024

Ceny hore nohami - zľavy 20 %

26.05.2024

Zľavový kód -25 % takmer na všetko

19.05.2024

Ketodiet zľavový kupón: -15 % na proteínové tyčinky

29.04.2024

Zľavový kupón -20 %

21.04.2024

Zľavový kupón extra -25 % na diétne balíčky

14.04.2024

Akcia night shopping - zľava 24 % na všetko

31.03.2024

Zľavový kód -20 % na všetko nezľavnené

28.03.2024

Zľavový kód - 20% zľava na všetko na Ketodiet.sk

10.03.2024

Zľavový kód -20 % na bestsellery

17.03.2024

Ako uplatniť zľavové kupóny na KetoDiet

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode KetoDiet. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Vyberte si najlepší Ketodiet zľavový kód, ktorý by ste chceli uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný priamo do obchodu. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Pridať do košíka“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Uplatniť zľavový kód/voucher“ skopírujte váš zľavový kód a kliknite na „Použiť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Ak sa vám nedarí uplatniť KetoDiet zľavový kód, môže to byť spôsobené vypršanou platnosťou kupónu alebo jeho podmienkami. Niektoré sa totiž vzťahujú len na určité značky alebo kategórie produktov. Nezabudnite si preto vždy prečítať podmienky.


Recenzie KetoDiet

Jana B.

14.02.2024 5.0

vsetko super, rychle dorucenie, odporucam obchod, vyrobky su chutovo vyborne

Mariana

15.06.2023 5.0

Vždy som spokojná.

Katarina K.

14.06.2023 5.0

Som veľmi spokojná

Obchody, kde vás tiež odmeníme

V súčasnej dobe sa stretávame s oneskorením pripísania odmien z obchodu Ketodiet.sk. O odmeny sa báť nemusíte, všetky budú pripísané dodatočne. Na náprave intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O KetoDiet

KetoDiet je česká značka, ktorá pomáha ľuďom schudnúť pomocou ketónovej diéty. V ich internetovom obchode nájdete diétne plány určené na redukciu nízkej, strednej aj vysokej hmotnosti. V širokom sortimente kvalitných potravín si môžete nakúpiť proteínové pečivo, dezerty, snacky, nápoje, kaše alebo hotové jedlá. V ponuke sú aj výhodné balíčky a výživové doplnky. Obchod KetoDiet nemá samostatné kamenné predajňe, ale môžete navštíviť niektoré z predajných miest v Bratislave, Nitre, Prešove a ďalších.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  10 %
Nový zákazník 10 %
Nový zákazník - zľavnené produkty 7 %
Existujúci zákazník 5 %
Existujúci zákazník - zľavnené produkty 3,5 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

KetoDiet v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  10 % späť z ceny nákupu v obchode KetoDiet?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa