Chiashake

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Zľavový kód Chiashake

Peniaze späť 10 % v obchode Chiashake

Platí do 23.06.2024

 
 

Internetový obchod Chiashake poskytuje kvalitné produkty najmä s obsahom Chia semienok. Spravte svoj život lepším vďaka tejto superpotravine....

O obchode Chiashake

Internetový portál Chiashake.sk ponúka produkty vhodné najmä na diétu. Vyberte si zo širokej ponuky profesionálne zostavených balíčkov, ktoré vám pomôžu trvalo schudnúť bez nežiadaného jojo efektu. Skvelé ceny a odporúčania odborníkov. Využite aj Chiashake zľavový kupón. A čo tak Chiashake doprava zdarma? Sledujte Tipli a dozviete sa všetko potrebné informácie ako ušetriť.

chiashake produkty

ChiaShake

Milujete fitness a posilňovňa je vaším druhým domovom? Ak áno, tak eshop Chiashake určite poznáte. Už dlhé roky ponúka široké spektrum produktov za bezkonkurenčné ceny a s rýchlym dodaním. Pravidelne pridávané články, vás naučia veľa nového a sú určené ako pre začiatočníkov tak aj pre pokročilých. Ak ste sa vrhli na novoročné chudnutie, nájdete tu presne to, čo potrebujete. Zvyšok už bude iba na vašej tvrdej drine v posilňovni. Neviete si vybrať? Prehľadné zoradenie je jednou z najväčších výhod na Chiashake. Chcete sa zlepšiť v športe? Je váš cieľ nárast sily, vytrvalosti alebo zlepšenie tréningu? Chcete väčšie svaly alebo iba schudnúť? Toto a ešte omnoho viac môžete dokázať vďaka doplnkom Chiashake.

Chiashake kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a špičkové poradenstvo je pre Chiashake veľmi dôležité. Nemalé finančné prostriedky preto dávajú do zákazníckeho centra. Chiashake zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky  alebo mailom na objednavky@chiashake.sk. Zákaznícky servis vám je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 16:30. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Napríklad ChiaShake facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad na fitness hodinky, ktoré vám pomôžu naplánovať tréning alebo športové oblečenie.

Chiashake zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava Chiashake.sk 20 % na všetky produkty

02.12.2022

Recenzie Chiashake

Lenka Č.

20.09.2023 5.0

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Chiashake

Internetový obchod Chiashake poskytuje kvalitné produkty najmä s obsahom Chia semienok. Spravte svoj život lepším vďaka tejto superpotravine. Okrem cashbacku môžete použiť aj Chiashake zľavový kód.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 10 % späť z ceny nákupu v obchode Chiashake?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa