Obchody, kde vás odmeníme

KFC zľavové kupóny a zľavy

O obchode KFC

Kentucky Fried Chicken

Značka KFC je známa po celom svete. Denne pripravované skvelé kuracie mäso presne podľa odskúšaného receptu Colonela Harlanda Sandersa. Navyše aj mimoriadne chutné sendviče, šaláty a skvelé hranolky. Čerstvosť surovín je samozrejmá. Podobne aj absolútna prístnosť v hygiene. Kvalitné suroviny, často od domácich pestovateľov a chovateľov ponúkajú jedinečnú chuť. Ochutnajte KFC a určite nebudete ľutovať. KFC Finger Lickin‘ Good.

kfc šalát

KFC kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre KFC mimoriadne dôležitá. KFC zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky na +421 2/6820 3116, alebo mailom na kontakty@kfc.co.at.KFC reštaurácie sa nachádzajú v Bratislave, Trnave a Banskej Bystrici. Či už navštívite KFC Bory, KFC Trnava alebo KFC Aupark, tak určite nebudete ľutovať. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Za zmienku stojí KFC facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a noviniek. Sledujte aj Tipli tipy. Napríklad na jednoduché recepty z kuracieho mäsa.

kfc kýblik

KFC recenzie

Hodnotenia zákazníkov sú vždy najlepšou odozvou pre samotný obchod. Navyše určtie veľmi dobre poslúžia aj ďalším zákazníkom, ktorí sa rozhodujú pre nákup. Príkladom spokojného zákazníka je aj pán Róbert, ktorý napísal:„Jedlo bolo slušné a všetko, čo som si objednal, prišlo správne. Zamestnanci boli typickí pracovníci rýchleho občerstvenia. Zvládli všetko a boli priateľskí. Prevádzky sú otvorené dlho a a obsluha je pomerne rýchla. Ideálne miesto, keď máte chuť na kura. Odporúčam.“

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku sushitime.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku pyszne.pl.

O KFC

Značka KFC je známa po celom svete. Denne pripravované skvelé kuracie mäso presne podľa odskúšaného receptu Colonela Harlanda Sandersa. Navyše aj mimoriadne chutné sendviče, šaláty a skvelé hranolky.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod KFC.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.