Zľavový kód KFC

O obchode KFC

Kentucky Fried Chicken

Značka KFC je známa po celom svete. Denne pripravované skvelé kuracie mäso presne podľa odskúšaného receptu Colonela Harlanda Sandersa. Navyše aj mimoriadne chutné sendviče, šaláty a skvelé hranolky. Čerstvosť surovín je samozrejmá. Podobne aj absolútna prísnosť v hygiene. Kvalitné suroviny, často od domácich pestovateľov a chovateľov ponúkajú jedinečnú chuť. Ochutnajte KFC a určite nebudete ľutovať. Samozrejmosťou sú služby na úrovni. KFC Finger Lickin‘ Good. Obľúbené KFC môžete objednávať aj priamo z domu s Bistro.sk. Využite aj Bistro kupón a objednajte si obľúbené jedlo domov.

kfc šalát

Nachádzate sa v Maďarsku, ale dali by ste si KFC? Návštívte stránku Tiplino.hu a využite KFC Magyaország kupóny.


KFC kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre KFC mimoriadne dôležitá. KFC zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky na +421 2/6820 3116, alebo mailom na kontakty@kfc.co.at.KFC reštaurácie sa nachádzajú v Bratislave, Trnave a Banskej Bystrici. Či už navštívite KFC Bory, KFC Trnava alebo KFC Aupark, tak určite nebudete ľutovať. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Za zmienku stojí KFC facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a noviniek. Sledujte aj Tipli tipy. Napríklad na jednoduché recepty z kuracieho mäsa.

kfc kýblik

KFC recenzie

Hodnotenia zákazníkov sú vždy najlepšou odozvou pre samotný obchod. Navyše určite veľmi dobre poslúžia aj ďalším zákazníkom, ktorí sa rozhodujú pre nákup. Príkladom spokojného zákazníka je aj pán Róbert, ktorý navštívil prevádzku kfc Trnava a napísal: „Jedlo bolo slušné a všetko, čo som si objednal, prišlo správne. Zamestnanci boli typickí pracovníci rýchleho občerstvenia. Zvládli všetko a boli priateľskí. Prevádzky sú otvorené dlho a a obsluha je pomerne rýchla. Ideálne miesto, keď máte chuť na kura. Odporúčam.“

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku sushitime.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku pyszne.pl.

Obchody, kde vás odmeníme

O KFC

Značka KFC je známa po celom svete. Denne pripravované skvelé kuracie mäso presne podľa odskúšaného receptu Colonela Harlanda Sandersa. Navyše aj mimoriadne chutné sendviče, šaláty a skvelé hranolky.

KFC v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod KFC.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa