LaNotte

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

LaNotte zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 6 % v obchode LaNotte

Platí do 16.10.2021

 
   

Internetový obchod LaNotte prináša jedinečné produkty pre jedinečné ženy. Vyberte si zo širokej ponuky a využite LaNotte zľavový kód. K...

O obchode LaNotte

Internetový obchod LaNotte prináša jedinečné produkty pre jedinečné ženy. Vyberte si zo širokej ponuky a využite LaNotte zľavový kód. K dispozícii je aj cashback, čiže peniaze naspäť z každej objednávky.

LaNotte

Pri výbere spodnej bielizne by ste si mali dať naozaj záležať. Práve preto tu je LaNotte s prémiovým spodným prádlom. Pre dámy sú k dispozícii nohavičky, cheeky, či body. Pre pánov klasické boxerky s moderným dizajnom. No a pre najmenších, ktorí pomaly vychádzajú z plienky tu nájdete krásne detské body s dlhým rukávom. Nádherné vzory, či už v modernom alebo retro prevedení sú samozrejmosťou. Kvalitné materiály, na ktorých sa určite nešetrilo a príjemný komfort pri nosení sú ďalším bonusom spodného prádla LaNotte. Neváhajte preto a siahnite po kvalite, ktorú značka LaNotte ponúka za bezkonkurenčnú cenu!

Obrázok

LaNotte darčeky

Zháňate darček, či už na Vianoce, narodeniny, meniny alebo na nejakú špeciálnu príležitosť. Práve pre vás tu je LaNotte. Zaujímavé spodné prádlo môže patriť medzi najvtipnejšie darčeky. Je jedno či zháňate vianočné darčeky pre priateľa, či vianočné darčeky pre ženu. Spodné prádlo s motívom Santa Clausa, melónov a veľkého výberu zaujímavých vzorov od výmyslu sveta. Najlepšie darčeky nájdete zaručene na LaNotte!

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku Astratex.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku Bonprix.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O LaNotte

Internetový obchod LaNotte prináša jedinečné produkty pre jedinečné ženy. Vyberte si zo širokej ponuky a využite LaNotte zľavový kód. K dispozícii je aj cashback, čiže peniaze naspäť z každej objednávky.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 6 % späť z ceny nákupu v obchode LaNotte?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.