Obchody / Martinus.sk O Martinus.sk -

Martinus zľavový kód

Pre obchod Martinus.sk práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Pozrite si ďalšie zľavové kupóny a zľavy z obchodov AliExpress alebo Myprotein.sk.

Zľavový kód AliExpress 5 $ na nákup

Platí do 30.09.2022

+ 10 % naspäť z nákupu

Zľavový kód AliExpress 5 $ platí pri nákupe nad 20 $ pre nového zákazníka.

O obchode Martinus

Ak si neviete predstaviť pohodový večer bez knihy a desí vás predstava, že nebudete mať čo čítať, mali by ste sa zásobiť dopredu. V e-shope Martinus.sk si určite vyberiete. V Martinuse majú s predajom kníh 30-ročnú skúsenosť, takže od nich môžete očakávať absolútnu profesionalitu a dôveru. Hľadáte darček pre niekoho blízkeho a nie ste si istí, či ho poteší práve kniha? Martinus ponúka bohatý výber neknižného sortimentu ako napríklad spoločenské hry či darčekové predmety, ktoré potešia naozaj každého a nestratia sa v žiadnej domácnosti. Navyše často je k dispozícii aj Martinus zľavový kód, a tak môžete pri svojom nákupe výrazne ušetriť.

Využite zľavové kupóny a zľavy Martinus

Práve zľavové kupóny a zľavy Martinus sú jedinečnou možnosťou ako ušetriť pri takmer každom nákupe. Vybrať si môžete zo širokej ponuky produktov, ktoré internetový, ale aj kamenný obchod Martinus ponúka. Nezáleží na tom, či hľadáte knihu pre seba, či pre známeho. Na Martinus sk si vyberie skutočne každý.

Navyše Martinus pravidelne usporadúva rôzne akcie, počas ktorých máte možnosť nakúpiť vybrané knižné tituly so zľavou až do výšky 90 %. A to stále nie je všetko. Pre študentov je k dispozícii aj zľava na ISIC, ktorá stiahne cenu vybraného knižného titulu ešte nižšie. A to sa oplatí!

Zľavy a kupóny Martinus

Hoci Martinus zľavy trvajú celý rok, tie najlepšie kúsky za tip top ceny dokážete uloviť práve počas Black Friday. Čierny piatok je nákupným sviatkom roka pre väčšinu obchodov a samozrejme aj pre ich verných zákazníkov. Obrovské zľavy, skvelé zľavové kupóny a ešte omnoho viac. Aj taký je Martinus Black Friday.

Brána do sveta kníh Martinus

Ak sa radi prechádzate medzi knihami a chcete si v novom úlovku zalistovať skôr, než si ho kúpite, navštívte jednu z desiatich kamenných predajní na Slovensku. Martinus Bratislava je jednou z najväčších predajní s množstvom besied a rôznych iných podujatí, ale ostatné predajne v ničom nezaostávajú. Najvýchodnejšou predajňou je Martinus Košice, ktorá je priestorovo obmedzená obchodným domom, no čokoľvek z ponuky e-shopu Martinus.sk vám k osobnému odberu pošlú aj na východ. Tu však Martinus predajne ani zďaleka nekončia. Pozrime sa spoločne na knižné kráľovstvá v podobe Martinus predajní po celej Slovenskej republiky.

Obrázok

Západné Slovensko

Kníhkupectvo Martinus smeruje zväčša do väčších miest, kde majú dostatočne veľkú spádovú oblasť svojich zákazníkov. Na západnom Slovensku výrazne dominuje Martinus Bratislava s dnes už legendárnym kníhkupectvom Martinus Obchodná. Okrem neho však v hlavnom meste Slovenskej republiky nájdete aj ďalšie dve kníhkupectvá, a to v Cubicone a v novo vybudovanom nákupnom stredisku spojenom s autobusovou stanicou Nivy. Okrem Bratislavy nájdete predajne Martinus aj v Trnave v nákupnom centre City Arena a dokonca až dva krát v Nitre.

Stredné Slovensko

Kníhkupectvo Martinus samozrejme nechýba ani na strednom Slovensku. Nájdete tu prvú kamennú prevádzku Martinus, ktorá nie je nikde inde ako v Martine. Okrem nej sa môžete spoľahnúť aj na Martinus Banská Bystrica a Martinus Žilina. Počet predajní Martinus je na strednom Slovensku však oveľa širší. Kníhkupectvo Martinus majú blízko aj v Lučenci, v Považskej Bystrici a aj v Liptovskom Mikuláši. Martinus robí naozaj všetko preto, aby bol pre svojich zákazníkov čo možno najbližšie, a tak si mohli vychutnať naplno všetky výhody, ktoré ponúka.

Východné Slovensko

Zabudnúť samozrejme nemôžeme ani východnú časť našej republiky. Východniari môžu navštíviť predajne Martinus Prešov a Martinus Poprad. Nesmieme zabudnúť ani na metropolu východu, Košice. Martinus v Košiciach nájdete až na dvoch miestach, aby ste to do knižného kráľovstva nikdy nemali ďaleko.

E-shop Martinus.sk

Ak radšej nakupujete z pohodlia domova, z e-shopu Martinus.sk si zaručene niečo vyberiete. Či už sa snažíte nájsť knihu podľa autora alebo názvu, v Martinuse sa k nej dostanete niekoľkými kliknutiami. Ak si chcete prezrieť novinky vo vašom obľúbenom žánri, ani tu vás Martinus nesklame prehľadmi podľa žánrov a kategórií. Po prihlásení si môžete knihy priamo na stránke deliť do kategórií podľa toho, či ste ich už čítali, alebo sa ešte len chystáte. Martinus predstavil pred niekoľkými rokmi kreatívnu súťaž, na ktorú sa vášniví čitatelia každoročne tešia. Ide o Martinus knižnú šifru, ktorá je jedinečnou možnosťou vyhrať knihy kníhkupectva Martinus pre seba a svojich blízkych a záujemcov bol naozaj dostatok.

Výhodné nakupovanie kníh aj za hranicami

Kníhkupectvo Martinus nepôsobí iba na území Slovenskej republiky, ale aj za hranicami. Zo širokej ponuky si môžete vybrať aj v Českej republike. Martinus cz ponúka naozaj všetko, po čom túžite. Tu môžete navyše počítať aj s cashbackom vo výške až 3,5 % z hodnoty vašej objednávky. Nachádzate sa v Poľsku? Aj tu si viete vybrať široké spektrum kníh za výhodné ceny. Stačí navštíviť internetový obchod Taniaksiazka.pl a rozhodnete nebudete ľutovať. 

Knihy na dosah s kníhkupectvom Martinus

Ak sa neviete rozhodnúť, akú knihu si skôr kúpiť, kúpte si obe. S Martinus zľavami teraz na nových knihách nepreplatíte. Využite zľavy na novinky alebo vybrané tituly a rozšírte svoju zbierku o klasických autorov alebo novinky zo sveta literatúry. Najmä ak je ponuka široká! Nemusíte však zostať iba pri knihách. Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo všetko ponúka internetový, ale aj kamenný obchod Martinus.

Martinus knihy

Najobľúbenejšou kategóriou sú samozrejme Martinus knihy. Široká ponuka od slovenských, ale aj zahraničných autorov, ktorá vás rozhodne nesklame. Nezáleží na tom, či ste milovníkom detektívok, románov, cestopisov, či naopak zháňate nejakú motivačnú, či odbornú literatúru. Martinus vám ponúka všetko na jednom mieste. Stačí sa iba pozrieť na Martinus knihy a vybrať si práve to, čo hľadáte. Všetky knihy sú prehľadne zoradené do jednotlivých podkategórií, kde sa dokážete skutočne jednoducho orientovať a prípadne aj inšpirovať. Pozrite sa na celú ponuku ešte dnes! Ak si potrebujete knihu prelistovať, určite navštívte jedno z kníhkupectiev Martinus po celom Slovensku, kde vám navyše ochotne poradia usilovní pracovníci.

Obrázok

Martinus e-knihy

Kníhkupectvo Martinus drží krok s dobou a prináša svojim zákazníkom aj e-knihy. Podobne ako pri bežných, papierových knihách, aj pri e-knihách nájdete prehľadné zoradenie na kategórie a podkategórie, vďaka čomu je orientácia skutočne jednoduchá. E-knihy okrem toho, že sú skutočne modernou alternatívou bežných kníh, majú aj nesporné množstvo výhod. Hlavnou z nich je, že ich môžete čítať na vašom zariadení pohodlne, nech ste už kdekoľvek. Ďalšou výhodou je váha jednotlivých e-kníh. Predstavte si letnú dovolenku pri mori s hromadou kníh. Vďaka svojej váhe a veľkosti by to bolo naozaj náročné. Na scénu však prichádzajú e-knihy. V jednom ľahkom zariadení ich môžete mať naozaj hromadu a počas jednej dovolenky tak pohodlne môžete čítať, koľko sa vám len chce. E-knihy sa navyše často prezentujú výrazne nižšou cenou ako papierové knihy. Dôvodom sú nižšie výrobné náklady. Dajte e-knihám šancu aj vy a zaručene nebudete ľutovať.

Martinus audioknihy

Nechce sa vám, alebo naopak nemáte čas čítať, no bažíte po nových informáciách a zaujímavých príbehoch? Sú tu audioknihy. Tie nabrali výraznú popularitu najmä v poslednej dobe. Výhodou audiokníh, okrem ich skladnosti a dostupnosti je najmä čas. Popri počúvaní audioknihy môžete vykonávať rôzne iné činnosti, čo pri čítaní bežných kníh, či e-kníh možné nie je. Stačí si nasadiť slúchadlá do uší a pohodlne môžete počúvať napríklad popri práci za počítačom, či pri upratovaní vašej domácnosti. Skutočne nie je nič jednoduchšie. Audioknihy navyše nahovárajú známe, aj menej známe tváre z prostredia šoubiznisu, ktoré sa ale prezentujú mimoriadne príjemný hlasom už na prvé počutie. Vyskúšajte a určite si audioknihy zamilujete! Ak navyše využijete Martinus zľavový kód, tak môžete ušetriť aj pri nákupe audiokníh. A to sa rozhodne oplatí!

Obrázok

Martinus hry

Spoločenské hry sú obľúbenou zábavou mnoho ľudí už po dlhé roky. Vďaka Martinusu si môžete zadovážiť skutočne širokú ponuku spoločenských hier pre všetky generácie. Výhodou Martinus sk je, že veľké množstvo spoločenských hier je priamo na sklade, a tak na ne nebudete musieť dlho čakať. V ponuke nájdete klasické spoločenské hry, ale aj novodobé výmysly, ktoré zožali úspech po celom svete. Ponuka je naozaj pestrá. Tak ako? Ideme sa hrať?

Martinus filmy

Hoci obdobie, kedy boli DVD a Blu-Ray najpopulárnejšou možnosťou sledovania filmov je už dávno za nami, stále sa nájdu ľudia, ktorí na tento spôsob pozerania nedajú dopustiť. Pridáva sa k nim aj hŕstka zberateľov rôznych zaujímavých kúskov a milovníci filmov, ktorý na DVD, či Blu-Ray disku očakávajú extra materiál, ktorý nevideli priamo v kine. Práve posledná spomenutá možnosť je jedným z hlavných dôvodov, prečo sa mnoho ľudí stále uchyľuje ku kúpe DVD a Blu-Ray. Pridajte sa k nim aj vy a vyberte si zo širokej ponuky, ktorú ponúka Martinus sk. Výhodou sú ceny nižšie, ako kedykoľvek predtým.

Martinus doplnky

Poslednou kategóriou, ktorú na Martinus sk nájdete je kategória doplnkov. Skrýva sa v nej však oveľa viac, ako by sa na prvé počutie mohlo zdať. Martinus vám ponúka čítačký e-kníh, hrnčeky na kávu, puzzle, čaje, zápisníky, kalendáre, ale aj rôzne pochutiny a LP platne. Výber je rovnako ako pri predošlých kategóriách skutočne široký. Stačí si prejsť ponúkané produkty a zaručene nájdete niečo, čo oceníte. Tak hor sa nakupovať!

Martinus kontakty

Potrebujete kontaktovať internetový obchod Martinus alebo niektorú z pobočiek? Pozrite sa na webové stránky Martinus.sk, kde nájdete všetky potrebné informácie. Na kontaktovanie môžete využiť telefónne čísla, či emailové adresy. Do pozornosti dávame aj sociálne siete. Odporúčame sledovať najmä Martinus facebook, ktorý okrem využitia ako spôsob kontaktovania poslúži aj ako zdroj zaujímavých informácií a noviniek z dielne populárneho slovenského kníhkupectva. Navyše tu nájdete aj informácie o nových knižných kúskov, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť.

Martinus.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava 90 % na výpredajové knihy

14.08.2022

Zľava 72 % na anglické knihy

14.08.2022

Zľava 35 % na detské knihy

14.08.2022

Zľava až 40 % na vybrané knižné tituly

31.05.2022

Zľava 50 % na filmy

31.07.2022

Zľavy až 30 % na vybrané tituly

30.06.2019

Novinky so zľavou až 20 %

30.06.2019

Ako uplatniť zľavové kupóny Martinus

Neviete si poradiť s uplatnením zľavového kódu alebo kupónu v obchode Martinus? Vyberte si vašu zľavu a ušetrite.

1. Výber zľavového kupónu Martinus

Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Martinus uplatniť.

2. Zobrazenie zľavového kódu Martinus

Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Martinus.

3. Zadanie zľavového kódu 

Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Pridať do košíka“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Zadajte číslo poukážky“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Overiť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Hľadáte iný zľavový kupón alebo kód? Pozrite sa na zľavové kódy Panta Rhei alebo na zľavové kupóny Gorila.

Obchody, kde vás odmeníme

Martinus poukážka

Pýchou každého čitateľa je polica plná jeho obľúbených kníh. Ak musíte mať stále niečo rozčítané a hlcete jednu knihu za druhou, určite dobre poznáte kníhkupectvo Martinus. E-shop kníhkupectva Martinus má pre vás pripravených viac ako 20 000 titulov slovenských a zahraničných autorov. Okrem širokého výberu kníh ponúka Martinus aj darčekové predmety, stolové hry a drobnosti ktoré potešia nie len čitateľov. Navyše je k dispozícii aj Martinus poukážka, ktorá vám pomôže vytvoriť lepšiu cenu.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Martinus.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa