Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod martinus.sk práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov AliExpress alebo Hej.sk.

Exkluzívne Zľavový kupón 13 $ na AliExpress

Platí do 31.07.2021

+ 10 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 13 $ platí pri nákupe nad 110 $. viac

Zľavový kupón -10€ na hej.sk na Hej.sk

+ 4 % naspäť z nákupu

Zľava 10 € pri nákupu nad 300 €, neplatí pro VIP/ZAM, nelze kombinovat s dalšími akcemi viac

Lovecká kačica, návnada

Platí do 29.07.2021

+ 10 % naspäť z nákupu

Lovecká kačica, návnada, lovecký vták, volajúci 2 * 50 W, 150 dB, reproduktor znie ako prehrávač, 200 vtáčích hlasov, časovač je zapnutý /… viac

O obchode martinus.sk

Knihy Martinus - Oáza pre všetkých čitateľov

Ak si neviete predstaviť pohodový večer bez knihy a desí vás predstava, že nebudete mať čo čítať, mali by ste sa zásobiť dopredu. V e-shope Martinus.sk si určite vyberiete. V Martinuse majú s predajom kníh 30-ročnú skúsenosť, takže od nich môžete očakávať absolútnu profesionalitu a dôveru. Hľadáte darček pre niekoho blízkeho a nie ste si istí, či ho poteší práve kniha? Martinus ponúka bohatý výber neknižného sortimentu ako napríklad spoločenské hry či darčekové predmety.

Brána do sveta kníh Martinus

Ak sa radi prechádzate medzi knihami a chcete si v novom úlovku zalistovať skôr, než si ho kúpite, navštívte jednu z desiatich kamenných predajní na Slovensku. Martinus Bratislava je jednou z najväčších predajní s množstvom besied a rôznych iných podujatí, ale ostatné predajne v ničom nezaostávajú. Najvýchodnejšou predajňou je Martinus Košice, ktorá je priestorovo obmedzená obchodným domom, no čokoľvek z ponuky e-shopu Martinus.sk vám k osobnému odberu pošlú aj na východ.

E-shop Martinus.sk

Ak radšej nakupujete z pohodlia domova, z e-shopu Martinus.sk si zaručene niečo vyberiete. Či už sa snažíte nájsť knihu podľa autora alebo názvu, v Martinuse sa k nej dostanete niekoľkými kliknutiami. Ak si chcete prezrieť novinky vo vašom obľúbenom žánri, ani tu vás Martinus nesklame prehľadmi podľa žánrov a kategórií. Po prihlásení si môžete knihy priamo na stránke deliť do kategórií podľa toho, či ste ich už čítali, alebo sa ešte len chystáte. Martinus predstavil pred niekoľkými rokmi kreatívnu súťaž, na ktorú sa vášniví čitatelia každoročne tešia. Ide o Martinus knižnú šifru, ktorá je jedinečnou možnosťou vyhrať knihy kníhkupectva Martinus pre seba a svojich blízkych.

Knihy na dosah s kníhkupectvom Martinus

Ak sa neviete rozhodnúť, akú knihu si skôr kúpiť, kúpte si obe. S Martinus zľavami teraz na nových knihách nepreplatíte. Využite zľavy na novinky alebo vybrané tituly a rozšírte svoju zbierku o klasických autorov alebo novinky zo sveta literatúry.

O martinus.sk

Pýchou každé čitateľa je polica plná jeho obľúbených kníh. Ak musíte mať stále niečo rozčítané a hlcete jednú knihu za druhou, určite dobre poznáte kníhkupectvo Martinus. E-shop kníhkupectva Martinus má pre vás pripravených viac ako 20 000 titulov slovenských a zahraničných autorov. Okrem širokého výberu kníh ponúka Mrtinus aj darčekové predmety, stolové hry a drobnosti ktoré potešia nie len čitateľov.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod martinus.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.