Maxulen

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Maxulen zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 6,5 € na všetko v obchode Maxulen

Platí do 20.09.2021

 
   

Obchod Maxulen vám ponúka výživový doplnok pre mužov, ktorých trápi klesajúca hodnota mužského

O obchode Maxulen

Internetový obchod Maxulen.sk prevádzkuje spoločnosť Nordic Health s.r.o., ktorá je súčasťou nórskej skupiny NutraQ AS. Táto spoločnosť je jednou z najväčších spoločností predávajúcich výživové doplnky a ďalšie produkty v severských krajinách. V Českej republike pôsobí od roku 2011 a už od prvej chvíle ponúka svojim zákazníkom produkty tej najvyššej kvality. Výrobok Maxulen je určený mužom, ktorým pomôže lepšie čeliť negatívnym dôsledkom klesajúcej hladiny mužského hormónu. O mužskú pohodu sa postarajú vitamíny B6, zinok, horčík a testofen (extrakt zo semien senovky gréckej). Zverte sa do rúk odborníkov na mužské výživové doplnky a siahnite po výrobku Maxulen. Nebudete ľutovať.

Maxulen výživové doplnky

Doprava a platba

Vaša zásielka vám bude doručená Českou poštou a za objednávku zaplatíte prostredníctvom faktúry, ktorú obdržíte po doručení balíčku.

Zákaznícka linka

Na zákazníckej linke sú k dispozícii zamestnanci, ktorí vám radi zodpovedajú vaše otázky a pomôžu s objednávkou. Obráťte sa na nich prostredníctvom telefónneho čísla 02 33 22 11 66 (Po - Pia: od 9:00 do 16:00) alebo napíšte na e-mailovú adresu info@maxulen.sk.

Reklamácia

Ak potrebujete zakúpený tovar reklamovať alebo chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy, kontaktujte zákaznícku infolinku a na ďalšom postupe sa dohodnete s operátorom.

Sociálne siete

Novinky vo výživových doplnok Maxulen, inšpiráciu na zdravšie ja, ale aj akčné ponuky môžete sledovať na FacebookuInstagrame a YouTube.

Maxulen výživové doplnky

Ak hľadáte podobné obchody, neprehliadnite VitaSirup.

Ďalšie podobné obchody nájdete v kategórii Lekárne.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Maxulen

Obchod Maxulen vám ponúka výživový doplnok pre mužov, ktorých trápi klesajúca hodnota mužského hormónu. Zlepšite svoju fyzickú kondíciu, posilnite energiu a mužské libido. S výživovým doplnok Maxulen sa budete cítiť oveľa lepšie. Svoj nákup nebudete ľutovať.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 6,5  späť z ceny nákupu v obchode Maxulen?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.