PRIMULUS

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

PRIMULUS zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 12,5 % v obchode PRIMULUS

Platí do 15.10.2021

 
   

Internetový obchod Primulus ponúka jediný výrobok. Je ním špičkový produkt s rovnomenným názvom, ktorý slúži ako multivitamín pre mužov dnešnej.…

O obchode PRIMULUS

Internetový obchod Primulus ponúka špičkový výrobok s rovnomenným názvom, ktorý slúži ako moderný multivitamín pre dnešného muža v období prechodu. V jednom balení nájdete 60 tabliet, ktoré sú plné vitamínov a minerálov. S týmto produktom už prejavilo spokojnosť viac ako 30 000 mužov, a tak určite neriskujete. Výživový doplnok Primulus posilňuje imunitu, dodáva energiu a pomáha zmierňovať príznaky mužského prechodu. Jeho účinky tak ucítite pri športe, ale aj doma. Odporúčané dávkovanie je podľa výrobcu 2 tablety denne, a tak vám jedno balenie vystačí na jeden celý mesiac. Primulus sa môže pýšiť aj obrovským počtom opakovaných objednávok. Aktuálne údaje uvádzajú číslo 42 %. Vo všeobecnosti, sa tak dá povedať, že takmer každý druhý zákazník sa rozhodol fitness doplnok Primulus užívať dlhodobejšie.

Aké hlavné výhody ponúka Primulus?

 • koniec únavy cez deň
 • žiadne nachladnutie a nádcha
 • rýchlejšie naberanie svalovej hmoty
 • zlepšenie nálady
 • väčšia chuť na posteľové radovánky

Primulus zľavy a tipy

Zdá sa vám cena za doplnok stravy Primulus vysoká? Prezrite si Primulus zľavy a ušetríte ešte viac peňazí. Nakupujte s rozumom. Už samotný prémiový obal produktu naznačuje jeho obrovskú kvalitu. Ak navyše pridáte prírodne ingrediencie v dostatočnom množstve na to, aby sa prejavili, určite nemôžete pohorieť. Nakupujte výhodne. Denná dávka Primulus vás zaručene výjde na menej ako 0,80 €. A to sa už naozaj oplatí.

primulus tabletky

Primulus kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre internetový obchod Primulus mimoriadne dôležitá. Primulus zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom . Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 9 do 17 hodín. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Za zmienku stojí Primulus facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií, noviniek a tipov. 

Nakúpte na Primulus cez Tipli a získajte cashback až 12,5 % z vášho nákupu.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Erectan.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na e-Zebra.pl.

PRIMULUS zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 10 % na multivitamín Primulus

02.08.2021 - Zľavový kupón 10 % možno využiť na multivitamín Primulus.

Zľavový kupón 10 % na multivitamín Primulus na Primulus.sk

31.12.2020 - Prírodný doplnok stravy pro muže pomáhající bojovať s príznakmi mužského prechodu - PRIMULUS

Primulus zľavový kupón 10%

31.12.2019 - Kód treba zadať do poľa pod objednávkou / výberom platby

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Ako uplatniť zľavové kupóny na PRIMULUS

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Primulus. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Neviete ako fungujú zľavové kupóny Primulus? Pozrite sa na postup ako uplatniť Primulus zľavový kupón a začnite ihneď šetriť.

1. Výber zľavového kupónu

Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Primulus.sk uplatniť.

primulus kupón

2. Skopírovanie zľavového kupónu

Kliknite na symbol nožníc (ukazuje naň oranžová šípka na obrázku), čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný priamo do obchodu.

primulus zľavový kupón

3. Zadanie zľavového kódu 

 Do políčka „Chcete nám niečo povedať alebo zadať kód akcie?“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Kúpiť Primulus“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

primulus.sk kupón

Prečo využiť zľavové kupóny na Primulus?

Dôvod je pomerne jednoduchý. Ušetriť. Okrem jedinečných zľavových kupónov tu nájdete aj rôzne zľavy, a tak vždy viete, či sa váš nákup naozaj vyplatí. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu. Ak si nevyberiete žiadny Primulus kupón, tak zbystrite pozornosť na eshop prezdravie.sk alebo Pilulka.sk.

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O PRIMULUS

Internetový obchod Primulus ponúka jediný výrobok. Je ním špičkový produkt s rovnomenným názvom, ktorý slúži ako multivitamín pre mužov dnešnej uponáhľanej generácie. Chcete si zaručiť najlepšiu cenu? Sledujte Primulus zľavy.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 12,5 % späť z ceny nákupu v obchode PRIMULUS?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.