PRIMULUS

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode PRIMULUS

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu PRIMULUS.

Zľavový kód PRIMULUS

Peniaze späť 12,5 % v obchode PRIMULUS

Platí do 27.05.2024

 
 

Internetový obchod Primulus ponúka jediný výrobok. Je ním špičkový produkt s rovnomenným názvom, ktorý slúži ako multivitamín pre mužov dnešnej.…

-10 %

ZĽAVOVÝ KÓD → -10% NA VŠETKO na Primulus.sk

Platí do 27.05.2024

+ 12,5 % naspäť z nákupu

Objavte skvelú ponuku pre výhodný nákupe! Nezmeškajte tento zľavový kód so zľavou -10% na celý nákup. Kód stačí zadať do poľa pod objednávkou /… viac

TST0119

O obchode PRIMULUS

Internetový obchod Primulus ponúka špičkový výrobok s rovnomenným názvom, ktorý slúži ako moderný multivitamín pre dnešného muža v období prechodu. V jednom balení nájdete 60 tabliet, ktoré sú plné vitamínov a minerálov. S týmto produktom už prejavilo spokojnosť viac ako 30 000 mužov, a tak určite neriskujete. Výživový doplnok Primulus posilňuje imunitu, dodáva energiu a pomáha zmierňovať príznaky mužského prechodu. Jeho účinky tak ucítite pri športe, ale aj doma. Odporúčané dávkovanie je podľa výrobcu 2 tablety denne, a tak vám jedno balenie vystačí na jeden celý mesiac. Primulus sa môže pýšiť aj obrovským počtom opakovaných objednávok. Aktuálne údaje uvádzajú číslo 42 %. Vo všeobecnosti, sa tak dá povedať, že takmer každý druhý zákazník sa rozhodol fitness doplnok Primulus užívať dlhodobejšie.

Aké hlavné výhody ponúka Primulus?

 • koniec únavy cez deň
 • žiadne nachladnutie a nádcha
 • rýchlejšie naberanie svalovej hmoty
 • zlepšenie nálady
 • väčšia chuť na posteľové radovánky

Primulus zľavy a tipy

Zdá sa vám cena za doplnok stravy Primulus vysoká? Prezrite si Primulus zľavy a ušetríte ešte viac peňazí. Nakupujte s rozumom. Už samotný prémiový obal produktu naznačuje jeho obrovskú kvalitu. Ak navyše pridáte prírodne ingrediencie v dostatočnom množstve na to, aby sa prejavili, určite nemôžete pohorieť. Nakupujte výhodne. Denná dávka Primulus vás zaručene výjde na menej ako 0,80 €. A to sa už naozaj oplatí.

primulus tabletky

Primulus kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre internetový obchod Primulus mimoriadne dôležitá. Primulus zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom . Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 9 do 17 hodín. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Za zmienku stojí Primulus facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií, noviniek a tipov. 

Nakúpte na Primulus cez Tipli a získajte cashback až 12,5 % z vášho nákupu.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Erectan.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na e-Zebra.pl.

PRIMULUS zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 10 % na multivitamín Primulus

02.08.2021

Zľavový kupón 10 % na multivitamín Primulus na Primulus.sk

31.12.2020

Ako uplatniť zľavové kupóny na PRIMULUS

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Primulus. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Neviete ako fungujú zľavové kupóny Primulus? Pozrite sa na postup ako uplatniť Primulus zľavový kupón a začnite ihneď šetriť.

1. Výber zľavového kupónu

Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Primulus.sk uplatniť.

primulus kupón

2. Skopírovanie zľavového kupónu

Kliknite na symbol nožníc (ukazuje naň oranžová šípka na obrázku), čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný priamo do obchodu.

primulus zľavový kupón

3. Zadanie zľavového kódu 

 Do políčka „Chcete nám niečo povedať alebo zadať kód akcie?“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Kúpiť Primulus“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

primulus.sk kupón

Prečo využiť zľavové kupóny na Primulus?

Dôvod je pomerne jednoduchý. Ušetriť. Okrem jedinečných zľavových kupónov tu nájdete aj rôzne zľavy, a tak vždy viete, či sa váš nákup naozaj vyplatí. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O PRIMULUS

Internetový obchod Primulus ponúka jediný výrobok. Je ním špičkový produkt s rovnomenným názvom, ktorý slúži ako multivitamín pre mužov dnešnej uponáhľanej generácie. Chcete si zaručiť najlepšiu cenu? Sledujte Primulus zľavy.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

PRIMULUS v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 12,5 % späť z ceny nákupu v obchode PRIMULUS?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa