Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Mentislab zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 7,5 % na všetko v obchode Mentislab

Platí do 25.07.2021

 
   

Rýchla doba, stres, málo času. Tieto negatívne vplyvy ovplyvňujú vaše zdravie a duševnú pohodu. Kvalitné podporné...

Týždeň testovania prírodných nootropík Mentislab

+ 7,5 % naspäť z nákupu
   

Týždenné testovanie iba za 99 kč. Přírodní nootropika, která stimulují mozkovou činnost a pozitivně ovlivňují lidskou psychiku. Mimo jiné… viac

O obchode Mentislab

Mentislab posúva limity

Patríte medzi ľudí, ktorí sú zavalení prácou a denne musia zvládať maximálne psychické vypätie? Alebo vás čaká ťažké obdobie v škole plné účenia? Všetko zvládnete ľavou zadnou. Stačí si len trocha pomôcť. Pre zvýšenie mentálneho výkonu a zvýšenie pamäte užívajte produkt Mentislab Max. Môžete si byť istí, že vďaka tomuto produktu vám pôjde práca aj učenie oveľa rýchlejšie a zároveň sa budete cítiť naozaj dobre.

Zázračné nootropiká od Mentislab.cz

Nootropiká sú unikátnou zmesou bylín, ktorá stimuluje mozgovú činnosť a uvoľňuje psychické napätie. Vďaka týmto blahodárnym účinkom sa nootropiká radia medzi doplnky stravy, ktoré pomáhajú zvýšiť koncentráciu a ľahšie zvládať stresové situácie v práci či škole. Zároveň uľahčujú schopnosť odpočívať či spať. Budete oddýchnutí a schopní podávať maximálne výkony.

Unikátne účinky produktov z Mentislab.cz

Byliny, ktoré sa používajú na výrobu podporných doplnkov od Mentislab sú rokmi overené a účinné. Napríklad taká Ashwagandha, účinky ktorej poznajú v Indii tisícky rokov. Uvoľňuej napätie, stres, pocit vyhorenia a údajne blahodárne vplýva aj na mužskú potenciu. Mozgovú činnosť tiež podporujú fosfolipidy, ktoré sa nachádzajú v potravinách ako sója. Zvýšte si hladinu týchto látok pomocou produktov od Mentislab a váš mozog bude fungovať na plné obrátky.

Výhodné nákupy v Mentislab.cz

Chceli by ste nakupovať kvalitné výživové doplnky na podporu mysle a imunity za najlepšie ceny? Využite cashback a ušetrite pri každom nákupe. Prekliknite sa do eshopu Mentislab.cz cez Tipli a dostanete späť na účet 7,5 % z ceny nákupu. A to sa oplatí. Žite zdravo, bez stresu a vyťažte zo seba maximum. S produktami od Mentislab je to hračka.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Mentislab

Rýchla doba, stres, málo času. Tieto negatívne vplyvy ovplyvňujú vaše zdravie a duševnú pohodu. Kvalitné podporné prostriedky z eshopu Mentislab.cz zatočia s každým problémom modernej doby. Pomôžu vám posilniť pamäť, budete sa cítiť zdravšie a vitálnejšie. Produkty Mentislab ocenia pracujúci aj študujúci ľudia, ktorí potrebujú podávať maximálne výkony a zvládať vypäté situácie.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 7,5 % späť z ceny nákupu v obchode Mentislab?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.