NaMaximum

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

NaMaximum zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 1 % v obchode NaMaximum

Platí do 18.10.2021

 
   

Ak ste vášnivým športovcom, určite viete, že vaše stanovené ciele môžete podporiť výživovými doplnkami a...

O obchode NaMaximum

E-shop NaMaximum.sk vznikol z pomerne jednoduchého dôvodu. Tým je dnešná hektická doba, v ktorej sa človek iba ťažko dostáva ku kvalitným doplnkom výživy za prijateľné ceny. Ale práve táto hektická doba zvyšuje záťaž na organizmus a taktiež zvyšuje potrebu vitamínov, minerálov a iných zdraviu prospešných látok. V Na Maximum priamo predávajú svoje vlastné produkty, vďaka čomu si môžu dovoliť zachovať nižšie ceny ako konkurencia. Z celého procesu totiž vylúčili distribútorov, ktorí si bežne dávajú rôzne cenové prirážky. Nájdete tu naozaj všetko, čo potrebujete pre vašu diétu, pre šport, na sústredenie pri šoférovaní auta, rôzne doplnky pre unavené mamičky v domácnosti a ešte omnoho viac. Ak chcete pri nákupe ušetriť, využite Namaximum zľavový kód a stiahnite cenu ešte nižšie.

Čo všetko nájdete na NaMaximum.sk?

Proteíny, gainery a sacharidy, kreatíny, BCAA a aminokyseliny, predtréningovky, posilnenie imunity, stimulanty a energizéry, doplnky na potréningovú regeneráciu, náhradu stravy, spalovače tuku, kĺbovú výživu, a mnoho ďalšieho.

Namaximum výživové doplnky

Doprava a platba

Možnosti dopravy:

 • kuriér GLS
 • Slovenská pošta
 • Zásielkovňa

Možnosti platby:

 • na dobierku
 • bankovým prevodom
 • platobnou kartou on-line

Doprava zadarmo pri objednávke nad 80 €!

Zákaznícka linka

Na zákazníckej linke sú k dispozícii zamestnanci, ktorí vám radi pomôžu s výberom aj kúpou. Obráťte sa na nich prostredníctvom telefónneho čísla +421 948 108 575 (Po - Pia: od 9:00 do 17:00) alebo napíšte na e-mailovú adresu info@namaximum.sk.

Reklamácia

Radi by ste zakúpený tovar reklamovali alebo chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy? Kontaktujte zákaznícku infolinku a na ďalšom postupe sa dohodnete s operátorom.

Sociálne siete

Novinky v e-shope Namaximum.sk, inšpiráciu na lepšie stravovanie, ale aj akčné ponuky môžete sledovať na Facebooku, Youtube alebo Instagrame.

Namaximum výživové doplnky

Hľadáte podobné obchody? Neprehliadnite GymBeam, Kompava a Fitness4U.

Vedeli ste o tom, v obchode NaMaximum môžete nakupovať a zároveň ušetriť aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl?

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Rumunsku prostredníctvom Tipli.ro?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Ako uplatniť zľavové kupóny na NaMaximum

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode NaMaximum. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Neviete ako fungujú zľavové kupóny NaMaximum? Pozrite sa na postup ako uplatniť NaMaximum zľavový kupón a začnite ihneď šetriť.

1. Výber zľavového kupónu

Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Namaximum.sk uplatniť.

namaximum kupón

2. Skopírovanie zľavového kupónu

Kliknite na symbol nožníc (ukazuje naň oranžová šípka na obrázku), čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný priamo do obchodu.

namaximum zľavový kupón

3. Zadanie zľavového kódu 

Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Kúpiť“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Zľavový kupón“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Uplatniť zľavu“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

namaximum.sk kupón

Prečo využiť zľavové kupóny na NaMaximum?

Dôvod je pomerne jednoduchý. Ušetriť. Okrem jedinečných zľavových kupónov tu nájdete aj rôzne zľavy, a tak vždy viete, či sa váš nákup naozaj vyplatí. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu. Ak si nevyberiete žiadny NaMaximum kupón, tak zbystrite pozornosť na eshop Protein.sk alebo My Protein.

Recenzie NaMaximum

5.0

Vanda S.

29.11.2020 5.0

Tomas

17.10.2020 5.0

Marika H.

24.05.2020 5.0

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O NaMaximum

Ak ste vášnivým športovcom, určite viete, že vaše stanovené ciele môžete podporiť výživovými doplnkami a vitamínmi. Internetový obchod NaMaximum.sk má pre vás všetko, čo vaše telo potrebuje. Vitamíny, proteín, super potraviny a veľa iného! Nakúpte v e-shope NaMaximum. Vaše telo vám bude vďačné.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1 % späť z ceny nákupu v obchode NaMaximum?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.