Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Namaximum zľavové kupóny a zľavy

O obchode Namaximum

Eshop NaMaximum.sk vznikol z pomerne jednoduchého dôvodu. Tým je dnešná hektická doba, v ktorej sa človek iba ťažko dostáva ku kvalitným doplnkom výživy za prijateľné ceny. Ale práve táto hektická doba zvyšuje záťaž na organizmus a taktiež zvyšuje potrebu vitamínov, minerálov a iných zdraviu prospešných látok. V Na Maximum priamo predávajú svoje vlastné produkty, vďaka čomu si môžu dovoliť zachovať nižšie ceny ako konkurencia. Z celého procesu totiž vylúčili distribútorov, ktorý si bežne dávajú rôzne cenové prirážky. Nájdete tu naozaj všetko, čo potrebujete pre vašu diétu, pre šport, na sústredenie pri šoférovaní auta, rôzne doplnky pre unavené mamičky v domácnosti a ešte omnoho viac. Ak chcete pri nákupe ušetriť, využite Namaximum zľavový kód a stlačte cenu ešte nižšie.

Čo všetko nájdete na NaMaximum.sk?

 • Proteíny
 • Gainery a sacharidy
 • Kreatíny
 • BCAA a aminokyseliny
 • Predtréningovky
 • Posilnenie imunity
 • Stimulanty a energizéry
 • Doplnky na potréningovú regeneráciu
 • Náhradu stravy
 • Spalovače tuku
 • Kĺbovú výživu
 • a mnoho ďalšieho...

NaMaximum Natural Nutrition

Značka, ktoré predstavuje doplnky výživy a potraviny v ich najčistejšej podobe. Žiadne GMO, umelé farbivá a bez zbytočných plnidiel a zahusťovadiel. Vhodná pre rekreačných aj profi športovcov. Táto značka je určená pre všetkých, ktorí chcú mať úplnu kontrolu nad svojou suplementáciou.

namaximum výhody

NaMaximum Warrior

Značka Warrior ponúka komplexné riešenia pre nedostatky. Bolia vás kĺby? Problém s naberaním svalov? Problémy s chudnutím? Nedokážete sa sústrediť? Riešenia na tieto a mnohé ďalšie problémy ponúka NaMaximum Warrior. Využite Namaximum zľavový kupón a nakupujte športové doplnky Warrior ešte lacnejšie.

NaMaximum Biomedical

Táto značka stelesňuje 100% prírodné fitness doplnky, ktoré nesú označenie BIO. Patria sem aj rôzne orieškové maslá, morské riasy, zelený jačmeň, spirulina a ešte omnoho viac. Samozrejmosťou je skvelá kvalita a priaznivá cena, podobne ako pri všetkých produktov NaMaximum. A nezabúdajte, že príroda si k vám vždy nájde cestu!

NaMaximum kontakty

Zákaznícky servis je pre eshop NaMaximum prioritou! NaMaximum zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 7 do 15 hodín. V prípade reklamácie napíšte mail a stiahnite si reklamačný formulár. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä NaMaximum facebook a youtube. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad ako schudnúť.

Nakúpte v eshope NaMaximum.sk cez Tipli a získajte cashback až 5,75 % z vášho nákupu.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na My Protein.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Kajasport.pl.

Podobné obchody

Ako uplatniť zľavové kupóny na Namaximum

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode NaMaximum. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Neviete ako fungujú zľavové kupóny NaMaximum? Pozrite sa na postup ako uplatniť NaMaximum zľavový kupón a začnite ihneď šetriť.

1. Výber zľavového kupónu

Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Namaximum.sk uplatniť.

namaximum kupón

2. Skopírovanie zľavového kupónu

Kliknite na symbol nožníc (ukazuje naň oranžová šípka na obrázku), čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný priamo do obchodu.

namaximum zľavový kupón

3. Zadanie zľavového kódu 

Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Kúpiť“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Zľavový kupón“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Uplatniť zľavu“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

namaximum.sk kupón

Prečo využiť zľavové kupóny na NaMaximum?

Dôvod je pomerne jednoduchý. Ušetriť. Okrem jedinečných zľavových kupónov tu nájdete aj rôzne zľavy, a tak vždy viete, či sa váš nákup naozaj vyplatí. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu. Ak si nevyberiete žiadny NaMaximum kupón, tak zbystrite pozornosť na eshop Protein.sk alebo My Protein.

Recenzie Namaximum

5.0

Vanda S.

29.11.2020 5.0

Tomas

17.10.2020 5.0

Marika H.

24.05.2020 5.0

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Namaximum

Internetový obchod NaMaximum.sk ponúka špičkové doplnky stravy, výživové doplnky a fitness doplnky pre šport. Posilnite svoju imunitu, pomôžte svalom rásť, či schudnite do plaviek. Poďte do toho Na Maximum!

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1 % späť z ceny nákupu v obchode Namaximum?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.