OnePlus

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

OnePlus zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 3,5 % v obchode OnePlus

Platí do 24.10.2021

 
   

Internetový obchod Oneplus ponúka mobilné telefóny a príslušenstvo vo vysokej kvalite a za dostupnú cenu. Pridajte ešte aj Oneplus zľavový kód a…

O obchode OnePlus

Internetový obchod OnePlus ponúka mobilné telefóny a príslušenstvo tej najvyššej kvality. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte v košíku One Plus zľavový kód a začnite šetriť už pri najbližšej objednávke. Práve OnePlus mobilné telefóny sa stali mimoriadne populárne vďaka svojim umiestneniam v benchmarkových testoch, kde obsadzovali skvelé priečky. Siahnite aj vy po skvelo hodnotenom mobilnom telefóne za dostupné ceny.

oneplus telefón

OnePlus

Eshop OnePlus ponúka viaceré výhody. Hľadáte nové príslušenstvo, či mobilný telefón a neorientujete sa v náročných špecializáciách? Opäť tu je pre vás OnePlus! Nezáleží na tom, či hľadáte najlepší mobilný telefón alebo skvelú power banku. Tovar si môžete objednať online a prezrieť si aj všetky špecifikácie. Síce vám s výberom nepomôže kvalifikovaný personál, no môžete sa spoľahnúť na ich online zástupcov, ktorí vám radi poradia. OnePlus - keď sa za dobré rady neplatí!

OnePlus zľavy a tipy

Chcete ušetriť ešte viac? Sledujte OnePlus zľavy a získajte tie najlepšie ponuky, aké boli kedy k dispozícii. Nákupy online, sú aktuálne jednoduchšie ako kedykoľvek predtým, a tak rozhodne neváhajte a doprajte si napríklad svoj personalizovaný kryt. OnePlus je špecialista vo svojom odbore a skutočne vám prináša perfektný pomer medzi cenou a kvalitou, ktorý by ste určite nemali premeškať. OnePlus, najlepšie príslušenstvo a telefóny za najlepšie ceny!

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Smarty.cz môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Play.pl môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O OnePlus

Internetový obchod Oneplus ponúka mobilné telefóny a príslušenstvo vo vysokej kvalite a za dostupnú cenu. Pridajte ešte aj Oneplus zľavový kód a ušetríte.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  3,5 %
doplnky 3,5 %
Mobilní telefony 1 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  3,5 % späť z ceny nákupu v obchode OnePlus?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.