Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Všetkonamobil.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 7,5 % na všetko v obchode Všetkonamobil.sk

Platí do 24.07.2021

 
   

Potrebujete nový kryt na mobil? Pokazil sa vám napájací kábel alebo zháňate iné certifikované príslušenstvo, ktoré je kvalitné,...

O obchode Všetkonamobil.sk

Všetko na mobil

Internetový predajcaVšetkonamobil.skprináša slovenským zákazníkom široké portfólio produktov premobilné telefóny. Či už potrebujete nové vecičky, pretože vám vaše staré vypovedali službu, alebo si chcete dopriať niečo nové a originálne, vo Všetkonamobil.sk vás zaručene nesklamú. Môžete si vyberať zo širokého portfólia produktov určených pre všetky populárne značky mobilných telefónov. A to všetko zasuper ceny.

Všetkonamobil.sk kryty na mobil

Azda najobľúbenejčím produktom, ktorý nakupujú ľudia po celom svete a vo veľkom, sú kryty na mobil. V obchode Všetkonamobil.sk nájdete kryty od výmyslu sveta. Môžete nakupovať tovar pre prakticky všetky na trhu dostupné mobily. K dispozícii máte tiežrôzne druhy materiálovod plastu až po silikón. Super službou je zhotovenie krytu na mieru s vami zvolenou fotografiou. Takýto kryt slúži môžete mať vy, alebo ho podarovať akodarčekysvojim blízkym.

Nakupujte online vo Všetkonamobil.sk

Výhodou predajcu Všetkonamobil.sk je, že môžetenakupovať online. Vyhnete sa tak preplneným obchodom a tovar vám bude do pár dní doručený priamo domov. Nemusíte nakupovať len kryty. V obchode zoženiete aj vychytávky akopower banky, ktoré sa vám vždy zídu pri cestovaní, výletoch alebo len tak, pre prípad núdze.

Všetko na mobil zľavy

Chcete nakupovať ešte výhodnejšie? Využitevšetko na mobil zľavy. Vecičky tak môžete nakúpiť za ešte lepšie ceny. Ak nechcete zmeškať už žiadnu príležitosť na nákup za super ceny, máme pre vás jeden tip. Stačí si sadnúť za počítač alebo zapnúť internet v mobile. Môžete tak pohodlne sledovať všetky aktuálnevšetko na mobil letákya nenikne vám žiadna zľava čiakciová ponuka. Vylepšite si svojmobilsuper produktmi z internetového špecializovaného obchodu Všetkonamobil.sk.

Hledáte podobný obchod v Čechách? Můžeme vám doporučitVšechnonamobil.cz.

Podobny sklepT-mobile.plmamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie Všetkonamobil.sk

4.0

Samuel L.

18.11.2020 4.0

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Všetkonamobil.sk

Potrebujete nový kryt na mobil? Pokazil sa vám napájací kábel alebo zháňate iné certifikované príslušenstvo, ktoré je kvalitné, veľa nestojí a vyzerá veľmi dobre? Presne pre vás je tu internetový obchod s krásnymi vecičkami Všetkonamobil.sk. Produkty pre značky mobilných telefónov ako Apple, Samsung, LG, Huawei a iných zoženiete v tomto e-shope za mimoriadne výhodné ceny.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  7,5 % späť z ceny nákupu v obchode Všetkonamobil.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.